logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Siatka Soyang teraz na wyłączność w Reprografie

  PR 25.05.2017, przeczytano 3494 razy
ilustracjastrzałka

Podczas Targów Fespa 20017 w Hamburgu firma Reprograf podpisała z firmą Soyang umowę na wyłączność dystrybucyjną materiału Coated Mesh (powlekanej siatki mesh do druku wielkoformatowego) w Polsce. Umowa została podpisana przez p. Andrzeja Płatka (Wiceprezesa Reprograf) oraz p. Wei Qing Tang ( CEO, Soyang).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/siatka-soyang-teraz-na-wylacznosc-w-reprografie,32607,artykul.html

Oznacza to, że obecnie Reprograf jest wyłącznym dystrybutorem popularnej siatki mesh Soyang na terenie naszego kraju.

Podpisanie umowy było następstwem wielomiesięcznych negocjacji i rozmów dotyczących wielu szczegółów tego prestiżowego kontraktu. Tym samym obie firmy zacieśniają dotychczasową współpracę w oparciu o produkty najwyższej jakości, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

- Fakt podpisania tej umowy jest oczywiście umocnieniem relacji handlowych firmy Reprograf z jednym z najlepszych producentów tego materiału na świecie. Siatka świetnie sprawdza się jako doskonałe po dłoże do druku na ploterach UV, latex oraz solvent. Charakteryzuje się dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Nasi klienci bardzo chwalą jakość materiału, jego parametry zadruku, zgrzewania oraz montażu na nośnikach reklamy zewnętrznej. Na stanie naszego magazynu posiadamy wszystkie potrzebne szerokości z dostawą w ciągu 24 h na terenie kraju. – podsumowuje Paweł Tatala Product Development Manager w firmie Reprograf odpowiedzialny za przygotowanie szczegółów oraz realizację tego kontraktu.

Źródło: Reprograf SA

www.repograf.com.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: ReproLFP

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

"Reprograf jest jedynym i ekskluzywnym..." - trochę masło maślane...

avatar użytkownika
,

Racja.  

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764