logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Serwisy lifestylowe Ringier Axel Springer Polska liderem w internecie

  PR 20.09.2019, przeczytano 103 razy

Według najnowszych wyników badania Gemius/PBI za sierpień, serwisy Ringier Axel Springer Polska z obszaru Styl Życia – Onet Kobieta, Ofeminin, Plejada, Medonet – odwiedziło w sierpniu 11,46 mln użytkowników, co łącznie dało im pierwszą pozycję wśród serwisów lifestylowych w kraju.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/serwisy-lifestylowe-ringier-axel-springer-polska-liderem-w-internecie,384037,artykul.html

11,46 mln to najlepszy wynik wśród mediów internetowych zajmujących się tematyką lifestyle. Kolejne pod względem popularności serwisy Grupy WP odwiedziło o 0,18 mln użytkowników mniej (11,28 mln), a Grupę Interia o 2,69 mln mniej (8,77 mln).

– Jesteśmy dumni z tego, jak rozwijają się nasze marki kobiece. Onet Kobieta z jakościowymi formatami wideo, Ofeminin w nowej odsłonie i Klub Ekspertek z bardzo zaangażowaną społecznością zyskały wielu oddanych użytkowników – mówi Martyna Majchrzak, Group Digital Publishing Manager

– Każdego dnia staramy się tworzyć artykuły, które inspirują, edukują i pomagają Polkom lepiej żyć. Wyróżniają nas często organizowane akcje społeczne, mające na celu wspomaganie kobiet, prowokowanie dyskusji i skłanianie do przemyśleń na temat naszej roli w różnych obszarach życia. Bardzo się cieszymy, że tak liczna grupa użytkowniczek wybiera nas, jako główne medium. Chciałabym, żeby każda kobieta, bez względu na swoje poglądy, traktowała Onet jako miejsce, w którym czuje się rozumiana i ważna – mówi Małgorzata Ohme, redaktor naczelna Onet Kobieta i szefowa serwisów lifestylowych Ringier Axel Springer Polska.

W porównaniu z rezultatem z ubiegłego miesiąca, serwisy z obszaru Styl Życia Ringier Axel Springer Polska zanotowały wzrost popularności o blisko 786 tysięcy użytkowników (źródło: Badanie Gemius/PBI – sierpień 2019).

Spośród tekstów opublikowanych w sierpniu przez redakcje serwisów Onet Kobieta, Ofeminin, Medonet i Plejada, każdy z 15 najpoczytniejszych odwiedzony został ponad 300 tys. razy (źródło: Google Analytics – sierpień 2019).

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TVP podpisała umowę z firmą Talpa i stała się właścicielem praw do trzech kolejnych sezonów „The Voice”
„Patrol Tatry” – nowy serial w Fokus TV
FOKUS TV wyemituje nowy serial dokumentalny „PATROL TATRY”, który powstał we współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Produkcję oglądać będzie można od 12 października, co sobotę, o godz. 21.00.
„Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” – nowy serwis Ringier Axel Springer Polska i Nationale-Nederlanden
„Jesteś największym kibicem swojego dziecka!” to najnowszy serwis poruszający tematykę aktywnego ojcostwa. Pod adresem www.najwiekszykibic.onet.pl znajdą się materiały redakcyjne o budowaniu relacji z dzieckiem oraz o roli ojca w wychowaniu dzieci.
Ich życie jest całkowicie inne od tego, które znamy na co dzień. Bohaterowie nowego programu Discovery Channel świadomie wybrali funkcjonowanie poza cywilizacją. Żyją blisko natury, często nie mają dostępu do telefonu, prądu, a nawet bieżącej wody. Pierwszy odcinek nowego cyklu „Poza cywilizacją” na antenie już od 20 października.
Śledztwo Pisma - pierwszy podcastowy serial reporterski dostępny też na Tokfm.pl i w aplikacji Tok FM
18 października 2019 r. swoją premierę w internecie miało “Śledztwo Pisma” - wyjątkowy projekt audio w postaci 6-odcinkowego reporterskiego serialu podcastowego. "Śledztwo Pisma" prowadzi Mirosław Wlekły, jeden z najlepszych polskich reporterów prasowych i książkowych. Pierwszy odcinek serialu można już odsłuchać m.in. na stronie sledztwopisma.pl...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764