logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sinajet 1007MT w drukarni Fastgraw

  PR 26.05.2022, przeczytano 201 razy
ilustracja

Firma Grafmasz zainstalowała kolejny ploter tnąco-bigujący 1007 MT. W pierwszym kwartale 2022 roku wdrożenie nastąpiło w drukarni FastGRAW w Zamościu, z którą Grafmasz współpracuje od wielu lat. Firma użytkowała dotychczas między innymi, krajarkę Grafmasz i inne urządzenia introligatorskie. FastGRAW oferuje druk cyfrowy, offsetowy, sublimację oraz wiele innych personalizowanych prac. - Poszukiwaliśmy urządzenia elastycznego, które nie wymaga skomplikowanej obsługi i pozawala nam na wykonywanie mniejszych zleceń pod kątem produkcji opakowań, zaproszeń, kart podarunkowych, zawieszek i wielu innych spersonalizowanych prac. - wspomina w rozmowie właściciel Robert Ciesielski


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sinajet-1007mt-w-drukarni-fastgraw,396019,artykul.html

- Skierowaliśmy swoje zapytanie do naszego wieloletniego partnera Grafmasz, który dostarczył nam zestaw wyciętych próbek, a także przedstawił możliwości maszyny podczas testów maszyny wykonanych w swoim showroomie. Firma podała również referencje z instalacji podobnych maszyn na terenie praktycznie całej Polski, w tym kilku w województwie lubelskim i po rozmowie z innymi użytkownikami byliśmy już pewni że jest to maszyna której potrzebujemy. Maszyna została u nas zainstalowana  marcu 2022 roku.

Ploter tnący 1007 MT to zautomatyzowane urządzenie wyposażone w głowicę bigującą z serwomechanizmem, nóż aktywny służący do wycinania materiałów o grubości do 6 mm, nóż wleczony sprawdzający się idealnie pod nacinanie papieru/folii samoprzylepnej oraz cięcie materiału do grubości 2 mm jak również pisak. Opcjonalnie ploter może być wyposażony w głowicę z nożem oscylacyjnym pozwalając na cięcie materiału o grubości do 10 mm, nóż V-cut służący do wycinania w tekturze litej rowka w kształcie litery „V” np. pod prototypowanie pudełek oraz nóż rotacyjny do cięcia tekstyliów. Na wyposażeniu urządzenia znajduje się również odwijacz, który umożliwia cięcie materiału z roli. Prędkość przejazdu głowicy wynosi do 1000 mm/s i dokładność do 0,01 mm, a solidna metalowa konstrukcja sprawia, że stabilność i dokładność pracy plotera nie ustępuje ploterom renomowanych światowych firm.

- Ploter pracuje u nas od dwóch miesięcy i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni – mówi Pan Robert Ciesielski.-  Ploter ma u nas bardzo szerokie zastosowanie, od cięcia krótkich serii prac typu magnesy czy zaproszenia, po prace w większym nakładzie m.in. główki do kalendarzy czy opakowania. Jesteśmy także zadowoleni z profesjonalnej instalacji i szkolenia z obsługi urządzenia, przeprowadzonego przez Grafmasz.

Źródło: Grafmasz

www.grafmasz.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Change Serviceplan (Group One) wygrała przetarg na działania reklamowe dla marki eSky. W ramach współpracy Change Serviceplan zajmie się opracowaniem nowego pozycjonowania marki na kolejne lata oraz przygotowaniem platformy kreatywnej dla działań komunikacyjnych w Polsce oraz na kilku rynkach CEE.
Agencja K2 Create (Grupa K2) opracowała digitalowe spoty reklamowe dla Pepsi na okres wakacyjny.
Gemini Park Tarnów stawia na total look
Kreacja „Kolory mody” autorstwa Optima Marketing Group podkreśla modowy charakter centrum.
Rocketjobs.pl: start kampanii Misja: Rowerem do pracy
RocketJobs.pl - portal pracy przyszłości rozpoczyna wakacyjną kampanię Misja:Rowerem do pracy! Jej główną osią jest reklama outdoorowa na warszawskich rowerach miejskich. Inicjatywę zainaugurowała niestandardowa akcja na Bulwarach Wiślanych -  rowerowy przejazd załogi kosmonautów RocketJobs z udziałem influencera i ambasadora wydarzenia Rafałem Masnym....
Stroje domowe AC Milan na sezon 2022/23
Firma PUMA oraz AC Milan, mistrzowie Serie A, prezentują nowy strój domowy na sezon 22/23, który jest inspirowany dziedzictwem Mediolanu oraz młodymi pokoleniami Rossonerich.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764