logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sioen z ADP Polska

  PR 21.05.2013, przeczytano 1349 razy

W maju br. Sioen Digital oficialnie wybrał firmę ADP Polska jako głównego dystrybutora atramentów do ploterów solwentowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sioen-z-adp-polska,18772,artykul.html

Sioen to belgijski koncern chemiczny produkujący między innymi najwyższej jakości atramenty zamienne do ploterów wielkoformatowych (wide i grand-formatowych).

Wśród produktów Sioen znajdują się atramenty zamienne dla m.in. ploterów: Roland, Mutoh Spitfire i ValueJet oraz Mimaki JV3 / JV33 i JV5. Tusze te charakteryzują się 100% zgodnością pod względem kolorystycznym z tuszami oryginalnymi.

Maszyny po zmianie atramentów, mogą pracować na oryginalnych profilach przygotowanych przez ich producentów. Dodatkowym atutem tych atramentów jest fakt, że są one całkowicie bezpieczne dla głowic. Nie przekaszają ani nie przytykają dysz.

Przyznanie dystrybucji firmie ADP Polska to efekt półtorarocznej współpracy. W tym czasie nasza firma wykazała się odpowiednią aktywnością w sprzedaży (wymieniliśmy atramenty w ogromnej ilości maszyn).

Naszym największym argumentem - co docenił Sioen Digital - jest wiedza techniczna z zakresu pracy z atramentami (profilowanie ICC, znajomość maszyn na poziomie serwisowym, znajomość specyfiki atramentów, parametrów związanych z prawidłową praca maszyn).

Źródło: ADP Polska


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: Asbru_Leadcom

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Hochland: akcja edukacyjna dla rodziców i dzieci dotyczącą gier wideo
Według badania IQS Game Story 2 w Polsce aż 87% nastolatków w wieku 12-18 lat gra w gry minimum raz w tygodniu. Nie brakuje dowodów na to, że ta forma rozrywki może mieć pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Konieczna jest do tego jednak odpowiednia edukacja młodych graczy oraz ich rodziców. Właśnie do nich jest skierowana akcja edukacyjna organizowana przez...
Badanie przeprowadzone przez BravoKupony, platformę sprzedażową oferującą kody rabatowe i kupony przeanalizował kraje OECD w ramach badania Smart Shopper Index, który porównuje rozsądne zachowania konsumenckie oraz wydatki mieszkańców poszczególnych krajów EOCD. Polska została sklasyfikowana na samym końcu rankingu.
Moliera 2: artystyczny mural zrealizowany w centrum Krakowa
Historyczne kamienice, Katedra Wawelska czy balon widokowy - w lipcu br. w ścisłym centrum Krakowa zaprezentowany został najnowszy, wielkoformatowy mural Moliera 2  z użyciem architektonicznej iluzji. Wyjątkowe malowidło ścienne o powierzchni blisko 170 m2 stworzone zostało ręcznie przez grupę artystów, a prace nad nim trwały 110 godzin. Co najważniejsze, doskonale...
Inspiracje produktowe na platformie ESB
Każdego tygodnia na łamach ESB Online publikowanych jest około 50 nowych inspiracji produktowych, które wyświetlają się na stronie głównej.
Wyjazdowe stroje Manchesteru City na sezon 2021/2022
PUMA zaprezentowała dziś komplet wyjazdowy Manchesteru City na sezon 2021/22. Stroje zostały wyprodukowane w specjalnym procesie produkcyjnym, ograniczającym wykorzystanie wody Dope Dye, aby zwrócić uwagę na problem nadmiernego jej zużywania. Stworzone w ten sposób koszulki, stanowią hołd dla globalnej inicjatywy charytatywnej klubu, Cityzens Giving, która...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764