logo
WIADOMOŚCI

Sistrade wystawcą na targach Labelexpo Europe 2017

Mateusz Zawiślak  PR 08.09.2017, przeczytano 226 razy

SISTRADE – Software Consulting, S.A.  dołącza do grona wystawców podczas targów LABELEXPO EUROPE 2017, które odbędą się w Brukseli w dniach 25-28 września. Labelexpo Europe, to międzynarodowe targi przeznaczone dla sektora etykiet samoprzylepnych oraz szerokopojętej branży opakowaniowej. Uważane są za jedne z najważniejszych dla tego sektora poligrafii. Labelexpo to ponad 650 wystawców, 9 hal wystawienniczych oraz odwiedzający ze 145 krajów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sistrade-wystawca-na-targach-labelexpo-europe-2017,33661,artykul.html

Motto przewodnie tegorocznych targów Labelexpo to “Enhance your existing machinery, increase efficiency, improve speed-to-market”, podkreśla rozwój firmy na poziomie trzech płaszczyzn.

SISTRADE jest producentem zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP/MIS dedykowanego dla branży etykiet samoprzylepnych oraz branży opakowaniowej. Na tegorocznych targach Labelexpo będzie można zapoznać się z najnowszą wersją oprogramowania SISTRADE S10. System wspiera wszystkie procesy w drukarni opakowaniowej począwszy od kalkulacji, zarządzania produkcją, planowaniem oraz gospodarką materiałową. Na uwagę zasługują rozbudowane narzędzia raportujące takie jak SmartStatistics oraz Business Intelligence.

Najnowsza wersja MIS|ERP Sistrade to ponad 100 nowych funkcjonalności dedykowanych dla branży etykietowaej oraz opakowaniowej.

  • Stoisko SISTRADE 9C16, Hall 9

Źródło: SISTRADE - Software Consulting, S.A.

www.sistrade.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Kent-pak inwestuje w wielkoformatową maszynę arkuszową Rapida 164-7+L ALV3
Kilka miesięcy temu park sprzętowy firmy Kent-Pak z Bardo k. Kłodzka wzbogaciła pierwsza w jej historii offsetowa maszyna drukująca – wielkoformatowa Rapida 164-7+L ALV3. Pozwoliła ona temu dynamicznie rozwijającemu się przedsiębiorstwu na zadrukowywanie we własnym zakresie wszystkich wytwarzanych tu opakowań kartonowych; wcześniej usługa ta była zlecana na zewnątrz. Siedmiozespołowa maszyna z wieżą l...
Dzień Otwarty z Konica Minolta i Flexor
Firma Konica Minolta, producent z dziedziny cyfrowego druku tonerowego oraz Flexor – polski producent maszyn do finishingu zapraszają na Dzień Otwarty. Podczas wizyty po raz pierwszy w Polsce zaprezentowana zostanie maszyna Accurio Label 190 do cyfrowego druku etykiet samoprzylepnych oraz maszyna do wykańczania po druku Flexor xCUT Pro.
Sylwester Piec dołącza do działu sprzedaży offsetowych maszyn arkuszowych KBA CEE
Z dniem 1 marca br. Sylwester Piec objął stanowisko regionalnego szefa sprzedaży maszyn arkuszowych w firmie KBA CEE. Jest odpowiedzialny za działania handlowe i opiekę posprzedażową nad klientami z Polski środkowej oraz północno-wschodniej. Zastąpił na nowym stanowisku Jacka Nieszczerzewicza, który rozstał się z firmą KBA CEE.
Rozwiązanie z oferty Duplo Polska po raz kolejny w drukarni Akcydens
Foliarka Tauler SmartMatic 2.0 w formacie B2 to kolejny zakup drukarni Akcydens w Duplo Polska. Nieco wcześniej firma zainwestowała w system broszurujący Duplo iSaddle - w pełni zautomatyzowany, modułowe urządzenie do broszurowania i zbierania prac (realizowanych zarówno w technikach offsetowej jak i cyfrowej), oferujące szycie siodełkowe. Rozwiązanie przyniosło jej 50% wzrost w...
Canon Imagepress C850: nowe funkcje i jeszcze więcej zastosowań
Firma Canon rozszerza możliwości serii urządzeń imagePRESS C850 – tonerowych drukarek produkcyjnych na arkusze cięte – wprowadzając automatyczny dwustronny podajnik banerów oraz ulepszone rozwiązania do zarządzania pracą maszyn.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone