logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sieć radiowa Radio Wawa zmienia nazwę na Radio Supernova

  PR 16.04.2021, przeczytano 1661 razy

Z początkiem maja sieć radiowa Radio WAWA zmienia się na Radio SuperNova! Będzie to radio z wartościowym contentem pozamuzycznym jednak wciąż tworzone w oparciu o polską muzykę.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/siec-radiowa-radio-wawa-zmienia-nazwe-na-radio-supernova,391066,artykul.html

Jak powiedział w rozmowie z Wirtualnymi Mediami Paweł Szaniawski - Zgodnie z koncesją planujemy nadawanie nadal wyłącznie polskiej muzyki.

Zmianie ulegnie też logo stacji oraz inne elementy odpowiedzialne na jej identyfikację, jednak wciąż będzie to projekt oparty na lokalnych informacjach oraz rodzimej muzyce. Nie zmieni się też skład prezenterski odpowiedzialny za treści antenowe.

Zmiana Radia WAWA na Radio SuperNova jest odpowiedzią na potrzeby rynku radiowego w Polsce, na którym nie ma projektu, który w zrównoważony sposób połączyłby rozrywkę i informacją.

Ważną rzeczą zarówno w Radiu WAWA jak i w Radiu SuperNova jest kontakt z fanami poprzez media społecznościowe, dzięki którym pracownicy radia jak i słuchacze mają szybki kontakt ze sobą.

Dlatego kolejnym krokiem jest przejęcie fanpage Radia WAWA i zmiana nazwy na Radio SuperNova. Fanpage wciąż będzie prowadzony przez te same osoby i w tym samym duchu jednak pod zmienionym szyldem.

Źródło: Grupa ZPR Media

www.grupazpr.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Isa Soares Tonight”: nowy program informacyjny CNN International
CNN International zapowiada nowy program informacyjny „Isa Soares Tonight”, który poprowadzi wyróżniona Emmy dziennikarka Isa Soares. Program wejdzie do europejskiej ramówki stacji 4 lipca i będzie nadawany w regionie EMEA na żywo z siedziby CNN w Londynie co tydzień o godz. 20:00 CET.
Już od najbliższego poniedziałku, 4 lipca br. w ramówce Radia TOK FM znajdą się dwa nowe programy. Audycje „Przewodnik o podróżach” oraz „Przewodnik o kuchni” to nowe, letnie propozycje dla słuchaczy stacji. W czasie wakacji na antenie Radia TOK FM pojawi się również dodatkowe wydanie programu „Jeszcze Więcej Sportu”, a zmianie...
63 proc. ankietowanych dziewcząt doświadczyło różnych form nękania w mediach społecznościowych. 38 proc. osób z niepełnosprawnościami padło ofiarą mowy nienawiści w ciągu 12 miesięcy poprzedzających badanie – czytamy w raporcie Think Tanku Parlamentu Europejskiego.
Patrycja Pupiec z redakcji Poradnikzdrowie.pl została laureatką I nagrody w kategorii „Nowotwór - przełamać strach, wygrać życie”. Nasza redakcyjna koleżanka została nagrodzona za artykuł „Ignorancja a może niewiedza? Dlaczego kobiety umierają na raka?”.
Od 28 czerwca anglojęzyczny kanał TVP World jest dostępny bezpłatnie dla odbiorców telewizji naziemnej w Estonii.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764