logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sharp z największym wzrostem sprzedaży biurowych urządzeń drukujących wg. IDC

  PR 10.01.2019, przeczytano 123 razy

Według ostatniego badania rynku biurowych urządzeń drukujących w zachodniej Europie, przeprowadzonego przez firmę badawczą IDC, Sharp Electronics Europe od lipca do września 2018 uzyskał największy wzrost sprzedaży ze wszystkich producentów sprzętu biurowego. Liczba sprzedanych przez Sharp urządzeń wielofunkcyjnych wzrosła o 22 proc. w porównaniu ze sprzedażą w trzecim kwartale poprzedniego roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sharp-z-najwiekszym-wzrostem-sprzedazy-biurowych-urzadzen-drukujacych-wg.-idc,380743,artykul.html

Z danych IDC wynika, że Sharp zwiększył ilość sprzedanych urządzeń o 18 proc., co plasuje go w pierwszej trójce producentów z największym wzrostem sprzedaży.

– Dane świadczą o tym, że firma Sharp zyskała na sile, chociaż w tym samym okresie rynek zanotował nieznaczny spadek. Sharp rozwija się we wszystkich segmentach, zwłaszcza w sprzedaży kolorowych urządzeń A3, oraz zwiększa swoje udziały we Francji, Niemczech, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii – komentuje pracownik IDC Phil Sargeant, Program Director w dziale Imaging and Hardcopy Devices and Document Solutions w regionie europejskim.

– Ciężko pracowaliśmy, by zaprojektować urządzenia zorientowane na produktywność i bezpieczeństwo, tak by sukces naszych klientów stał się również naszym sukcesem. Wyniki stanowią potwierdzenie słuszności odświeżenia naszej oferty urządzeń A3 oraz wprowadzenia na rynek nowych urządzeń A4. Wszystkie najnowsze modele Sharp posiadają ten sam intuicyjny interfejs użytkownika, więc niezależnie od tego, które urządzenie wybiorą klienci, ich sposób pracy oraz obsługa przez dział IT będą takie same – podsumowuje wyniki Peter Plested, dyrektor działu Information Systems w Sharp Europe.

Raporty rynkowe IDC opierają się o dane sprzedażowe, zgłoszone przez głównych producentów sprzętu biurowego i są wysyłane kwartalnie do wszystkich subskrybentów.

Źródło: Sharp Electronics Europe

www.sharp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Na tej drukarce wielkoformatowej Mutoh powstają… maty podłogowe
Firma Flocmat korzysta z drukarek sublimacyjnych japońskiej marki Mutoh do produkcji… spersonalizowanych mat podłogowych. Poznajcie kolejną historię sukcesu druku cyfrowego.
Panasonic na ISE 2019
W tym roku Panasonic zaprezentuje podczas targów ISE swoje najnowsze technologie audio-wizualne dla branży rozrywkowej, edukacyjnej, do pokazów publicznych, prezentacji firmowych i pracy grupowej. Podczas wydarzenia firma stworzy m.in supernowoczesną ulicę handlową i futurystyczną salę lekcyjną.
Podczas tegorocznej edycji targów ISE Ricoh zaprezentuje najnowsze rozwiązania ułatwiające współpracę, urządzenia i systemy dla sal konferencyjnych oraz z zakresu digital signage. Uczestnicy targów będą mogli m.in. poznać możliwości autorskiego oprogramowania Smart Meeting Assistant i jako pierwsi przetestować najnowszą serią monitorów interaktywnych....
Arkady Wrocławskie z nową linia kreatywną
Arkady Wrocławskie konsekwentnie realizują nową strategię rozwoju, która w centrum zainteresowanie stawia rodziny z dziećmi. Zlokalizowane w samym sercu Wrocławia centrum handlowe zaprezentowało właśnie linię kreatywną inspirowaną dziecięcymi kolorowankami. Działaniom Arkad Wrocławskich w 2019 roku towarzyszyć będzie też claim: „otwarte na rodziny”.
Prowly z Chief People & Culture Officerem
Prowly, firma technologiczna oferująca rozwiązania dla branży PR, zacieśnia współpracę z Izą Klat, która dołącza do zespołu jako Chief People & Culture Officer. Wcześniej związana m.in. z Google, wspiera teraz coachingowo i doradczo startup Joanny Drabent i Sebastiana Przyborowskiego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone