logo
WIADOMOŚCI

Serwis Fotolia zostanie zamknięty 5 listopada 2019 r.

  PR 06.11.2018, przeczytano 154 razy

Pragniemy poinformować, że Fotolia jest teraz częścią usługi Adobe Stock, a serwis internetowy Fotolia zostanie zamknięty 5 listopada 2019 r.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/serwis-fotolia-zostanie-zamkniety-5-listopada-2019-r.,380038,artykul.html

Adobe Stock udostępnia ujednoliconą platformę o wielkich możliwościach, na której można nabywać zasoby bez tantiem. Oto kilka danych tego rozwiązania:

  • Zyskujesz dostęp do ogromnej większości prac z serwisu Fotolia i nie tylko; ponad 120 milionów zasobów, w tym obrazy z kolekcji Premium tworzone przez najlepszych artystów, wideo, szablony oraz zasoby 3D.
  • Tak jak w Fotolia, zasoby można kupować bezpośrednio w serwisie Adobe Stock, ale możliwe jest także przeglądanie i kupowanie prac wewnątrz aplikacji Adobe Creative Cloud (w tym w programie Photoshop CC), a także w programie Microsoft PowerPoint.
  • Prace można wyszukiwać na podstawie słów kluczowych, tak jak w Fotolia. Dostępne są także funkcje oparte na Adobe Sensei — technologii sztucznej inteligencji — które umożliwiają wyszukiwanie obrazów podobnych do obrazu źródłowego, szukanie według kryteriów estetycznych itd.

Najczęściej zadawane pytania

Dziękujemy za towarzyszenie nam podczas 13. lat istnienia usługi Fotolia i mamy nadzieję powitać Cię ponownie w Adobe Stock.

Źródło: Zespół Fotolia

www.pl.fotolia.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Książka kontrowersyjnego byłego księdza Jacka Międlara była wystawiona w sieci Empik. - Zawiesiliśmy jej sprzedaż - mówi dla money.pl rzeczniczka prasowa sieci Monika Marianowicz.
„Na narty” – specjalne wydanie magazynu „Tylko Zdrowie”
Ranking najpopularniejszych kierunków narciarskich, skitouring, jazda sportowa, moda na stokach i ochrona przed kontuzjami – redakcja „Tylko Zdrowia" przygotowała specjalny magazyn dla narciarzy. Pismo dostępnie będzie w sprzedaży od jutra – czwartku, 15 listopada br.
Program kryminalny w Wirtualnej Polsce
WP po raz pierwszy wyprodukowała własny format kryminalny. Premiera programu „Akta Zbrodni” już w czwartek, 15 listopada o godz. 20:00, na stronie głównej WP. Gospodarzem serii jest Jan Gołębiowski, profiler kryminalny.
Portal internetowy „wPolityce.pl” oraz tygodnik „Sieci” opublikowały zarzuty skierowane w stronę autorów reportażu „Polscy neonaziści”, w którym pokazana była uroczystość obchodów urodzin Adolfa Hitlera w lesie w okolicach Wodzisława Śląskiego w 2017 roku
Napoleoncat udostępnił darmowe narzędzie do statystyk social media
Platforma NapoleonCat uruchomiła darmowe narzędzie do generowania danych demograficznych użytkowników Facebooka, Messengera i Instagrama z całego świata.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone