logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sharp powiększa serę urządzeń do druku produkcyjnego

  PR 09.08.2018, przeczytano 574 razy
ilustracjastrzałka

Dwa nowe kolorowe urządzenia Sharp MX-7090N i MX-8090N, przeznaczone do druku produkcyjnego, są już dostępne w sprzedaży. Obydwa modele odświeżają linię urządzeń Sharp, przeznaczonych dla segmentu wejściowego druku produkcyjnego, zapewniając jeszcze większą wydajność środowiska druku oraz łatwiejszą obsługę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sharp-powieksza-sere-urzadzen-do-druku-produkcyjnego,37535,artykul.html

Nowe modele kopiują i drukują z większymi prędkościami (70 i 80 stron na minutę) oraz skanują z prędkością do 200 obrazów na minutę, dzięki czemu znakomicie poradzą sobie w firmach, specjalizujących się w wykonywaniu dużych nakładów na zlecenie.

Opracowany przez Sharp interfejs użytkownika, znany z biurowych modeli A3 i A4, został teraz przystosowany również do urządzeń produkcyjnych, dzięki czemu zarządzanie złożonymi zadaniami druku stało się o wiele łatwiejsze. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne poprzez zintegrowany 15,4-calowy panel dotykowy.

Możliwość uzupełniania papieru i tonera bez konieczności wstrzymywania zadań w ich trakcie to duża oszczędność czasu. Funkcja tworzenia kolekcji spersonalizowanych zadań i profili nośników, które można następnie przywoływać, pozwala na realizowanie powtarzalnych zadań jeszcze szybciej.

Administratorzy mają większą kontrolę nad zadaniami druku z opcjonalnym dostępem do Fiery Command WorkStation bezpośrednio z panelu sterowania urządzenia produkcyjnego, co eliminuje potrzebę instalacji dodatkowych stacji roboczych. Wbudowany kontroler ułatwia bezpośrednie programowanie, podgląd i edycję zadań druku przy pomocy podstawowych i zaawansowanych funkcji. Stosownie do preferencji użytkownika, nowe urządzenia mogą być również dostarczane z kontrolerami Fiery – wewnętrznym lub zewnętrznym, co pozwala w maksymalnym stopniu wykorzystywać możliwości wydajnego oprogramowania EFI.

Szeroka gama opcji podawania papieru i wykańczających dokumenty, oferowana dla modeli MX-7090N i MX-8090N oznacza, że użytkownicy mają możliwość tworzenia dokumentów o wysokiej jakości, dopasowanych do wymagań poszczególnych zadań druku – niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy baner, czy 20-stronicowa broszura z nadrukiem pokrywającym całą powierzchnię strony. Wśród funkcji opcjonalnych można znaleźć broszurowanie, korekcję zagięć i dziurkowanie w systemie GBC. Konstrukcja modułowa oznacza dodatkowo, że opisywane modele mogą być łatwo rozbudowywane, stosownie do zmieniających się potrzeb.

– Pilne zlecenia druku mogą pojawiać się nagle, a ich koncepcja może zmieniać się do ostatniej chwili. Nie oznacza to jednak, że musimy godzić się na kompromisy, dotyczące jakości. Wprowadziliśmy udoskonalenia w naszej serii kolorowych urządzeń do druku produkcyjnego, które zapewniają najwyższe profesjonalne rezultaty, niezależnie od rozmiaru zadania. Dzięki temu pomagamy firmom prowadzić profitowy biznes, oszczędzać czas, obniżyć koszty i optymalnie wykorzystać zasoby – komentuje Szymon Trela, Product Manager CEE ISD.

Urządzenia MX7090N i MX-8090N są już dostępne w sprzedaży u przedstawicieli Sharp.

Źródło: Sharp

www.sharp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Chroma zakupiła system MIS austriackiej firmy Rogler. Sprzedawcą i integratorem tego rozwiązania jest firma PM Software z Warszawy. Celem instalacji systemu jest podniesienie efektywności i opłacalności produkcji oraz przejęcie całkowitej kontroli nad każdym etapem produkcji, zarówno w kwestii organizacji, logistyki, jak i analizy biznesowej kosztów.
Agfa na targach Fespa 2019
„Najwyższa jakość i wydajność” – pod takim hasłem wystąpi firma Agfa na tegorocznej edycji targów Fespa, odbywających się w Monachium w dniach 14-17 maja. Na jej stoisku (nr L10 w pawilonie B4) prezentowane będą dwa zaawansowane plotery drukujące, bazujące na technologii inkjet UV LED: Jeti Tauro H3300 LED i Anapurna H3200i LED. Do dyspozycji...
Targi Packaging Innovations: Odpakujmy ekologię
Z tygodnia na tydzień coraz więcej mówi się o tym, co każdy z nas może zrobić, aby zmniejszyć zanieczyszczenie Ziemi. Każde nawet najmniejsze działanie jest ważne i cenne. Pójdźmy jednak o krok dalej i zastanówmy się co mogą zmienić firmy, które zajmują się produkcją opakowań – jednego z bardziej pożądanych produktów, których przecież głównym celem jest ochrona...
Technologia inkjetowa Kodak Ultrastream w maszynach firmy Uteco
Kodak i Uteco Converting S.p.A. poinformowały o podpisaniu umowy, na bazie której stworzona przez pierwszą z wymienionych firm technologia druku cyfrowego UltraStream znajdzie powszechne zastosowanie w maszynach włoskiego producenta. Są one dedykowane cyfrowemu wytwarzaniu opakowań.
Avargraf podsumowuje targi Warsaw Pack 2019
Innowacyjne rozwiązania do pakowania oraz światowe premiery maszyn APR Solutions zaprezentowane przez firmę Avargraf podczas Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2019, spotkały się z niezwykle dużym zainteresowaniem odwiedzających. Avargraf został również wyróżniony nagrodą Warsaw Pack  za półautomatyczną maszynę dla rynku tektury falistej i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764