logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Senuto dodaje kolejne funkcje

  PR 12.10.2016, przeczytano 431 razy
ilustracjastrzałka

Senuto – polska platforma do optymalizacji działań SEO – wprowadza sześć nowych narzędzi. Dzięki nim użytkownicy będą mogli jeszcze dokładniej sprawdzać i dobierać słowa kluczowe oraz analizować domeny konkurencji – tym samym zapewniając sobie znacznie większą widoczność w wynikach wyszukiwania Google.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/senuto-dodaje-kolejne-funkcje,30231,artykul.html

Celem Senuto jest kompleksowe wspieranie działań SEO naszych klientów. Chcemy, aby wchodząc na platformę mieli poczucie, że są tutaj wszystkie niezbędne do ich pracy narzędzia. Z tego względu cały czas pracujemy nad rozszerzaniem funkcjonalności, czego efektem jest 6 wprowadzonych niedawno funkcji – mówi Damian Sałkowski, kierujący Senuto.

Najnowsze zmiany na platformie dotyczą m.in. możliwości związanych z doborem słów kluczowych.

Najważniejsze funkcje to:

  • Wszystkie słowa domen – pozwala na zebranie w jednej tabeli wszystkich słów kluczowych, na które widoczne są określone domeny. Jest to idealne rozwiązanie dla firm posiadających bardzo zbliżoną konkurencję i chcących w szybki sposób wyszukać słowa kluczowe pasujące do branży oraz ich cechy. Wystarczy wprowadzić kilka domen, a platforma wyznaczy listę unikalnych słów, na które te domeny są widoczne w zakresie pozycji 1-50.
  • Historia serp’ów dla słowa kluczowego – narzędzie pozwala sprawdzić jakie domeny występowały na dowolne słowo kluczowe w wynikach wyszukiwania, począwszy od 9 listopada 2015 aż do dziś. Za jego pomocą użytkownik jest w stanie prześledzić interesujące go słowo kluczowe i sprawdzić jego pozycję w rankingach wyszukiwarki.
  • Pozyskane/ utracone słowa – ta funkcja pozwala wyznaczyć słowa, które w określonym dniu zaliczyły wzrost lub spadek. Dzięki niemu posiadacze własnych serwisó będą mogli stwierdzić czy wzrost lub strata ruchu z wyszukiwarki była spowodowana obniżeniem pozycji konkretnych słów kluczowych.
  • Dodatkowe słowa kluczowe – ta funkcja pozwala wyznaczyć słowa kluczowe, na które domena nie jest widoczna w TOP 50 wyników wyszukiwania, a zgodnie z algorytmem powinna być. Działa w oparciu o słowa kluczowe, na które domena jest widoczna oraz na podstawie słów konkurencji. Narzędzie umożliwia budowanie bazy słów kluczowych (keyword research)  za pomocą dosłownie jednego kliknięcia.
  • Not provided detector - kolejną istotną zmianą w Senuto jest wprowadzenie narzędzia, które umożliwia sprawdzanie z jakich słów kluczowych określona domena ma najwięcej ruchu. Not provided detector bazuje na obecnej pozycji domeny oraz miesięcznej liczbie wyszukiwań danego słowa kluczowego. Algorytm Senuto wyznacza słowa, z których domena pobiera z wyszukiwarki najwięcej ruchu.
  • Analiza konkurencji - to narzędzie pozwala w bardzo zaawansowanym stopniu porównać widoczność swojej domeny do  konkurencji. Umożliwia zestawienie własnej witryny z konkurencyjnymi stronami na wiele różnych sposobów.


Czym jeszcze zaskoczy swoich użytkowników Senuto? W najbliższych tygodniach chcemy wypuścić nową funkcję audytu. Ta obecna umożliwia zbadanie i sprawdzenie strony, pracujemy nad rozszerzeniem tej funkcji. W niedalekiej przyszłości planujemy również wprowadzenie danych umożliwiających badanie reklam płatnych w wyszukiwarce
- zdradza najbliższe plany Damian Sałkowski.

Źródło: Senuto

www.senuto.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Awans w Biurze Reklamy Multikino Media - Łukasz Gawęcki zostaje senior sales managerem
Łukasz Gawęcki awansował na stanowisko senior sales manager w Biurze Reklamy Multikino Media, zajmującym się m.in. sprzedażą reklamy kinowej, sponsoringiem i akcjami specjalnymi.
Marcin Wesołek pokieruje działem Sport Gazety Wyborczej
Od 1 września br. kierownikiem działu Sport "Gazety Wyborczej" będzie Marcin Wesołek, obecny redaktor naczelny "Gazety Wyborczej Poznań". Zastąpi Radosława Leniarskiego, który pozostanie w zespole dziennika.
Już 5 mld ludzi użytkuje telefony komórkowe
3 godziny dziennie – tyle czasu blisko połowa użytkowników smartfonów i tabletów spędza na korzystaniu z ulubionego urządzenia, a co piąty poświęca na to 6 godzin w ciągu dnia – wynika z badania Selectivv Mobile House. Trend digital wellbeing ma na celu ograniczenie bezrefleksyjnego użytkowania urządzeń mobilnych i propagowanie zdrowej...
Wyniki badania Gemius/PBI za czerwiec 2019
Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.
AMS: więcej nośników cyfrowych, inwestycja w Piano Group
AMS S.A. z Grupy Agora została w lipcu 2019 r. większościowym udziałowcem Piano Group, prowadzącej działalność w obszarze digital out of home (DOOH) jako operator platformy MoveTV z ekranami w największych klubach fitness w Polsce i autorskim kontentem premium dostosowanym do oglądania podczas ćwiczeń. Dzięki tej transakcji AMS, lider polskiego rynku reklamy zewnętrznej, poszerzy...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764