logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sieć kin Helios z nagrodą CEE Retail Award 2016

  PR 11.02.2017, przeczytano 456 razy
ilustracjastrzałka

Helios, największa pod względem liczby obiektów sieć kin w Polsce, otrzymała prestiżowe wyróżnienie CEE Retail Award 2016 w kategorii rozrywka i czas wolny (Entertainment & Leisure Retailer).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/siec-kin-helios-z-nagroda-cee-retail-award-2016,31411,artykul.html

Po raz pierwszy w 9-letniej historii nagród CEE Retail Awards sieć kin została wyróżniona w kategorii rozrywka i czas wolny. Sieć kin Helios otrzymała nagrodę za swoją działalność w 2016 r., w którym wyróżniła się wśród najemców nieruchomości komercyjnych, świadczących usługi związane z rozrywką i spędzaniem wolnego czasu. W 2016 r. Helios otworzył 4 nowe obiekty (w Gdańsku, Poznaniu, Przemyślu i Tomaszowie Mazowieckim), a także całkowicie zrewitalizował kino w Galerii Handlowej Askana w Gorzowie Wielkopolskim. Kina sieci znajdują się na terenie galerii i centrów handlowych w aż 34 miastach w Polsce.

Nagrody CEE Retail Awards są przyznawane najlepszym detalistom, a także firmom, projektom i osobowościom rynku nieruchomości komercyjnych z Europy Środkowo-Wschodniej. Zwycięzców wybiera międzynarodowe jury składające się z branżowych ekspertów. 9. edycja CEE Retail Awards odbyła się 27 stycznia br. w hotelu Intercontinental w Warszawie i przyciągnęła przedstawicieli ponad 100 firm aktywnie działających w sektorze handlowym. Organizatorem konkursu jest EuropaProperty, wydawca czasopism i serwisów poświęconych rynkowi nieruchomości handlowych.

Źródło: Agora S.A.

Dodatkowe informacje:

Helios to największa w Polsce sieć kin wielosalowych - posiada 41 obiektów, w których znajduje się 229 ekranów i ponad 47 tys. miejsc. Wszystkie kina Helios są całkowicie wyposażone w cyfrową technologię projekcyjną. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Trójmieście i Wrocławiu. W 2017 r. Helios otworzy 4 nowe kina: w Wołominie, Krośnie, Stalowej Woli, a także pierwsze kino sieci w Warszawie - w CH Blue City.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Najbardziej opiniotwórcze media: kwiecień 2024
Kwietniowe zestawienie najbardziej opiniotwórczych mediów ponownie otwiera TVN24. W ubiegłym miesiącu stacja była cytowana blisko 4,5 tys. razy. Drugie miejsce obejmuje Rzeczpospolita z liczbą niemal 3,7 tys. wzmianek, a trzecia pozycja należy do Onetu, na który media powoływały się przeszło 3,5 tys. razy.
Instytut Monitorowania Mediów wprowadza nową funkcjonalność o nazwie Brief AI, która bazuje na sztucznej inteligencji. W ramach usługi klienci otrzymują podsumowanie materiałów, jakie pojawiły się w mediach w kontekście fraz zleconych do monitoringu. Nowe rozwiązanie przyspiesza proces analizy przekazów medialnych.
Raport Strategiczny Internet 2023/2024 IAB Polska
W roku 2023 rynek reklamy cyfrowej w Polsce przyspieszył tempo rozwojowe w porównaniu do roku wcześniejszego, a jego wartość zwiększyła się o ponad 870 mln zł, osiągając poziom prawie 7,8 mld zł. Internet wciąż jest kluczowym motorem napędowym rynku mediów odpowiadającym w roku 2023 za ponad dwie trzecie wzrostu całego segmentu komunikacji.
Wirtualna Polska sygnatariuszem Karty Praw Dziecka w Biznesie
Wirtualna Polska Holding podpisała Kartę Praw Dziecka w Biznesie. To inicjatywa, która ma zachęcić do konkretnych działań na rzecz ochrony praw dziecka, również w internecie. Kartę przygotowało Forum Odpowiedzialnego Biznesu we współpracy z firmami i organizacjami społecznymi. 
PMPG Polskie Media, holding mediowy notowany na głównym parkiecie warszawskiej giełdy, opublikował wyniki za I kwartał 2024 rok. W analizowanym okresie Grupa osiągnęła 8,6 mln PLN przychodów ze sprzedaży oraz odnotowała ujemny wynik EBITDA i wynik netto, które wyniosły kolejno -721 tys. oraz -1,1 mln PLN. Przyczyną gorszych wyników jest w znacznej mierze...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764