logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Shopee startuje z kampanią 11.11 Mega Wyprzedaż

  PR 25.10.2022, przeczytano 410 razy
ilustracja

Platforma Shopee rusza z kolejną kampanią sprzedażową, 11.11 Mega Wyprzedaż. To wielkie wejście w sezon przedświątecznych promocji. Następuje ona po będącej sukcesem akcji, 10.10 Tarcza Antyinflacyjna, oraz pierwszej E-konferencji Sprzedawców Shopee, podczas której ogłoszono nowe funkcjonalności platformy zaplanowane na nadchodzące tygodnie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/shopee-startuje-z-kampania-11.11-mega-wyprzedaz,397746,artykul.html

Organizowane w tzw. imieniny miesiąca kampanie od początku działalności Shopee pomagają użytkownikom korzystać z najlepszych ofert i oszczędzać podczas robienia zakupów, co jest szczególnie ważne w obliczu wysokiej inflacji. 11.11 Mega Wyprzedaż jest kontynuacją tych starań i największą dotychczas kampanią realizowaną w Polsce przez Shopee, promowaną dodatkowo reklamą telewizyjną, której towarzyszy kolejna świetnie znana melodia - tym razem są to energetyzujące rytmy Kankana.

- Nasza poprzednia kampania, 10.10 Tarcza Antyinflacyjna, została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez kupujących, jak i sprzedawców, wśród których 50 najlepszych odnotowało sprzedaż o łącznej wartości ponad 2,2 mln zł tylko w ciągu dwóch dni Wielkiej Dogrywki (od 11 do 12 października). 11.11 Mega Wyprzedaż to jedna z naszych największych kampanii, w której czekają jeszcze lepsze oferty, z wielu różnych kategorii produktowych, a także nagrody. Zbliżając się do szczytu sezonu zakupowego pod koniec roku, kontynuujemy ścisłą współpracę z naszymi sprzedawcami, aby zapewnić kupującym najlepsze ceny, szczególnie w obliczu stale rosnącej inflacji. Jednocześnie, dzięki działaniom marketingowym i reklamowym, pomagamy naszym sprzedawcom dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów, a tym samym zwiększyć ich zasięg i sprzedaż - mówi Ian Ho, Head of Shopee Polska.

11.11 Mega Wyprzedaż jest kontynuacją starań Shopee, aby w okresie stale rosnącej inflacji, pomagać użytkownikom w oszczędzaniu podczas kupowania codziennych produktów. Od 24 października do 11 listopada kupujący na platformie mogą:

  • dwa razy dziennie skorzystać ze specjalnego kuponu o wartości 11 zł, a podczas Niesamowitych Niedziel - nawet trzykrotnie,
  • skorzystać z darmowej dostawy[1] przy min. wydatku 0 zł na pierwsze trzy zamówienia,
  • wziąć udział w poniedziałkowych kumulacjach kuponów i wykorzystać specjalny kupon na  Cashback w wysokości nawet 111% w Monetach Shopee,
  • zagrać w grę Mega Prezent - w tajemniczym pudełku na użytkowników czekają dodatkowe Monety Shopee, a do 31 października, codziennie między godz. 12 a 13, również kupony. Każdy z uczestników ma jedną darmową szansę dziennie, natomiast dodatkowe szanse można zyskać za każde złożone zamówienie,
  • w ramach wspólnej środowej akcji Shopee i ORLEN Paczka, wykorzystać kupon na dodatkowe 15 zł oraz darmową dostawę tym kanałem dla zamówień o wartości powyżej 39 zł.

Nowi użytkownicy mogą wybrać dla siebie prezent powitalny, którym jest wybrany produkt z cenie 1 zł lub kupon o wartości 15 zł. Ponadto w konkretne dni w czasie kampanii kupujący mogą liczyć na najlepsze oferty z konkretnych kategorii produktowych - aby nie umknęło to uwadze zainteresowanych użytkowników, do swojej dyspozycji mają oni kalendarz kampanii.

Sprzedawcy najważniejsi z punktu widzenia rozwoju Shopee w Polsce

Dla firm działających na Shopee kampanie sprzedażowe Shopee, takie jak 11.11 Mega Wyprzedaż, są jednym z kluczowych sposobów na zwiększenie widoczności i dotarcie do nowych grup konsumentów. Obecnie na platformie Shopee zarejestrowanych jest ponad 53 tysiące sprzedających, a zamówienia składane w lokalnych sklepach stanowią 65% wszystkich zamówień na Shopee Polska. Shopee oferuje sprzedającym wszechstronne wsparcie, zarówno logistyczne jak i marketingowe, by mogli w optymalny sposób rozwijać swoje biznesy online.

