logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

SingTel podnosi poprzeczkę w interaktywnym handlu detalicznym

   14.07.2011, przeczytano 926 razy

Azjatycki gigant telekomunikacyjny SingTel i firma Yeahpoint, specjalizująca się w cyfrowych systemach samoobsługowych poinformowały o otwarciu nowego sklepu SingTel w budynku Comcentre w Singapurze. Obie firmy stworzyły wysoce interaktywne środowisko zakupowe, składające się z elementów z wbudowanymi ekranami dotykowymi: stołów, ścian, słupów, a nawet okien zewnętrznych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/singtel-podnosi-poprzeczke-w-interaktywnym-handlu-detalicznym-,12952,artykul.html

Centralne miejsce sklepu zajmuje okrągły, dwustronny wyświetlacz o wielkości 32 metrów, który wyświetla 360-stopniowy obraz panoramiczny. Jest ot możliwe dzięki 20 zsynchronizowanym projektorom na platformie softwarowej yeahWARE CORE9 firmy Yeahpoint.

W innym miejscu sklepu znajduje się 15-ekranowa ściana wideo, prezentująca IP TV i oferty promocyjne, a sześć 42-calowych ekranów wbudowanych w stoły służy klientom do słuchania muzyki, zabawy z grami, oglądania programów TV i wypróbowywania „na żywo” telefonów i akcesoriów.

Kolejną atrakcją jest „Teach Centre” - symulacja sali konferencyjnej z pięcioma ruchomymi ekranami. Rozwiązanie gwarantuje, że każda osoba przy stole konferencyjnym jest doskonale widoczna, a uczestnicy mogą oglądać prezentacje pod jakimkolwiek kątem.

Diana Chen, szefowa sprzedaży w firmie SingTel mówi, że sklep ustanawia nowe standardy w interaktywnym handlu detalicznym. „Pracowaliśmy niewiarygodnie ciężko, żeby stworzyć coś wyjątkowego, co pozwoli nam sprostać ciągle zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Uważamy, że jesteśmy dobrym przykładem do naśladowania dla innych”.


Źródło: Digital Signage Today

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Badanie rynku upominków reklamowych PIAP – zmiany, trendy, narzędzia marketingowe
Polska Izba Artykułów Promocyjnych PIAP zaprasza przedstawicieli branży marketingowej do wzięcia udziału w dwóch badaniach, które rzucą światło na branżę artykułów promocyjnych jako skutecznego narzędzia marketingowego oraz omówią jej perspektywy w obliczu zmian w gospodarce – edycja 2023.
Roland DG Versastudio BN2: nowe plotery dla małych firm
Roland DG, producent wielkoformatowych ploterów atramentowych i drukująco-tnących, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty atramentowych ploterów drukująco-tnących VersaSTUDIO BN2-20 i BN2-20A. Wraz z tą premierą firma Roland DG zamierza zdemokratyzować profesjonalną produkcję grafiki, zapewniając biurom domowym i małym firmom dostęp do najnowocześniejszej technologii druku, na...
Marka Krispol podjęła współpracę z Aluprof w kampanii pod hasłem Cichy luksus
Mniej znaczy więcej – taką zasadą kierował się Ludwig Mies van der Rohe, prekursor minimalizmu w architekturze. Definicja luksusu zmienia się tak, jak ewoluuje świat wokół nas. Kiedyś luksus był synonimem przepychu i zamożności. Dziś wyróżnikiem dobrego gustu w architekturze jest zrównoważone budownictwo, najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz indywidualnie...
Barceló Warsaw Powiśle pokazuje wnętrza z historycznymi artefaktami
Hotel Barceló Warsaw Powiśle zaprezentował się w pełnej odsłonie. 151 pokoi, jeden z najpiękniejszych widoków na wschodnią panoramę Warszawy prosto z zewnętrznego basenu na dachu, a przede wszystkim – unikalne wnętrza, w których poszczególne elementy nawiązują do kompleksu Elektrowni Powiśle, którego hotel jest częścią. Oświetlenie...
Ogromny świetlny kalejdoskop na rynku Manufaktury – Light Move Festiwal
Tradycyjnie Manufaktura włącza się w trasę Light Move Festiwalu. Tym razem, na Rynku Włókniarek Łódzkich stanie monumentalna instalacja świetlno-muzyczna, która rozświetli zabytkowe, ceglane budynki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764