logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Show Service w stylu Art Deco

  PR 28.06.2009, przeczytano 739 razy

Agencja eventowa Show Service wspierała pierwszą edycję Arena Design. Jest to nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich dedykowany tematyce współczesnego wzornictwa, projektowania przemysłowego i architektury .


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/show-service-w-stylu-art-deco,9185,artykul.html

Agencja w ramach projektu zorganizowała wieczorny bankiet – wieczór branżowy w stylu Art Deco. Był on zwieńczeniem pierwszego dnia imprezy podczas, którego odbyły się panele i dyskusje na temat nowoczesnego design oraz uroczysta gala wręczenia nagród dla najlepszych projektów. Podczas wieczoru branżowego przedstawiciele władz, projektanci, architekci i wystawcy z całego świata mogli na kilka godzin przenieść się w lata 20-te. Klimatyczne wnętrza pawilonu nr 7 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, stylowe samochody, oryginalnie ubrani ludzie, to wszystko tworzyło niepowtarzalną atmosferę znaną m.in. z filmów z Busterem Keatonem, czy Charlie Chaplinem.

…”Kluczem była dbałość o szczegóły, bo właśnie drobiazgi takie jak fotograf z miechowym aparatem, czy krążące bicykle tworzyły magię tego wieczoru. Było to niezmiernie ważne także ze względu na bardzo wymagającego odbiorcę, który na co dzień zajmuje się przecież projektowaniem wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach”… dodaje Natalia Wolska dyrektor zarządzający Show Service Events Marketing.

Źródło: Show Service Events Marketing

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bossa Nova Events dla Tectum Group
17 maja 2024 roku Tectum Group, ekspert w usługach dekarskich na polskim rynku, zorganizował wydarzenie celebrujące 20-lecie swojej działalności w Polsce oraz inaugurujące nową siedzibę firmy. Realizację eventu powierzono agencji Bossa Nova Events, należącej do grupy Creative Brand Stories.
PIAP uczestniczy w spotkaniu EAC w Sztokholmie
Europejskie stowarzyszenia jednoczą się, aby rozwijać branżę produktów promocyjnych. W dniach 23-24 maja 2024 roku w Sztokholmie w Szwecji Polska Izba Artykułów Promocyjnych (PIAP) uczestniczyła jako słuchacz w spotkaniu kilku europejskich stowarzyszeń i Międzynarodowego Stowarzyszenia Produktów Promocyjnych (PPAI). Podczas wydarzenia przedstawiciele dziesięciu...
Stor9 z rekordowym wzrostem przychodów w 2023 roku
Stor9 – firma dynamicznie rozwijająca się w obszarach produkcji contentu oraz influencer marketingu – osiągnęła wzrost przychodów i zysku netto w 2023 roku. Przychody Stor9 wyniosły 23,9 mln zł, co oznacza 73-procentowy wzrost w porównaniu do roku poprzedniego. Zysk netto w tym okresie zwiększył się o 233% osiągając poziom 457 tys. zł.
mBank nowym klientem Altavia Kamikaze + K2
Altavia Kamikaze + K2 wygrywa przetarg mBanku i rozpoczyna obsługę marki w obszarze social mediów.
Kawy Nescafé w nowych opakowaniach
NESCAFÉ, pierwsza kawa rozpuszczalna, której początki sięgają 1938 roku, prezentuje swoją nową odsłonę. Marka zmienia identyfikację wizualną, którą można już zobaczyć m.in. na półkach sklepowych. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764