logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sharp/Nec partnerem technologicznym festiwalu Cinéma Paradiso Louvre

  PR 05.07.2023, przeczytano 452 razy
ilustracja

Sharp NEC Display Solutions Europe będzie wspierać czwartą edycję festiwalu Cinéma Paradiso, który odbędzie się w dniach 6 - 9 lipca 2023 roku na dziedzińcu Cour Carrée w Luwrze, jednym z największych muzeów na świecie. Dzięki projektorom laserowym NEC NC3541L RB, Sharp/NEC dostarczy najbardziej nowoczesną technologię kinową, by stworzyć hipnotyzujące wrażenia filmowe dla uczestników festiwalu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sharp-nec-partnerem-technologicznym-festiwalu-cin%C3%A9ma-paradiso-louvre,400665,artykul.html

Podczas Cinéma Paradiso Louvre przez cztery wieczory około 2500 gości będzie miało okazję oglądać filmy pod gołym niebem w jednym z najpiękniejszych kin na świecie, ale również skosztować specjałów kulinarnych, cieszyć się rozrywką, koncertami czy muzyką DJ-ów. Festiwal,  współorganizowany przez grupę kinematograficzną mk2 i Muzeum w Luwrze, jest częścią festiwalu "Les Étés du Louvre" (Lato w Luwrze), który obejmuje koncerty pod Piramidą, przedstawienia teatralne i występy taneczne w pałacu Cour Lefuel.

Projektory laserowe NEC NC3541L RB są pierwszymi projektorami laserowymi RB dla ekranów premium i wielkoformatowych do 32 metrów. Model ten oferuje pełną rozdzielczość 4K, szeroką przestrzeń barwową oraz jednorodną jakość obrazu laserowego o wysokim kontraście, zapewniając widzom wyjątkowe wrażenia kinowe.

- Misją Cinéma Paradiso Louvre jest inspirowanie poprzez potęgę kina, wywoływanie zachwytu podczas każdego seansu. Zebraliśmy zespół ekspertów i nawiązaliśmy współpracę z liderami branży, aby stworzyć najlepsze wrażenia kinowe - mówi Elisha Karmitz, CEO mk2.

- Cieszymy się, że możemy wesprzeć festiwal Cinéma Paradiso Louvre naszą technologią i zaoferować odwiedzającym najlepsze możliwe wrażenia kinowe - komentuje Alain Chamaillard, Head of Cinema EMEA & CIS w Sharp NEC Display Solutions Europe. - Nasze projektory laserowe są idealnym rozwiązaniem, aby zapewnić im niesamowitą jakość obrazu.

Źródło: Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

www.sharpnecdisplays.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitory wieloformatowe Newline Direct View LED all-in-one
Do oferty Newline Interactive wchodzą wielkoformatowe monitory Direct View LED all-in-one w rozmiarach – 120”, 150” i 180 cali. Seria Newline DV to połączenie najnowocześniejszej technologii z eleganckim designem.
New Balance powraca z kampanią Run Your Way
Niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, intensywności treningów, motywacji czy wyznaczonych celów, dla marki New Balance jeśli biegasz, jesteś biegaczem. Kampania ‘Run Your Way’ skierowana jest do każdego, kto mierzy się z tym sportem, bez względu na poziomu zaawansowania. Kolejna odsłona tej aktywacji wzmacnia przesłanie marki zachęcając...
McCann Poland globalnym partnerem XTB w obszarze kreacji
McCANN Poland został globalnym partnerem kreatywnym XTB. Agencja będzie odpowiadała za stworzenie międzynarodowej kampanii obejmującej opracowanie kreacji dla nowej platformy komunikacyjnej oraz za produkcję materiałów foto i wideo na wszystkich 13 rynkach, na których jest obecny XTB. Agencja została wybrana w drodze przetargu.
Badania Havas z serii Meaningful Brands już w nowym serwisie
Havas prowadzi badanie Meaningful Brands już od 15 lat – w tę okrągłą rocznicę agencja prezentuje nowy branding swojego flagowego badania oraz serwis www.meaningful-brands.com, na którym można znaleźć raporty Meaningful Brands z ostatnich 3 lat.
Piotr Grabarczyk w nowej roli w MBridge
Wraz z rozwojem struktur klienckich i agencyjnych w MBridge, Piotr Grabarczyk, który do tej pory realizował swoje zadania jako Digital Strategist, obejmuje stanowisko Team Leadera i tym samym rozwija dział, który łączy kompetencje działów sprzedaży i strategii.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764