logo
WIADOMOŚCI

Sharp powiększa serę urządzeń do druku produkcyjnego

  PR 09.08.2018, przeczytano 553 razy
ilustracjastrzałka

Dwa nowe kolorowe urządzenia Sharp MX-7090N i MX-8090N, przeznaczone do druku produkcyjnego, są już dostępne w sprzedaży. Obydwa modele odświeżają linię urządzeń Sharp, przeznaczonych dla segmentu wejściowego druku produkcyjnego, zapewniając jeszcze większą wydajność środowiska druku oraz łatwiejszą obsługę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sharp-powieksza-sere-urzadzen-do-druku-produkcyjnego,37535,artykul.html

Nowe modele kopiują i drukują z większymi prędkościami (70 i 80 stron na minutę) oraz skanują z prędkością do 200 obrazów na minutę, dzięki czemu znakomicie poradzą sobie w firmach, specjalizujących się w wykonywaniu dużych nakładów na zlecenie.

Opracowany przez Sharp interfejs użytkownika, znany z biurowych modeli A3 i A4, został teraz przystosowany również do urządzeń produkcyjnych, dzięki czemu zarządzanie złożonymi zadaniami druku stało się o wiele łatwiejsze. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne poprzez zintegrowany 15,4-calowy panel dotykowy.

Możliwość uzupełniania papieru i tonera bez konieczności wstrzymywania zadań w ich trakcie to duża oszczędność czasu. Funkcja tworzenia kolekcji spersonalizowanych zadań i profili nośników, które można następnie przywoływać, pozwala na realizowanie powtarzalnych zadań jeszcze szybciej.

Administratorzy mają większą kontrolę nad zadaniami druku z opcjonalnym dostępem do Fiery Command WorkStation bezpośrednio z panelu sterowania urządzenia produkcyjnego, co eliminuje potrzebę instalacji dodatkowych stacji roboczych. Wbudowany kontroler ułatwia bezpośrednie programowanie, podgląd i edycję zadań druku przy pomocy podstawowych i zaawansowanych funkcji. Stosownie do preferencji użytkownika, nowe urządzenia mogą być również dostarczane z kontrolerami Fiery – wewnętrznym lub zewnętrznym, co pozwala w maksymalnym stopniu wykorzystywać możliwości wydajnego oprogramowania EFI.

Szeroka gama opcji podawania papieru i wykańczających dokumenty, oferowana dla modeli MX-7090N i MX-8090N oznacza, że użytkownicy mają możliwość tworzenia dokumentów o wysokiej jakości, dopasowanych do wymagań poszczególnych zadań druku – niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy baner, czy 20-stronicowa broszura z nadrukiem pokrywającym całą powierzchnię strony. Wśród funkcji opcjonalnych można znaleźć broszurowanie, korekcję zagięć i dziurkowanie w systemie GBC. Konstrukcja modułowa oznacza dodatkowo, że opisywane modele mogą być łatwo rozbudowywane, stosownie do zmieniających się potrzeb.

– Pilne zlecenia druku mogą pojawiać się nagle, a ich koncepcja może zmieniać się do ostatniej chwili. Nie oznacza to jednak, że musimy godzić się na kompromisy, dotyczące jakości. Wprowadziliśmy udoskonalenia w naszej serii kolorowych urządzeń do druku produkcyjnego, które zapewniają najwyższe profesjonalne rezultaty, niezależnie od rozmiaru zadania. Dzięki temu pomagamy firmom prowadzić profitowy biznes, oszczędzać czas, obniżyć koszty i optymalnie wykorzystać zasoby – komentuje Szymon Trela, Product Manager CEE ISD.

Urządzenia MX7090N i MX-8090N są już dostępne w sprzedaży u przedstawicieli Sharp.

Źródło: Sharp

www.sharp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Otwarcie najbardziej zaawansowanego na świecie ośrodka badawczego przemysłu poligraficznego
Nowe Centrum Innowacji jest centralą europejskiej sieci rozwoju Heidelberga. Prawie 1000 ekspertów bada i rozwija wszystkie istotne tematy w branży mediów drukowanych, na przykład w dziedzinie druku atramentowego do druku cyfrowego.
Floricolor inwestuje w maszynę Jet Press 750S firmy Fujifilm
Portugalska drukarnia FloriColor, specjalizująca się w fotoalbumach, jest jedną z pierwszych w Europie firm poligraficznych, jakie zdecydowały się na zakup nowej inkjetowej maszyny półformatowej Fujifilm Jet Press 750S. Inwestycja ta ma umożliwić jej bardziej wydajne i proekologiczne drukowanie swoich sztandarowych produktów, jak również zapewnić im wyższą...
Canon Uvgel napędza wzrosty dostawców usług druku w regionie EMEA
Europejscy dostawcy usług druku, którzy korzystają z plotera Océ Colorado 1640, zauważają znaczny wzrost wydajności produkcji i rozszerzenie możliwości aplikacji dzięki wykorzystaniu technologii UVgel.
Stora Enso: Karton Cupforma Dairy 2PE w opakowaniach Tnuva
Stora Enso poinformowała, że w ostatnim czasie stworzony przez nią proekologiczny karton Performa Dairy 2PE znalazł zastosowanie przy wytwarzaniu opakowań na dania deserowe marki Tnuva – największego producenta mleczarskiego w Izraelu. Opakowania dostarczane są przez firmę Copy Center z Hajfy, która w związku z tym zrealizowała znaczące inwestycje w celu wdrożenia materiałów...
Mediadruckwerk jednym z pierwszych użytkowników maszyny Fujifilm Jet Press 750S
W połowie listopada br. w ofercie Fujifilm pojawiła się nowej generacji półformatowa maszyna inkjetowa – Jet Press 750S. Dostawca kompleksowych usług poligraficznych – firma Mediadruckwerk z Hamburga – stał się jej pierwszym użytkownikiem w Niemczech i jednym z pierwszych w Europie.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone