logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Serwisy Ringier Axel Springer liderem w kategorii zdrowie i medycyna

  PR 17.05.2019, przeczytano 182 razy

Według danych Gemius/PBI za kwiecień 2019 grupa Ringier Axel Springer Polska zajmuje pierwsze miejsce w kategorii Zdrowie i medycyna pod względem liczby realnych użytkowników. W porównaniu z danymi z ubiegłego roku, liczba RU serwisów Medonet i Onet Zdrowie wzrosła o ponad 100 proc.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/serwisy-ringier-axel-springer-liderem-w-kategorii-zdrowie-i-medycyna,382489,artykul.html

Zgodnie z raportem Gemius/PBI wspólny zasięg serwisów Medonet i Onet Zdrowie wyniósł w kwietniu 2019 roku ponad 7,27 mln realnych użytkowników. Daje to blisko 50 proc. zasięgu miesięcznie w grupie Polaków korzystających z internetowych serwisów o tematyce zdrowotnej.

- Objęcie pozycji lidera na polskim rynku jest efektem wielomiesięcznej pracy redakcji Medonet i Onet Zdrowie. Konsekwentnie realizujemy strategię dla segmentu Zdrowie i już dziś mogę powiedzieć, że to nie koniec zmian w tym obszarze. O kolejnych krokach niebawem poinformujemy – mówi Marta Badurek-Pietniczka, dyrektor wydawnicza segmentu Women&Lifestyle w Ringier Axel Springer Polska.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Do bazy nośników objętych badaniem Outdoor Track przyłączono 6767 nośników należących do firmy Channel Poland. Dzięki temu organizowane przez Instytut Badań Outdooru badanie obejmuje już ponad 44 tys. powierzchni reklamowych z dziesięciu największych aglomeracji.
AMS poszerza ofertę kontentową serwisu Cityinfo
Towarzystwo Ekonomistów Polskich (TEP) i AMS nawiązały współpracę, tworząc fiszki ekonomiczne - TEPiszki. Cykl edukacyjny ukaże się w nowo powstałym dziale ekonomia w serwisie Cityinfo na cyfrowych nośnikach AMS.
Polomagazyn z ponad półmilionową sprzedażą
Blisko 100 stron pełnych świątecznych inspiracji i przepisów, a także propozycje gwiazdkowych prezentów, sylwestrowych atrakcji, praktycznych porad dla narciarzy i miłośników zimowych sportów – to wszystko znaleźć można w nowym, ósmym numerze POLOmagazynu. Świąteczne wydanie magazynu ukaże się już 6 grudnia br.
„Przepisy Joli” w WP Kuchnia
Redakcja WP Kuchnia nawiązała współpracę z Jolą Caputą i Grzegorzem Caputą, autorami popularnego bloga PrzepisyJoli.com. Blogerzy podzielą się z użytkownikami oryginalnymi pomysłami na przepyszne obiady i desery oraz podpowiedzą, jak gotować jeszcze lepiej. Nie zabraknie materiałów wideo, które pomagają widzom w przyrządzaniu potraw.
W listopadzie 2019 roku Zoom TV osiągnął 0,60% udziału w oglądalności widowni komercyjnej (SHR%, All 16-49*), co oznacza 20-procentowy wzrost w porównaniu z listopadem 2018. Tym samym kanał powtórzył swój rekordowy miesięczny wynik z maja tego roku i uzyskał najwyższą miesięczną oglądalność spośród wszystkich kanałów ósmego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764