logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sioen z ADP Polska

  PR 21.05.2013, przeczytano 1340 razy

W maju br. Sioen Digital oficialnie wybrał firmę ADP Polska jako głównego dystrybutora atramentów do ploterów solwentowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sioen-z-adp-polska,18772,artykul.html

Sioen to belgijski koncern chemiczny produkujący między innymi najwyższej jakości atramenty zamienne do ploterów wielkoformatowych (wide i grand-formatowych).

Wśród produktów Sioen znajdują się atramenty zamienne dla m.in. ploterów: Roland, Mutoh Spitfire i ValueJet oraz Mimaki JV3 / JV33 i JV5. Tusze te charakteryzują się 100% zgodnością pod względem kolorystycznym z tuszami oryginalnymi.

Maszyny po zmianie atramentów, mogą pracować na oryginalnych profilach przygotowanych przez ich producentów. Dodatkowym atutem tych atramentów jest fakt, że są one całkowicie bezpieczne dla głowic. Nie przekaszają ani nie przytykają dysz.

Przyznanie dystrybucji firmie ADP Polska to efekt półtorarocznej współpracy. W tym czasie nasza firma wykazała się odpowiednią aktywnością w sprzedaży (wymieniliśmy atramenty w ogromnej ilości maszyn).

Naszym największym argumentem - co docenił Sioen Digital - jest wiedza techniczna z zakresu pracy z atramentami (profilowanie ICC, znajomość maszyn na poziomie serwisowym, znajomość specyfiki atramentów, parametrów związanych z prawidłową praca maszyn).

Źródło: ADP Polska


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: Asbru_Leadcom

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Api.pl: druk żywiczny bez tajemnic
API.PL zaprasza do udziału w prezentacjach najnowszego plotera EPSON SureColor SC-R5010. Zaprezentowane zostaną możliwości rozwoju biznesu, jakie daje ekologiczny druk żywiczny.
Plej partnerem akcji #Razemnampodrodze
W związku ze 150. urodzinami Continental marka przypomina o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i zachęca do wspólnego pomagania poszkodowanym w wypadkach drogowych - podopiecznym Fundacji Moc Pomocy. Agencja Plej wspiera w tej misji Continental.
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield wprowadza, w porozumieniu z funduszem AEW, rozwiązania z zakresu marketingu interaktywnego promującego ofertę najemców Galerii Klif Gdynia oraz Domu Mody Klif Warszawa. To kolejny krok w łączeniu narzędzi marketingowych w ramach trendu Online2Offline, który skupia się m.in. na podnoszeniu współczynnika...
W drugiej edycji konkursu Global Agency of the Year, magazyn "Campaign" przyznał działającej w 85 miastach na świecie agencji VMLY&R tytuł "Best of the Best: Creative Network”.
Najnowsze narzędzia w ramach aplikacji Amway Xperience już dostępne
Amway Most Loved Recommender to najnowsze narzędzie w ramach aplikacji. Content do aplikacji Amway Xperience tworzy zespół Opus B.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764