logo
WIADOMOŚCI

Sistrade wystawcą na targach Labelexpo Europe 2017

Mateusz Zawiślak  PR 08.09.2017, przeczytano 252 razy

SISTRADE – Software Consulting, S.A.  dołącza do grona wystawców podczas targów LABELEXPO EUROPE 2017, które odbędą się w Brukseli w dniach 25-28 września. Labelexpo Europe, to międzynarodowe targi przeznaczone dla sektora etykiet samoprzylepnych oraz szerokopojętej branży opakowaniowej. Uważane są za jedne z najważniejszych dla tego sektora poligrafii. Labelexpo to ponad 650 wystawców, 9 hal wystawienniczych oraz odwiedzający ze 145 krajów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sistrade-wystawca-na-targach-labelexpo-europe-2017,33661,artykul.html

Motto przewodnie tegorocznych targów Labelexpo to “Enhance your existing machinery, increase efficiency, improve speed-to-market”, podkreśla rozwój firmy na poziomie trzech płaszczyzn.

SISTRADE jest producentem zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP/MIS dedykowanego dla branży etykiet samoprzylepnych oraz branży opakowaniowej. Na tegorocznych targach Labelexpo będzie można zapoznać się z najnowszą wersją oprogramowania SISTRADE S10. System wspiera wszystkie procesy w drukarni opakowaniowej począwszy od kalkulacji, zarządzania produkcją, planowaniem oraz gospodarką materiałową. Na uwagę zasługują rozbudowane narzędzia raportujące takie jak SmartStatistics oraz Business Intelligence.

Najnowsza wersja MIS|ERP Sistrade to ponad 100 nowych funkcjonalności dedykowanych dla branży etykietowaej oraz opakowaniowej.

  • Stoisko SISTRADE 9C16, Hall 9

Źródło: SISTRADE - Software Consulting, S.A.

www.sistrade.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Krakowska spółka poligraficzna MM Druk Serwis otrzymała zastrzeżenie patentowe na kartonowe opakowanie służące do ekspozycji i przenoszenia puszek. Jest ono rezultatem aktywności realizowanej przez Małopolski Klaster Poligraficzny, w ramach projektu Projektowanie i produkcja opakowań.
Ricoh rozszerza serię systemów Pro C7200
System Pro C7200sl to najnowszy dodatek do wprowadzonej w tym roku na rynek serii Pro7200. Ten model stworzono z myślą o potrzebach centralnych punktów druku w firmach (CRD). System oferuje wysoką jakość wydruków, realizowanych z prędkością do 85 stron na minutę.
Rapida 106-8+L SW4 SPC ALV2 w firmie Vilpol
„Inwestycją roku 2018” nazwano w firmie Vilpol najnowszy nabytek tego działającego od ponad ćwierćwiecza podwarszawskiego zakładu poligraficznego – 8-kolorową maszynę offsetową z systemem odwracania arkusza Rapida 106-8+L SW4 SPC ALV2, dostarczoną przez Koenig & Bauer. To pierwsza tego typu konfiguracja z serii Rapida w Polsce – zastosowana w...
Epson na konferencji Summit EOIF Gigacon w Warszawie
Konferencja SUMMIT EOIF GIGACON to dwudniowe wydarzenie dotyczące elektronicznego obiegu informacji w firmie, które odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym w dniach 25 i 26 lipca 2018 roku.
MMDS Consumables, zgodnie z wdrażaną strategią rozwoju, nawiązała współpracę z ABC Allied, działającym na międzynarodowych rynkach producentem chemii poligraficznej. Firma powstała w 1952 roku w USA, a od 1999 roku każdy z produktów do mycia i konserwacji układu farbowego, wodnego, płyt, ogólnej konserwacji maszyn offsetowych oraz flexo jest...
 
sobota 21.07.2018, 87 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone