logo
WIADOMOŚCI

Sharp powiększa serę urządzeń do druku produkcyjnego

  PR 09.08.2018, przeczytano 542 razy
ilustracjastrzałka

Dwa nowe kolorowe urządzenia Sharp MX-7090N i MX-8090N, przeznaczone do druku produkcyjnego, są już dostępne w sprzedaży. Obydwa modele odświeżają linię urządzeń Sharp, przeznaczonych dla segmentu wejściowego druku produkcyjnego, zapewniając jeszcze większą wydajność środowiska druku oraz łatwiejszą obsługę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sharp-powieksza-sere-urzadzen-do-druku-produkcyjnego,37535,artykul.html

Nowe modele kopiują i drukują z większymi prędkościami (70 i 80 stron na minutę) oraz skanują z prędkością do 200 obrazów na minutę, dzięki czemu znakomicie poradzą sobie w firmach, specjalizujących się w wykonywaniu dużych nakładów na zlecenie.

Opracowany przez Sharp interfejs użytkownika, znany z biurowych modeli A3 i A4, został teraz przystosowany również do urządzeń produkcyjnych, dzięki czemu zarządzanie złożonymi zadaniami druku stało się o wiele łatwiejsze. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne poprzez zintegrowany 15,4-calowy panel dotykowy.

Możliwość uzupełniania papieru i tonera bez konieczności wstrzymywania zadań w ich trakcie to duża oszczędność czasu. Funkcja tworzenia kolekcji spersonalizowanych zadań i profili nośników, które można następnie przywoływać, pozwala na realizowanie powtarzalnych zadań jeszcze szybciej.

Administratorzy mają większą kontrolę nad zadaniami druku z opcjonalnym dostępem do Fiery Command WorkStation bezpośrednio z panelu sterowania urządzenia produkcyjnego, co eliminuje potrzebę instalacji dodatkowych stacji roboczych. Wbudowany kontroler ułatwia bezpośrednie programowanie, podgląd i edycję zadań druku przy pomocy podstawowych i zaawansowanych funkcji. Stosownie do preferencji użytkownika, nowe urządzenia mogą być również dostarczane z kontrolerami Fiery – wewnętrznym lub zewnętrznym, co pozwala w maksymalnym stopniu wykorzystywać możliwości wydajnego oprogramowania EFI.

Szeroka gama opcji podawania papieru i wykańczających dokumenty, oferowana dla modeli MX-7090N i MX-8090N oznacza, że użytkownicy mają możliwość tworzenia dokumentów o wysokiej jakości, dopasowanych do wymagań poszczególnych zadań druku – niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy baner, czy 20-stronicowa broszura z nadrukiem pokrywającym całą powierzchnię strony. Wśród funkcji opcjonalnych można znaleźć broszurowanie, korekcję zagięć i dziurkowanie w systemie GBC. Konstrukcja modułowa oznacza dodatkowo, że opisywane modele mogą być łatwo rozbudowywane, stosownie do zmieniających się potrzeb.

– Pilne zlecenia druku mogą pojawiać się nagle, a ich koncepcja może zmieniać się do ostatniej chwili. Nie oznacza to jednak, że musimy godzić się na kompromisy, dotyczące jakości. Wprowadziliśmy udoskonalenia w naszej serii kolorowych urządzeń do druku produkcyjnego, które zapewniają najwyższe profesjonalne rezultaty, niezależnie od rozmiaru zadania. Dzięki temu pomagamy firmom prowadzić profitowy biznes, oszczędzać czas, obniżyć koszty i optymalnie wykorzystać zasoby – komentuje Szymon Trela, Product Manager CEE ISD.

Urządzenia MX7090N i MX-8090N są już dostępne w sprzedaży u przedstawicieli Sharp.

Źródło: Sharp

www.sharp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Mark Andy Student Awards 2018 – nagrody wręczone
W pierwszej połowie br. firma Mark Andy ogłosiła konkurs Mark Andy Student Awards 2018, skierowany do studentów kierunków związanych z poligrafią i projektowaniem. Był on częścią jej strategicznego programu, obejmującego szereg działań edukacyjnych, dedykowanych przyszłym pracownikom drukarń i firm przetwórczych. W ramach konkursu studenci z całej Europy...
Loop Industries, Inc., innowacyjna firma w dziedzinie rozwiązań przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz PepsiCo, Inc. ogłosiły zawarcie wieloletniej umowy, która umożliwi PepsiCo zakup i produkcję opakowań z plastików wytwarzanych w amerykańskiej fabryce Loop, w tym plastiku PET Loop pozyskiwanego w 100% z recyklingu.
Nowa wycinarka wizytówek Autocut Pro w ofercie Grafmasz
Najnowsze urządzenie Morgana Systems zostało skonstruowane z myślą o drukarniach cyfrowych poszukujących wielofunkcyjnych, zautomatyzowanych i wydajnych rozwiązań umożliwiających wykonanie szerokiej gamy produktów tj. wizytówki, karty, zaproszenia itp.
Biokompozyty Durasense, Lineo, E-tales: Stora Enso dla e-commerce
W ostatnim czasie oferta firmy Stora Enso została rozszerzona m.in. o biokompozyty DuraSense, ligninę Lineo oraz e-TALES – rozwiązania dedykowane sprzedaży detalicznej przez Internet. Jak podaje firma, to kolejne innowacyjne, a zarazem konkurencyjne cenowo rozwiązania bazujące na surowcach odnawialnych w jej portfolio.
Zakłady Artystyczne ART z partnerami na targach 4 Print Week
Zakłady Artystyczne ART wraz ze swoimi partnerami - GL Optic i firmą OKI - zaprezentowały swoją ofertę podczas niedawno zakończonych w Poznaniu targów 4 Print Week. Wystawa dla firmy zakończyła się sukcesem, a najnowsze prezentowane tam rozwiązanie GL Optic - GL Spectrolux (precyzyjny i szybki – jak podkreśla jego producent - miernik światła) został nagrodzony podczas tego...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone