logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sesja zdjęciowa w branży wnętrzarskiej - webinarium Okk!design z Jam Kolektyw

  PR 30.11.2020, przeczytano 272 razy
ilustracja

Jak wygląda praca nad profesjonalną, aranżacyjną sesją prasową oraz produktową? Na czym polega współpraca z fotografem i stylistą? W jaki sposób przygotować materiał zdjęciowy, żeby osiągnąć maksymalny efekt marketingowy? Na te i inne pytania poznamy odpowiedź podczas webinarium organizowanego przez agencję OKK!PR. Gośćmi będą Jola Skóra i Anna Olga Chmielewska z agencji projektowej JAM KOLEKTYW.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sesja-zdjeciowa-w-branzy-wnetrzarskiej---webinarium-okk%21design-z-jam-kolektyw,389381,artykul.html

Dobre kadry sprawiają, że architekci dostają kolejne zlecenia, wzrasta sprzedaż produktów przedstawionych na zdjęciach, rośnie cena nieruchomości, a oferta obiektów hotelowych, restauracji i SPA zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

Bez wątpienia profesjonalna sesja zdjęciowa jest jednym z najważniejszych czynników wpływających nie tylko na sukces marek z branży home & living, ale także architektów wnętrz, projektantów oraz osób sprzedających i wynajmujących mieszkania czy deweloperów.

Oryginalny pomysł na sesję oraz spojrzenie na stylizację z szerszej perspektywy wpływają na wyeksponowanie walorów wnętrza i produktu. To bezpośrednio przekłada się na efektowną prezentację projektów oraz skuteczną sprzedaż produktów.

Czym kierować się przy wyborze fotografa? Dlaczego stylizacja jest niezbędnym elementem każdej aranżacyjnej sesji zdjęciowej? Jakie znaczenie mają zdjęcia w budowaniu spójnego wizerunku marki w branży home & living? Jakie są zasady korzystania ze zdjęć oraz materiałów prasowych? Na te i inne pytania odpowie podczas webinarium organizowanego przez specjalizującą się w obsłudze marek z branży wnętrzarskiej agencję OKK!PR, duet tworzący agencję projektową JAM KOLEKTYW.

Jola Skóra – od kilkunastu lat związana zawodowo z branżą kreatywną. Specjalizuje się w fotografowaniu wnętrz, w aranżacyjnych sesjach przedmiotów, a także w tworzeniu koncepcji kreatywnych. Anna Olga Chmielewska – architektka wnętrz, stylistka i scenografka. Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz, aranżowaniu przestrzeni na potrzeby sesji zdjęciowych, tworzeniu scenografii do sesji produktowych oraz stylizacji stoisk targowych.

W swoim dorobku mają liczne projekty komercyjne oraz publikacje w polskiej i zagranicznej prasie o tematyce wnętrzarskiej i lifestylowej.

  • Aby wziąć udział w bezpłatnym spotkaniu, które odbędzie się online w dniu 30 listopada 2020r. o godz. 12:00, wystarczy się zarejestrować TUTAJ.

Mecenasem spotkania jest marka SAMSUNG. W części szkoleniowej jej eksperci zaprezentują nowe rozwiązania w zakresie domowych sprzętów AGD: pralek, suszarek i pralko-suszarek. Odpowiedzą także na pytania architektów i projektantów wnętrz.

Partnerem spotkania jest także marka Barlinek, producent warstwowych podłóg drewnianych.

Źródło: OKK! PR

www.okkpr.pl

Dodatkowe informacje:

Patroni medialni spotkań online OKK!design: Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, Magazif.pl, Foorni.pl, Exspace.pl, Designteka.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowe opakowania herbat marki Big-Active
Właśnie ruszyła kampania VOD herbat czarnych Big-Active – marki, która zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty. W swojej ofercie posiada m.in. najbardziej popularną czarną herbatę Pure Ceylon pochodzącą z najlepszych na świecie, cejlońskich plantacji. To właśnie tam jest zrywana i pakowana. Konsumenci deklarują, że z roku na rok spożywają coraz więcej herbaty...
Communication Unlimited dla Suzuki Boxing Night
Suzuki Motor Poland i Polski Związek Bokserski organizują wspólnie galę boksu olimpijskiego Suzuki Boxing Night IV. Za komunikację wizualną oraz informowanie o wydarzeniu w mediach społecznościowych odpowiedzialna jest agencja Communication Unlimited.
Awans w PR Inspiration
W agencji PR Inspiration Agnieszka Kurczych awansowała na stanowisko Senior PR Managera. Odpowiada za całościową obsługę w zakresie PR i social mediów wieloletnich klientów agencji z branży retail: Galerii Krakowskiej, Silesia City Center oraz centrum handlowego Forum Koszalin. Agnieszka Kurczych koordynuje pracę kilkuosobowego zespołu specjalistów z zakresu...
Dawid Borowiec nowym dyrektorem marketingu w Żywiec Zdrój
Jako nowy dyrektor marketingu Żywiec Zdrój, Dawid Borowiec pokieruje działaniami marki, w misję której wpisana jest troska o środowisko i zachęcanie ludzi, by pili zdrowiej.
Neuron Agencja PR rozpoczęła współpracę z EZRA UKSW – organizacją, która realizuje autorski model opieki środowiskowej w społeczności lokalnej na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764