logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sistrade MIS/ERP w łódzkiej drukarni Erbi

  PR 27.11.2015, przeczytano 2105 razy
ilustracjastrzałka

Łódzka drukarnia ERBI wdraża zintegrowany system do zarządzania drukarnią opakowaniową SISTRADE MIS/ERP.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sistrade-mis-erp-w-lodzkiej-drukarni-erbi,26686,artykul.html

ERBI jest jedną z wiodących drukarń opakowaniowych na rynku polskim. Firma wyspecjalizowała się w produkcji opakowań kartonowych do branży farmaceutycznej. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz ostatnie inwestycje w najnowsze technologie umacniają pozycję ERBI jako producenta opakowań farmaceutycznych.

Cytując słowa właściciela i dyrektora zarządzającego firmy ERBI Pana Jakuba Bieleckiego - “Nasza strategia zrównoważonego rozwoju naszej firmy wymagała dokładnego sprecyzowania celów, które chcemy osiągnąć. Postawiliśmy cele zarówno -krótko jak i –długoterminowe. Zidentyfikowaliśmy narzędzia które są niezbędne do ich osiągnięcia. Na pierwszej pozycji znalazł się zintegrowany system informatyczny. Pomijając moją intuicję, uważam, że system powinien być  fundamentem wszystkich procesów decyzyjnych. W naszym przypadku, proces wyboru dostawcy trwał ponad dwa lata. Dlaczego tak długo? Zdawaliśmy sobie sprawę jak ważna jest to decyzja dla całej firmy. Szybko zorientowaliśmy się, że dostawców rozwiązań informatycznych jest wielu. W pierwszej kolejności zaczęliśmy porównywać tylko tych, którzy posiadają wdrożenia w branży opakowaniowej. Oczywiście  nie odbyło się bez odwiedzenia wielu europejskich drukarń i rzeczywistego porównania gotowych wdrożeń. Finalnie decyzja całego zespołu ERBI była jednomyślna. Jako swojego partnera wybraliśmy firmę SISTRADE. Obie firmy dzielą tą samą filozofię “działaj lokalnie, myśl globalnie”. Potrzebujemy systemu, który sprawdził się w drukarniach opakowaniowych w wielu krajach. Współczesny rynek opakowaniowy zmienia się w niesamowicie szybkim tempie. System ERP jest narzędziem, które będzie funkcjonować w naszej firmie przez długie lata. Musi tak samo wydajnie wspierać nasze decyzje zarówno dziś, jak i za kilka lat. Charakteryzować się powinien wysoką elastycznością aby być gotowym na nadchodzące zmiany, czasami te, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć nawet pomimo sprawdzonej intuicji. To co cenimy sobie dodatkowo to know-how specjalistów SISTRADE, które zostało zebrane podczas dziesiątek wdrożeń w branży opakowaniowej i zaszyte w tymże oprogramowaniu. Z pewnością wdrożenie SISTRADE w drukarni ERBI pozwoli nam osiągnąć nasze założone cele.”

Firma ERBI wdroży system SISTRADE ERP/MIS w bardzo szerokim zakresie. Implementacja obejmie dział handlowy, kalkulacyjny, produkcję, zakupy, magazyn, planowanie, kontrolę jakości oraz finanse. Wdrożenie pozwoli osiągnąć następujące cele – skrócenie czasu dostawy produktu gotowego do Klienta, zoptymalizowanie procesów planistycznych, wprowadzenie jeszcze bardziej rygorystycznych procesów kontroli jakości oraz precyzyjne kalkulacje powykonawcze.

Firma SISTRADE od ponad piętnastu lat jest producentem zintegrowanego systemu klasy ERP/MIS dedykowanego do branży opakowań kartonowych. Posiada wdrożenia w tym segmencie w 20 krajach na czterech kontynentach. Już  pierwsza wersji systemu, która to miała premierę w 2000 roku, była stworzona w technologii webowej. Dostęp do wszystkich modułów systemu odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej.

Źródło: SISTRADE

www.sistrade.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

API Foilmakers przejmuje United Foils Europe
Firma Aldus, wraz wchodzącą w skład tej grupy API Foilmakers, poinformowały o podpisaniu umowy definitywnego przejęcia United Foils Europe BV, wraz z jej spółkami zależnymi: United Transfer Technologies BV, Pack Vision BV, United Foils, Starfoil Technology Netherlands BV oraz Newfoil Machines.
Brother DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN: urządzenia typu 3w1
Firma Brother wprowadza do oferty 3 wydajne monochromatyczne urządzenia laserowe 3w1. Modele DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN są łatwe w konfiguracji oraz co ważne pozwalają na sprawne wygenerowanie wysokiej jakości wydruków. Urządzenia zostały tak stworzone, aby usprawnić proces druku i zmniejszyć jego koszt.
Sharp BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR: drukarki wielofunkcyjne
Sharp wprowadza trzy kolorowe urządzenia MFP (wielofunkcyjne) A4. Modele BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR dołączają do rosnącej linii produktów Sharp, zaprojektowanych dla dynamicznie zmieniających się, hybrydowych miejsc pracy przyszłości. Urządzenia gwarantują nowoczesną komunikację z rozbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa oraz redukcję zużycia energii,...
Epson AM-C400 i AM-C550 - atramentowe drukarki A4
Epson kontynuuje rozwój autorskiej technologii druku atramentowego Heat-Free, rozszerzając ofertę dla biur o urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550, które usprawniają pracę z dokumentami w formacie A4. Nowe modele zapewniają wszystkie cenione w produktach firmy Epson atuty związane z oszczędnością energii i wydajnością.
Opakowania z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764