logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Senuto dodaje kolejne funkcje

  PR 12.10.2016, przeczytano 425 razy
ilustracjastrzałka

Senuto – polska platforma do optymalizacji działań SEO – wprowadza sześć nowych narzędzi. Dzięki nim użytkownicy będą mogli jeszcze dokładniej sprawdzać i dobierać słowa kluczowe oraz analizować domeny konkurencji – tym samym zapewniając sobie znacznie większą widoczność w wynikach wyszukiwania Google.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/senuto-dodaje-kolejne-funkcje,30231,artykul.html

Celem Senuto jest kompleksowe wspieranie działań SEO naszych klientów. Chcemy, aby wchodząc na platformę mieli poczucie, że są tutaj wszystkie niezbędne do ich pracy narzędzia. Z tego względu cały czas pracujemy nad rozszerzaniem funkcjonalności, czego efektem jest 6 wprowadzonych niedawno funkcji – mówi Damian Sałkowski, kierujący Senuto.

Najnowsze zmiany na platformie dotyczą m.in. możliwości związanych z doborem słów kluczowych.

Najważniejsze funkcje to:

  • Wszystkie słowa domen – pozwala na zebranie w jednej tabeli wszystkich słów kluczowych, na które widoczne są określone domeny. Jest to idealne rozwiązanie dla firm posiadających bardzo zbliżoną konkurencję i chcących w szybki sposób wyszukać słowa kluczowe pasujące do branży oraz ich cechy. Wystarczy wprowadzić kilka domen, a platforma wyznaczy listę unikalnych słów, na które te domeny są widoczne w zakresie pozycji 1-50.
  • Historia serp’ów dla słowa kluczowego – narzędzie pozwala sprawdzić jakie domeny występowały na dowolne słowo kluczowe w wynikach wyszukiwania, począwszy od 9 listopada 2015 aż do dziś. Za jego pomocą użytkownik jest w stanie prześledzić interesujące go słowo kluczowe i sprawdzić jego pozycję w rankingach wyszukiwarki.
  • Pozyskane/ utracone słowa – ta funkcja pozwala wyznaczyć słowa, które w określonym dniu zaliczyły wzrost lub spadek. Dzięki niemu posiadacze własnych serwisó będą mogli stwierdzić czy wzrost lub strata ruchu z wyszukiwarki była spowodowana obniżeniem pozycji konkretnych słów kluczowych.
  • Dodatkowe słowa kluczowe – ta funkcja pozwala wyznaczyć słowa kluczowe, na które domena nie jest widoczna w TOP 50 wyników wyszukiwania, a zgodnie z algorytmem powinna być. Działa w oparciu o słowa kluczowe, na które domena jest widoczna oraz na podstawie słów konkurencji. Narzędzie umożliwia budowanie bazy słów kluczowych (keyword research)  za pomocą dosłownie jednego kliknięcia.
  • Not provided detector - kolejną istotną zmianą w Senuto jest wprowadzenie narzędzia, które umożliwia sprawdzanie z jakich słów kluczowych określona domena ma najwięcej ruchu. Not provided detector bazuje na obecnej pozycji domeny oraz miesięcznej liczbie wyszukiwań danego słowa kluczowego. Algorytm Senuto wyznacza słowa, z których domena pobiera z wyszukiwarki najwięcej ruchu.
  • Analiza konkurencji - to narzędzie pozwala w bardzo zaawansowanym stopniu porównać widoczność swojej domeny do  konkurencji. Umożliwia zestawienie własnej witryny z konkurencyjnymi stronami na wiele różnych sposobów.


Czym jeszcze zaskoczy swoich użytkowników Senuto? W najbliższych tygodniach chcemy wypuścić nową funkcję audytu. Ta obecna umożliwia zbadanie i sprawdzenie strony, pracujemy nad rozszerzeniem tej funkcji. W niedalekiej przyszłości planujemy również wprowadzenie danych umożliwiających badanie reklam płatnych w wyszukiwarce
- zdradza najbliższe plany Damian Sałkowski.

Źródło: Senuto

www.senuto.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

E-autokult.pl – nowy serwis Wirtualnej Polski
Autokult, jeden z najpopularniejszych serwisów motoryzacyjnych w Polsce, uruchomił specjalną sekcję o elektromobilności. Na stronie e-autokult.pl można znaleźć m.in. informacje o technologii, testy samochodów niskoemisyjnych, poradniki i wywiady.
Powołano nowy zarząd PMPG Polskie Media
Rada Nadzorcza PMPG Polskie Media S.A. na posiedzeniu 23 kwietnia 2019 roku powołała do zarządu spółki troje kluczowych menedżerów spółki o długoletnim stażu: Ewę Rykaczewską, Piotra Piaszczyka i Roberta Pstrokońskiego.  Objęcie funkcji przez nowych członków zarządu nastąpi 1 maja 2019r.  Jednocześnie Rada Nadzorcza przyjęła rezygnację...
Srebro dla AMS w konkursie Innovation 2019 za „Zielone przystanki”
Zespół AMS ponownie został nagrodzony w konkursie INNOVATION - tym razem otrzymał SREBRO za "Zielone przystanki", czyli proekologiczny krakowski projekt zrealizowany w 2018 r.
Adocean z planowaniem kampanii w oparciu o demograf
Gemius wprowadza nową funkcjonalność do narzędzia AdOcean. Adserwer ten, jako jeden z nielicznych oferuje dane zasięgowe oraz demograficzne, a także informacje o współoglądalności kampanii na różnych urządzeniach. Dzięki temu możliwe staje się planowanie kampanii w oparciu o demografię użytkowników.
„Gazeta Wyborcza” wraz z europejskimi dziennikami zakłada Sonar Europe
Redakcja „Gazety Wyborczej” łączy siły z zespołami „Le Soir”, „Le Figaro” i „El Pais”, tworząc nowy projekt medialny Sonar Europe. Dzięki współpracy dzienników, zainaugurowanej w marcu br., powstawać będą atrakcyjne, multimedialne materiały oparte na danych, dotyczące wielu tematów i pokazujące wiele...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764