logo
WIADOMOŚCI

Sharp powiększa serę urządzeń do druku produkcyjnego

Mateusz Zawiślak  PR 09.08.2018, przeczytano 240 razy
ilustracjastrzałka

Dwa nowe kolorowe urządzenia Sharp MX-7090N i MX-8090N, przeznaczone do druku produkcyjnego, są już dostępne w sprzedaży. Obydwa modele odświeżają linię urządzeń Sharp, przeznaczonych dla segmentu wejściowego druku produkcyjnego, zapewniając jeszcze większą wydajność środowiska druku oraz łatwiejszą obsługę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sharp-powieksza-sere-urzadzen-do-druku-produkcyjnego,37535,artykul.html

Nowe modele kopiują i drukują z większymi prędkościami (70 i 80 stron na minutę) oraz skanują z prędkością do 200 obrazów na minutę, dzięki czemu znakomicie poradzą sobie w firmach, specjalizujących się w wykonywaniu dużych nakładów na zlecenie.

Opracowany przez Sharp interfejs użytkownika, znany z biurowych modeli A3 i A4, został teraz przystosowany również do urządzeń produkcyjnych, dzięki czemu zarządzanie złożonymi zadaniami druku stało się o wiele łatwiejsze. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne poprzez zintegrowany 15,4-calowy panel dotykowy.

Możliwość uzupełniania papieru i tonera bez konieczności wstrzymywania zadań w ich trakcie to duża oszczędność czasu. Funkcja tworzenia kolekcji spersonalizowanych zadań i profili nośników, które można następnie przywoływać, pozwala na realizowanie powtarzalnych zadań jeszcze szybciej.

Administratorzy mają większą kontrolę nad zadaniami druku z opcjonalnym dostępem do Fiery Command WorkStation bezpośrednio z panelu sterowania urządzenia produkcyjnego, co eliminuje potrzebę instalacji dodatkowych stacji roboczych. Wbudowany kontroler ułatwia bezpośrednie programowanie, podgląd i edycję zadań druku przy pomocy podstawowych i zaawansowanych funkcji. Stosownie do preferencji użytkownika, nowe urządzenia mogą być również dostarczane z kontrolerami Fiery – wewnętrznym lub zewnętrznym, co pozwala w maksymalnym stopniu wykorzystywać możliwości wydajnego oprogramowania EFI.

Szeroka gama opcji podawania papieru i wykańczających dokumenty, oferowana dla modeli MX-7090N i MX-8090N oznacza, że użytkownicy mają możliwość tworzenia dokumentów o wysokiej jakości, dopasowanych do wymagań poszczególnych zadań druku – niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy baner, czy 20-stronicowa broszura z nadrukiem pokrywającym całą powierzchnię strony. Wśród funkcji opcjonalnych można znaleźć broszurowanie, korekcję zagięć i dziurkowanie w systemie GBC. Konstrukcja modułowa oznacza dodatkowo, że opisywane modele mogą być łatwo rozbudowywane, stosownie do zmieniających się potrzeb.

– Pilne zlecenia druku mogą pojawiać się nagle, a ich koncepcja może zmieniać się do ostatniej chwili. Nie oznacza to jednak, że musimy godzić się na kompromisy, dotyczące jakości. Wprowadziliśmy udoskonalenia w naszej serii kolorowych urządzeń do druku produkcyjnego, które zapewniają najwyższe profesjonalne rezultaty, niezależnie od rozmiaru zadania. Dzięki temu pomagamy firmom prowadzić profitowy biznes, oszczędzać czas, obniżyć koszty i optymalnie wykorzystać zasoby – komentuje Szymon Trela, Product Manager CEE ISD.

Urządzenia MX7090N i MX-8090N są już dostępne w sprzedaży u przedstawicieli Sharp.

Źródło: Sharp

www.sharp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

SISTRADE – Software Consulting, S.A., po raz pierwszy uczestniczy jako wystawca na targach CNR Ambalaj 2018. Targi odbędą się w Stambule w CNR EXPO Yesilköy, w dniach 5-8 września.
Stanowiska do kontoli kolorów CCS w ofercie Lettero
Stanowiska kontrolne CCS to komory świetlne zaprojektowane do pracy w pozycji stojącej, przeznaczone do kontroli barwy dokonywanej zwykle w hali produkcyjnej w procesie druku. Znajdują również zastosowanie: w procesie pre-press, laboratoriach, przemyśle tekstylnym, kosmetycznym, farbiarskim. Wszędzie gdzie potrzebna jest obiektywna ocena i porównanie kolorów.
Targi Taropak 2018 coraz bliżej
Rozpoczynamy odliczanie Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Etykietowania TAROPAK, które rozpoczną się 1 października 2018 roku.
Stora Enso poinformowała o modernizacji zakładów produkcyjnych w Maxau (Niemcy). Polegać ona będzie na instalacji  nowej turbiny parowej z zamkniętym systemem chłodzenia oraz na stworzeniu dodatkowej powierzchni magazynowej z myślą o biomasie. Inwestycja kosztować będzie 25 mln euro; projekt ma rozpocząć się w 3. kwartale br., a zakończyć – w 2020 roku.
MM Druk Serwis odświeża wizerunek
Proces wdrażania rebrandingu marki MMDS właśnie się zakończył. Punktem wyjścia do przeprowadzonych zmian było wyłonienie w strukturze firmy trzeciego działu; obok MMDS Print Management oraz MMDS Machines powstał MMDS Consumables, dostarczający materiały poligraficzne do druku offsetowego.
 
wtorek 14.08.2018, 124 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone