logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sistrade na Labelexpo Europe 2023: podsumowanie

  PR 09.10.2023, przeczytano 408 razy
ilustracja

Labelexpo Europe jest znane jako najważniejsze wydarzenie w branży druku etykiet i opakowań, przyciągające profesjonalistów, wystawców i liderów z całego świata. W tym roku SISTRADE zaprezentowała swoje najnowocześniejsze technologie i innowacyjne rozwiązania, umacniając swoją pozycję na rynku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sistrade-na-labelexpo-europe-2023%3A-podsumowanie,401655,artykul.html

SISTRADE zaprezentował swoje najnowsze osiągnięcia w zakresie Przemysłu 5.0, który łączy w sobie automatyzację, łączność i umiejętności ludzkie, pozostawiając uczestników pod wrażeniem możliwości i potencjału transformacji branży.

Odwiedzający mieli okazję być świadkami demonstracji na żywo i odkryć najnowsze aktualizacje oraz nową generację oprogramowania Sistrade dla branży druku etykiet i opakowań, które rewolucjonizuje całą technologię, odgrywając ważną rolę w inteligentnych fabrykach. Podczas tej prezentacji podkreśliliśmy nowe funkcjonalności Karty Technicznej Etykiety, takie jak główne repozytorium danych, które w połączeniu z graficznym zarządzaniem procesami i cyfrowym zleceniem pracy zawiera wszystkie dane techniczne niezbędne do inteligentnej produkcji i pełnej identyfikowalności danych.

Labelexpo Europe zapewniło SISTRADE doskonałą platformę do nawiązania kontaktu z klientami, partnerami i potencjalnymi klientami z branży, wspierając cenne kontakty i możliwości współpracy.

Dyrektor zarządzający w SISTRADE międzynarodowym biznesem, Paulo Souto, wyraził radość z sukcesu wydarzenia, mówiąc: „Labelexpo Europe było dla SISTRADE niesamowitą okazją do zaprezentowania naszego zaangażowania w przesuwanie granic innowacji w branży druku etykiet i opakowań. jesteśmy wdzięczni za pozytywne przyjęcie, jakie otrzymaliśmy i jesteśmy podekscytowani nowymi partnerstwami i możliwościami, które się pojawiły.

Dzięki pomyślnemu zakończeniu Labelexpo Europe firma SISTRADE ma przed sobą świetlaną przyszłość i jest gotowa kontynuować swoją misję rewolucjonizowania branży druku etykiet i opakowań.

Źródło: SISTRADE – Software Consulting, SA.

www.sistrade.com

Dodatkowe informacje:

SISTRADE to międzynarodowa firma specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania i usługach doradczych, posiadająca biura i kontakty w wielu krajach. Dzięki 23-letniemu doświadczeniu SISTRADE zawsze skupiała się na wertykalnych rozwiązaniach oprogramowania dla rynku i obecnie obsługuje klientów w ponad 30 krajach na 4 kontynentach. SISTRADE posiada certyfikaty ISO 9001 i NP 4457 (Jakość i Innowacja).

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sublimacja od podstaw w Api.pl: relacja ze szkolenia
10 kwietnia br. odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu Akademii Technologii Zdobienia 2.0, czyli szkolenia organizowanego przez API.PL od 4 lat – tym razem w nowej, ulepszonej formule i z poszerzonym materiałem.
Brother DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN: urządzenia typu 3w1
Firma Brother wprowadza do oferty 3 wydajne monochromatyczne urządzenia laserowe 3w1. Modele DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN są łatwe w konfiguracji oraz co ważne pozwalają na sprawne wygenerowanie wysokiej jakości wydruków. Urządzenia zostały tak stworzone, aby usprawnić proces druku i zmniejszyć jego koszt.
Sharp BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR: drukarki wielofunkcyjne
Sharp wprowadza trzy kolorowe urządzenia MFP (wielofunkcyjne) A4. Modele BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR dołączają do rosnącej linii produktów Sharp, zaprojektowanych dla dynamicznie zmieniających się, hybrydowych miejsc pracy przyszłości. Urządzenia gwarantują nowoczesną komunikację z rozbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa oraz redukcję zużycia energii,...
Epson AM-C400 i AM-C550 - atramentowe drukarki A4
Epson kontynuuje rozwój autorskiej technologii druku atramentowego Heat-Free, rozszerzając ofertę dla biur o urządzenia wielofunkcyjne AM-C400 i AM-C550, które usprawniają pracę z dokumentami w formacie A4. Nowe modele zapewniają wszystkie cenione w produktach firmy Epson atuty związane z oszczędnością energii i wydajnością.
Opakowania z maszyną Revoria Press PC1120 w firmie Slodkie
Czekoladowa, karmelowa, bakaliowa – to kolejne linie słodyczy w firmie Slodkie. To producent personalizowanych słodyczy reklamowych, którego produkty z sukcesami uczestniczą w kampaniach największych światowych marek. Jest ich ponad 600 rodzajów, a każdy i dla każdego klienta musi być odpowiednio opakowany. Personalizacja opakowań, wysoka jakość, odpowiednie barwy – to tylko...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764