logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Serwis Fotolia zostanie zamknięty 5 listopada 2019 r.

  PR 06.11.2018, przeczytano 601 razy

Pragniemy poinformować, że Fotolia jest teraz częścią usługi Adobe Stock, a serwis internetowy Fotolia zostanie zamknięty 5 listopada 2019 r.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/serwis-fotolia-zostanie-zamkniety-5-listopada-2019-r.,380038,artykul.html

Adobe Stock udostępnia ujednoliconą platformę o wielkich możliwościach, na której można nabywać zasoby bez tantiem. Oto kilka danych tego rozwiązania:

  • Zyskujesz dostęp do ogromnej większości prac z serwisu Fotolia i nie tylko; ponad 120 milionów zasobów, w tym obrazy z kolekcji Premium tworzone przez najlepszych artystów, wideo, szablony oraz zasoby 3D.
  • Tak jak w Fotolia, zasoby można kupować bezpośrednio w serwisie Adobe Stock, ale możliwe jest także przeglądanie i kupowanie prac wewnątrz aplikacji Adobe Creative Cloud (w tym w programie Photoshop CC), a także w programie Microsoft PowerPoint.
  • Prace można wyszukiwać na podstawie słów kluczowych, tak jak w Fotolia. Dostępne są także funkcje oparte na Adobe Sensei — technologii sztucznej inteligencji — które umożliwiają wyszukiwanie obrazów podobnych do obrazu źródłowego, szukanie według kryteriów estetycznych itd.

Najczęściej zadawane pytania

Dziękujemy za towarzyszenie nam podczas 13. lat istnienia usługi Fotolia i mamy nadzieję powitać Cię ponownie w Adobe Stock.

Źródło: Zespół Fotolia

www.pl.fotolia.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Srebro dla AMS w konkursie Innovation 2019 za „Zielone przystanki”
Zespół AMS ponownie został nagrodzony w konkursie INNOVATION - tym razem otrzymał SREBRO za "Zielone przystanki", czyli proekologiczny krakowski projekt zrealizowany w 2018 r.
Adocean z planowaniem kampanii w oparciu o demograf
Gemius wprowadza nową funkcjonalność do narzędzia AdOcean. Adserwer ten, jako jeden z nielicznych oferuje dane zasięgowe oraz demograficzne, a także informacje o współoglądalności kampanii na różnych urządzeniach. Dzięki temu możliwe staje się planowanie kampanii w oparciu o demografię użytkowników.
„Gazeta Wyborcza” wraz z europejskimi dziennikami zakłada Sonar Europe
Redakcja „Gazety Wyborczej” łączy siły z zespołami „Le Soir”, „Le Figaro” i „El Pais”, tworząc nowy projekt medialny Sonar Europe. Dzięki współpracy dzienników, zainaugurowanej w marcu br., powstawać będą atrakcyjne, multimedialne materiały oparte na danych, dotyczące wielu tematów i pokazujące wiele...
Wielkanocna premiera w HGTV Home & Garden
Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe...
Nowe kanały w WP Pilot, wśród nich CNN i Cartoon Network
Do oferty WP Pilot, platformy umożliwiającej oglądanie telewizji online, dołączyło sześć nowych kanałów. Cztery z nich należą do grupy WarnerMedia: CNN International, Cartoon Network, Boomerang, TNT. Użytkownicy WP Pilot mogą oglądać również Tele5 oraz Polonia1.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764