logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Shopping Spree – nowy produkt TVN Media

  PR 17.02.2020, przeczytano 372 razy

Oferta Biura Reklamy TVN Media została wzbogacona o kolejne innowacyjne rozwiązanie reklamowe - Shopping Spree (Bitwa na Style). Za autorską koncepcję i jej wdrożenie odpowiada nowy zespół Innovation Hub w strukturze BR TVN Media.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/shopping-spree-%E2%80%93-nowy-produkt-tvn-media,385720,artykul.html

Shopping Spree to platforma, która składa się z trzech elementów:

  • materiału wideo motywującego do zakupów
  • feedu e-commerce, tj. zdjęć oraz opisów reklamowanych produktów, które zaciągane są ze sklepu internetowego klienta
  • wybranych treści z kanału klienta w Social Media (Instagram, Facebook)

- W Innovation Hub na styku kanałów digitalowych i telewizji tworzymy nowe rozwiązania o znacznym potencjale zastosowania i rozwoju w skali globalnej. To pierwsze z wdrożeń naszych produktów. W najbliższych miesiącach będziemy komunikować współpracę z kolejnymi partnerami. – powiedziała Agnieszka Gajzler, Dyrektor Strategii i Rozwoju Digital, twórca działu Innovation Hub w Biurze Reklamy TVN Media.

Informacje o produktach zaciągane są na platformę ze sklepu internetowego reklamodawcy automatycznie przez widget eCommerce. Oznacza to, że klienci TVN Media nie muszą przesyłać żadnych materiałów dotyczących reklamowanych produktów. Wystarczy, że wskażą w swoim sklepie pozycje, które chcą promować. Z kolei rozwiązanie polegające na embedowaniu na platformie zdjęć zawierających stylizacje z wykorzystaniem promowanych produktów stanowi łącznik między Shopping Spree a social mediami.

Platforma Shopping Spree wspiera realizację celów sprzedażowych klientów poprzez dedykowane aktywacje e-commerce m.in: Święta, Black Friday, Dzień Matki, Walentynki czy wydarzenia sportowe.

Wykorzystując kontekst sprzedażowy, jakim była gorączka przedświątecznych zakupów, zespół Innovation Hub zrealizował projekt Bitwa na style z Klientem eobuwie.pl/MODIVO - sklepem internetowym z modą premium. Realizacja obejmowała stworzenie platformy Bitwa na style MODIVO, której osią był materiał wideo prezentujący produkty klienta przez popularne celebrytki (Edytę Herbuś i Klaudię Halejcio). Feed e-commerce umożliwiał użytkownikom platformy natychmiastowy zakup prezentowanych produktów w specjalnych cenach.

Platforma była wspierana działaniami komunikacyjnymi w kanałach digital, social mediach (Instagram, Youtube) oraz w telewizji (Dzień Dobry TVN). Dodatkowe zaangażowanie użytkowników budował zamieszczony na platformie instagram feed przedstawiający inspirujące stylizacje z wykorzystaniem produktów klienta.

Innovation Hub to nowy zespół działający w strukturze Biura Reklamy TVN Media, którego zadaniem jest tworzenie innowacyjnych produktów na styku kanałów digitalowych i telewizji, w oparciu o realne potrzeby konsumentów wynikające z aktualnych trendów konsumenckich i technologicznych. Innovation Hub tworzy nowe rozwiązania w obszarach: content marketing, native advertising, e-commerce, performance, big data insights i influencers.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gazeta.pl włącza się w akcje społeczne podczas pandemii
W związku z sytuacją epidemiologiczną Gazeta.pl, podobnie jak inne media, od kilku tygodni namawia swoich czytelników do pozostania w domu. Teraz w akcji #ZałóżMaskę redakcja portalu zachęca do noszenia masek w czasie wychodzenia na zewnątrz, a także promuje zbiórki i akcje charytatywne.
Radio Złote Przeboje łączy słuchaczy na Wielkanoc
Jak znane rodzeństwa spędzają święta na odległość? Jakie były początki internetu, bez którego dziś nie wyobrażamy sobie nie tylko Wielkanocy, ale i całego życia? Tego wszystkiego będzie się można dowiedzieć ze specjalnych audycji Radia Złote Przeboje przygotowanych na świąteczny weekend. Stacja będzie też łączyć słuchaczy pozostających w tym roku w domach -...
Play troszczy się o potrzeby swoich klientów w tym wyjątkowym czasie. W ramach akcji #ZostańWDomu operator przygotował wiele konkretnych rozwiązań, a teraz także wspiera nauczycieli oraz uczniów. Dzięki działaniom operatora otrzymują oni równe szanse w korzystaniu z dostępnych narzędzi do zdalnej nauki oraz mają zapewniony nieprzerwany dostęp do edukacji.
„Wspólne świętowanie w Radiu Pogoda”
Na nadchodzące święta Wielkiej Nocy, inne niż wszystkie, Radio Pogoda przygotowuje program z myślą o tych, którzy zostaną w domach. Redakcja stacji proponuje im „Wspólne świętowanie w Radiu Pogoda”, w tym rozmowy z gwiazdami, „Piosenki z jajem” oraz możliwość przekazania życzeń najbliższym m.in. w programie prowadzonym przez Roberta...
Branża odzieżowa zwiększa aktywność
Ogłoszony w marcu b.r. stan epidemii i związane z nim ograniczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej w oczywisty sposób wymusiły na wielu firmach modyfikację dotychczasowych działań marketingowych. Gemius przyjrzał się zmianom w aktywności reklamowej poszczególnych branż na przestrzeni 6 tygodni (od 10 lutego do 22 marca).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764