logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Serwis Fotolia zostanie zamknięty 5 listopada 2019 r.

  PR 06.11.2018, przeczytano 293 razy

Pragniemy poinformować, że Fotolia jest teraz częścią usługi Adobe Stock, a serwis internetowy Fotolia zostanie zamknięty 5 listopada 2019 r.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/serwis-fotolia-zostanie-zamkniety-5-listopada-2019-r.,380038,artykul.html

Adobe Stock udostępnia ujednoliconą platformę o wielkich możliwościach, na której można nabywać zasoby bez tantiem. Oto kilka danych tego rozwiązania:

  • Zyskujesz dostęp do ogromnej większości prac z serwisu Fotolia i nie tylko; ponad 120 milionów zasobów, w tym obrazy z kolekcji Premium tworzone przez najlepszych artystów, wideo, szablony oraz zasoby 3D.
  • Tak jak w Fotolia, zasoby można kupować bezpośrednio w serwisie Adobe Stock, ale możliwe jest także przeglądanie i kupowanie prac wewnątrz aplikacji Adobe Creative Cloud (w tym w programie Photoshop CC), a także w programie Microsoft PowerPoint.
  • Prace można wyszukiwać na podstawie słów kluczowych, tak jak w Fotolia. Dostępne są także funkcje oparte na Adobe Sensei — technologii sztucznej inteligencji — które umożliwiają wyszukiwanie obrazów podobnych do obrazu źródłowego, szukanie według kryteriów estetycznych itd.

Najczęściej zadawane pytania

Dziękujemy za towarzyszenie nam podczas 13. lat istnienia usługi Fotolia i mamy nadzieję powitać Cię ponownie w Adobe Stock.

Źródło: Zespół Fotolia

www.pl.fotolia.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

MediaCom został uznany przez firmę badawczą RECMA za najlepszą agencję w 2018 r. jeśli chodzi o nowy biznes, co odzwierciedla najlepszą w swojej klasie zdolność tej sieci do pozyskiwania nowych klientów, jak również utrzymywania już obsługiwanych.
Media społecznościowe borykają się z kłopotami wizerunkowymi i testują nowości
Końcówka 2018 roku pokazała w pigułce, w którą stronę rozwijają się media społecznościowe. Widać było też, z jakimi problemami borykają się od dłuższego czasu – mówi Maciej Przybylski, redaktor PRoto.pl. Jak podkreśla, social media – zwłaszcza Facebook – w ostatnim roku mocno inwestowały w rozwój wideo i testowały nowe...
Wirtualna Polska najczęściej cytowanym medium w grudniu 2018
W rankingu najczęściej cytowanych mediów w grudniu pierwsze miejsce zajął portal Wirtualna Polska  – podaje IMM w najnowszym raporcie „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce”. Na kolejnych miejscach nalazły się radio RMF FM oraz portal Onet.pl. Wirtualna Polska pierwszą pozycję  zawdzięcza m.in. szerokiemu oddźwiękowi w mediach wywiadu z...
Youtube Ads Leaderboard 2018
YouTube publikuje listy reklam, które w ubiegłym roku były najchętniej oglądane przez użytkowników z Europy i całego świata. Filmy z globalnego rankingu wyświetlano łącznie przez 300 milionów minut i otrzymały milion łapek w górę. Z kolei zwycięskie wideo Amazona polubiło aż 232 tysiące osób. Kilka reklam ze światowej listy znalazło...
Ringier Axel Springer Polska wprowadziła na rynek cyfrową platformę wydawniczą. Ring Publishing oferuje rozwiązania zarówno dla redakcji jak i biznesu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone