logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Serwisy Ringier Axel Springer liderem w kategorii zdrowie i medycyna

  PR 17.05.2019, przeczytano 267 razy

Według danych Gemius/PBI za kwiecień 2019 grupa Ringier Axel Springer Polska zajmuje pierwsze miejsce w kategorii Zdrowie i medycyna pod względem liczby realnych użytkowników. W porównaniu z danymi z ubiegłego roku, liczba RU serwisów Medonet i Onet Zdrowie wzrosła o ponad 100 proc.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/serwisy-ringier-axel-springer-liderem-w-kategorii-zdrowie-i-medycyna,382489,artykul.html

Zgodnie z raportem Gemius/PBI wspólny zasięg serwisów Medonet i Onet Zdrowie wyniósł w kwietniu 2019 roku ponad 7,27 mln realnych użytkowników. Daje to blisko 50 proc. zasięgu miesięcznie w grupie Polaków korzystających z internetowych serwisów o tematyce zdrowotnej.

- Objęcie pozycji lidera na polskim rynku jest efektem wielomiesięcznej pracy redakcji Medonet i Onet Zdrowie. Konsekwentnie realizujemy strategię dla segmentu Zdrowie i już dziś mogę powiedzieć, że to nie koniec zmian w tym obszarze. O kolejnych krokach niebawem poinformujemy – mówi Marta Badurek-Pietniczka, dyrektor wydawnicza segmentu Women&Lifestyle w Ringier Axel Springer Polska.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rekordowe zainteresowanie Radiem Nowy Świat w Open FM
Poranny program Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat na platformie Open FM i w usłudze WP Pilot trafił łącznie do prawie 100 tysięcy słuchaczy. Według wstępnych szacunków to najlepszy wynik pojedynczej stacji w historii Open FM. W szczytowym momencie ponad 40% wszystkich korzystających w piątkowy poranek z tej usługi miało włączone Radio Nowy Świat.
12 lipca od godz. 7:00 w serwie Wyborcza.pl rozpocznie się całodobowy dyżur wyborczy, gdzie godzina po godzinie zespół „Gazety Wyborczej” będzie zdawać relację z najważniejszych wydarzeń drugiej tury wyborów prezydenckich. Redakcja przez cały dzień będzie przekazywać informacje o sondażowych, cząstkowych i ostatecznych wynikach wyborów,...
Autorem komentarza jest Maciej Kaczorek, Senior Sales Manager w Infobip
Decyzja Apple dotycząca zmian w obszarze bezpieczeństwa użytkowników w najnowszej wersji systemu operacyjnego iOS 14 wywołała zaniepokojenie ekspertów europejskiej branży internetowej. Szesnaście organizacji marketingowych, w tym IAB Europe i IAB Tech Lab, zdecydowało się wystosować list do Tima Cooka - CEO Apple, w którym apelują o przestrzeganie...
Znani dziennikarze i wieloletni współpracownicy Programu III Polskiego Radia uruchamiają Radio Nowy Świat już w piątek 10 lipca. Transmisja będzie dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników Open FM oraz WP Pilot.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764