logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sioen z ADP Polska

  PR 21.05.2013, przeczytano 1358 razy

W maju br. Sioen Digital oficialnie wybrał firmę ADP Polska jako głównego dystrybutora atramentów do ploterów solwentowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sioen-z-adp-polska,18772,artykul.html

Sioen to belgijski koncern chemiczny produkujący między innymi najwyższej jakości atramenty zamienne do ploterów wielkoformatowych (wide i grand-formatowych).

Wśród produktów Sioen znajdują się atramenty zamienne dla m.in. ploterów: Roland, Mutoh Spitfire i ValueJet oraz Mimaki JV3 / JV33 i JV5. Tusze te charakteryzują się 100% zgodnością pod względem kolorystycznym z tuszami oryginalnymi.

Maszyny po zmianie atramentów, mogą pracować na oryginalnych profilach przygotowanych przez ich producentów. Dodatkowym atutem tych atramentów jest fakt, że są one całkowicie bezpieczne dla głowic. Nie przekaszają ani nie przytykają dysz.

Przyznanie dystrybucji firmie ADP Polska to efekt półtorarocznej współpracy. W tym czasie nasza firma wykazała się odpowiednią aktywnością w sprzedaży (wymieniliśmy atramenty w ogromnej ilości maszyn).

Naszym największym argumentem - co docenił Sioen Digital - jest wiedza techniczna z zakresu pracy z atramentami (profilowanie ICC, znajomość maszyn na poziomie serwisowym, znajomość specyfiki atramentów, parametrów związanych z prawidłową praca maszyn).

Źródło: ADP Polska


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: Asbru_Leadcom

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Spółka Time S.A. przystąpiła do QUALID, czyli programu poprawy jakości reklamy cyfrowej.  Stempel QUALID przysługuje  firmie w trzech obszarach: Brand Safety, Viewability oraz Anti-Fraud.
Eobuwie.pl świątecznie inspiruje w nowej kampanii reklamowej
Marka eobuwie.pl startuje dziś z nową kampanią, która ma inspirować klientów i zachęcać do zakupów w świątecznym klimacie. Spoty będą emitowane w mediach społecznościowych na wszystkich 17 rynkach, na których platforma jest dostępna. Kampania potrwa do 29 grudnia.
50 Czarnych Piątków w roku
Chociaż Black Friday był niezły, to najwięcej osób odwiedziło centra handlowe w sobotę. A ruch we wszystkie piątki był na podobnym poziomie. Polacy nie ufają amerykańskim wymysłom i nadają własnego kolorytu świętu konsumpcjonizmu.
Świąteczna rywalizacja miast i pomaganie ze Świeć się z Energą
Rusza doroczny plebiscyt Energi z Grupy ORLEN, w którym wybierane są miasta o najpiękniejszych iluminacjach świątecznych w regionie i w całej Polsce. Głosujący w 13. edycji zadecydują też, dokąd trafi dobroczynna pomoc o łącznej wartości 200 tys. zł. Na zwycięskich 16 miejscowości czekają sprzęty AGD i lampy UV-C, a do jednej z placówek pomocowych trafi...
Analitycy Santander Bank Polska przyjrzeli się wydatkom klientów w Black Friday. W przypadku zakupów, za które płatność realizowana jest kartami płatniczymi Santander Bank Polska, co roku wzrosty obserwowane są w Black Friday oraz następującą po nim sobotę. W dniach 27 i 28.11.2021 wartość wydatków jest o 7% wyższa niż w poprzedzający piątek i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764