W ramach strategii komunikacji ze sprzedawcami w ubiegłym tygodniu odbyła się pierwsza w Polsce E-konferencja Sprzedawców Shopee, którzy uzyskali w ten sposób dostęp do najświeższych informacji dotyczących rozwoju platformy. Nowe funkcjonalności, z których będą mogli skorzystać już od początku listopada, to:

  • Program Cashback w Monetach - Shopee będzie sponsorowało dodatkowe kupony, pozwalające kupującym na zwrot części wartości zamówienia w postaci Monet Shopee, przy zakupie u sprzedawcy biorącego udział w programie. Kupony cashback łączą się z innymi kuponami danego sprzedawcy, dzięki czemu kupujący mają szansę na większe oszczędności.
  • Shopee Strefa Marek - to rozwiązanie specjalnie dla właścicieli marek oraz autoryzowanych dystrybutorów. Od 31 października produkty oferowane w ramach Strefy Marek otrzymają specjalne oznaczenie na stronie profilowej sklepu oraz na wszystkich listach produktowych,
  • a docelowo będzie to ekskluzywna przestrzeń na platformie dla wybranych brandów. Dzięki niej kupujący otrzymują dodatkową gwarancję oryginalności i najwyższej jakości produktu oraz 30 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Z kolei sprzedawcy zyskują nową, prestiżową widoczność na platformie. Strefa Marek to rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdza się na innych rynkach Shopee.
  • Możliwość płatnego udziału w Okazjach Dnia - w Okazjach Dnia w aplikacji Shopee kupujący szukają najlepszych ofert w atrakcyjnych cenach, a sprzedaż produktów udostępnianych w tej zakładce przynosi sprzedawcom znaczne zyski. Dotychczas sprzedawcy biorący udział w Okazjach Dnia musieli zostać zaproszeni do uczestnictwa przez Shopee. Obecnie Shopee zmienia tę zasadę i daje możliwość zaprezentowania swojej oferty  zainteresowanym sprzedawcom, odpłatnie.

Wszystkie te rozwiązania, których wprowadzenie zostało zaplanowane w Polsce, spotkały się z pozytywnym przyjęciem w innych krajach, na których obecne jest Shopee. Wprowadzając tego rodzaju funkcjonalności, których celem jest stałe poszerzanie oferty produktowej, a jednocześnie wspieranie lokalnych przedsiębiorców, Shopee zaznacza coraz mocniej swoją obecność na polskim rynku.

Źródło: Shopee

Dodatkowe informacje:

[1] Obowiązuje regulamin

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Miasta G8 2024 - podsumowanie

Uchwały krajobrazowe - stan prac: Miasta G8 2024 - podsumowanie

Uchwały krajobrazowe powstają w Polsce od 2015 roku. Przedstawiamy najnowszy raport o stanie powstających i obowiązujących uchwał krajobrazowych, w ośmiu największych miastach Polski (G8). Ten raport będzie szczególny, ponieważ po ponad 8-miu latach oczekiwania uzyskaliśmy odpowiedź na pytanie – czy ustawa jest zgodna z konstytucją?
Shakira nową ambasadorką Ipanema
Kolumbijska artystka i bizneswoman, Shakira, została nową ambasadorką brazylijskiej marki obuwia Ipanema i twarzą wyjątkowej kampanii kolekcji Ipanema Sempre Nova.
Niższe ceny w Carrefour - marka Tex w kampanii wizerunkowej
Carrefour Polska ruszył z ogólnopolską kampanią promującą TEX. Marka ta zaprojektowana we Francji, od wielu lat dostępna jest w tej sieci na wyłączność. Dzięki wysokiej jakości odzieży, obuwia i dodatków oferowanych w konkurencyjnych cenach, zyskuje ona coraz więcej klientów na polskim rynku. W ramach wiosennej kampanii, produkty TEX oferowane są, m.in. w...
Puma rusza z kampanią, która stawia na szybkość
PUMA rozpoczęła pierwszą od 10 lat ogólnoświatową kampanię „FOREVER. FASTER. - See The Game Like We Do”. Nowe działania zapraszają profesjonalnych, jak i amatorskich sportowców do postrzegania rozgrywki w sposób, w jaki robi to PUMA.
Carrefour włącza się w kampanię społeczną UOKiK
Carrefour Polska dołącza do ogólnopolskiej kampanii Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów “Inwestujesz? Daj sobie czas. Sprawdzaj, czytaj, pytaj!”. Informacje na temat akcji, której celem jest ostrzeżenie Polaków przed fałszywymi inwestycjami, pojawią się we wszystkich hiper- i supermarketach Carrefour w Polsce, a także w mediach...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764