logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Serwis WP Sportowefakty wygrywa tegoroczny mundial

  PR 13.07.2018, przeczytano 1395 razy

Zgodnie z najnowszymi wynikami badania Gemius/PBI w czerwcu odwiedziło go 8,8 mln realnych użytkowników. To najlepszy wynik wśród serwisów sportowych w polskim internecie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/serwis-wp-sportowefakty-wygrywa-tegoroczny-mundial,37233,artykul.html

Zespół WP SportowychFaktów stawia na treści, które angażują użytkowników. Codziennie prezentuje najważniejsze informacje sportowe z kraju i ze świata, relacje, komentarze, wywiady i zdjęcia. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w czerwcu 2018 serwis miał 8,8 mln realnych użytkowników, którzy spędzili w nim niemal 80 minut i wykonali ponad 271 mln odsłon.

– Niektórzy są dobrzy w eliminacjach, a później zadowala ich tylko awans na wielki turniej. My nie jedziemy na mundial po to, żeby wziąć w nim udział, nas satysfakcjonuje tylko zwycięstwo. Nasz zespół każdego dnia pracuje w pocie czoła, niczym prawdziwi sportowcy. Wszystko, by dostarczać czytelnikom najszybsze i najlepsze relacje – mówi Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny serwisu WP SportoweFakty.

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej to jedno z najważniejszych wydarzeń 2018 roku. Informacji, zdjęć i filmów z imprezy każdego dnia szuka setki tysięcy kibiców. Obsługą mundialu w WP SportoweFakty codziennie zajmuje się blisko 100 osób. Wysłannikami WP w Rosji są Michał Kołodziejczyk, Paweł Kapusta, Mateusz Skwierawski oraz Marek Wawrzynowski. W studiu Wirtualnej Polski powstaje program „Prosto z mistrzostw”. Jego ekspertami są m.in Jacek Gmoch, Radosław Majdan i Maciej Terlecki. Redakcja przygotowuje relacje, reportaże oraz stream zdjęć w czasie rzeczywistym. W czerwcu na temat mundialu dziennikarze WP przygotowali ponad 2 tysiące materiałów.

Wyniki badania Gemius/PBI pokazują, że kibice docenili wysiłek dziennikarzy sportowych Wirtualnej Polski. W czerwcu serwis odwiedziło 8,8 mln realnych użytkowników. W portfolio Grupy WP znajduje się od 2014 roku. Wirtualna Polska to grupa spółek działających w mediach i e-commerce. Jest właścicielem portalu horyzontalnego – Wirtualnej Polski. Prowadzi też portal o2 oraz specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak Money.pl, WP SportoweFakty, WP abcZdrowie i dobreprogramy.pl. W branży e-commerce WP działa w zakresie turystyki, mody, urządzania wnętrz, usług finansowych oraz zdrowia.

Źródło: Wirtualna Polska SA

www.wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rekordowe zainteresowanie Radiem Nowy Świat w Open FM
Poranny program Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat na platformie Open FM i w usłudze WP Pilot trafił łącznie do prawie 100 tysięcy słuchaczy. Według wstępnych szacunków to najlepszy wynik pojedynczej stacji w historii Open FM. W szczytowym momencie ponad 40% wszystkich korzystających w piątkowy poranek z tej usługi miało włączone Radio Nowy Świat.
12 lipca od godz. 7:00 w serwie Wyborcza.pl rozpocznie się całodobowy dyżur wyborczy, gdzie godzina po godzinie zespół „Gazety Wyborczej” będzie zdawać relację z najważniejszych wydarzeń drugiej tury wyborów prezydenckich. Redakcja przez cały dzień będzie przekazywać informacje o sondażowych, cząstkowych i ostatecznych wynikach wyborów,...
Autorem komentarza jest Maciej Kaczorek, Senior Sales Manager w Infobip
Decyzja Apple dotycząca zmian w obszarze bezpieczeństwa użytkowników w najnowszej wersji systemu operacyjnego iOS 14 wywołała zaniepokojenie ekspertów europejskiej branży internetowej. Szesnaście organizacji marketingowych, w tym IAB Europe i IAB Tech Lab, zdecydowało się wystosować list do Tima Cooka - CEO Apple, w którym apelują o przestrzeganie...
Znani dziennikarze i wieloletni współpracownicy Programu III Polskiego Radia uruchamiają Radio Nowy Świat już w piątek 10 lipca. Transmisja będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników Open FM oraz WP Pilot.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764