logo
WIADOMOŚCI

Sklep Born2be.pl z pierwszą kampanią telewizyjną

Mateusz Zawiślak  PR 13.10.2017, przeczytano 416 razy
Marcin Winkler - wiceprezes AZAGroup

Pierwsza reklamowa kampania telewizyjna born2be.pl, internetowego sklepu z obuwiem i odzieżą, ruszyła w październiku i potrwa do połowy listopada. Decyzja o zakupie czasu antenowego jest efektem bardzo dynamicznego rozwoju tego e-commerce, który zyskał pozycję lidera w swojej kategorii zaledwie w ciągu półrocza.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sklep-born2be.pl-z-pierwsza-kampania-telewizyjna,34093,artykul.html

Właścicielem marki born2be jest AZAGroup. Sklep może się pochwalić ofertą ponad 15 000 produktów ze średniej i niskiej półki cenowej oraz liczbą ponad dwóch i pół miliona wizyt miesięcznie.

- Wystartowaliśmy z prawdziwym przytupem, ale oczywiście jest to dla nas dopiero początek drogi. Naszym celem jest stały rozwój w sferze produktów i usług. Systematycznie inwestujemy oraz wdrażamy najnowsze rozwiązania technologiczne, projektowe oraz logistyczne. Nasi klienci korzystają zatem nie tylko z atrakcyjnej cenowo oferty, ale także z intuicyjnej w obsłudze platformy oraz najwyższego bezpieczeństwa transakcji - powiedział Marcin Winkler, wiceprezes AZAGroup.

Przeprowadzenie kampanii reklamowej w kanale o tak szerokim dotarciu jak telewizja (TVN, POLSAT oraz stacje tematyczne) jest podyktowane chęcią zaprezentowania marki. Jednak głównym celem jest wzbogacenie bazy klientów zainteresowanych nowościami produktowymi wprowadzonymi w sklepie born2be. Mowa tu o 13 nowych kategoriach odzieżowych. Kampania ma także swoją odsłonę w sieci.

- Chociaż możemy się pochwalić znacznym wzrostem sprzedaży, poprzez kampanię chcemy dotrzeć do tych osób z grupy docelowej, które nie miały jeszcze okazji poznać naszej marki oraz jej wzbogaconej oferty – podkreślił Daniel Duniak, dyrektor marketingu AZAGroup.

Idea kreatywna kampanii przygotowana przez agencję Bridge2fun opiera się na założeniu, że dobry styl może być łatwo i szybko dostępny dla każdego i to w rozsądnej cenie. W spocie stanowiącym jej oś zobaczyć można kobietę przemierzającą bogato zdobione, nieco baśniowe wnętrza w coraz to nowych stylizacjach. W ostatniej scenie bohaterka zastępuje stojące na cokole klasyczne popiersie jednym z produktów z oferty internetowego sklepu – eleganckim butem na obcasie. Za scenariusz i reżyserię spotu odpowiadają Krzysztof Kosz i Kuba Bujas, za produkcję agencja Bridge2Fun, a za zakup mediów dom mediowy Carat.

born2be.pl nie jest jedynym sklepem internetowym prowadzonym przez AZAGroup. Powstała na początku 2017 r. firma zarządza również sklepami renee.pl oraz multu.pl zatrudniając wielu specjalistów z branży m.in. e-commerce, nowych technologii, UX, mody oraz designu. Poprzez oferowanie produktów wysokiej jakości w rozsądnych cenach i obsługę na poziomie premium, firma chce wspierać rozwój idei „smart living”.

Źródło: AZAGroup

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Synergic: kampania „Roam like Home” dla norweskiego operatora Mycall
Już od kilku dni pasażerowie regionalnych portów lotniczych są świadkami zaskakującej kampanii reklamowej „Roam like Home” operatora MyCall, lidera rynku telekomunikacyjnego w Norwegii, którą w Polsce realizuje Synergic. W celnym, odwróconym emocjonalnie i znaczeniowo haśle wykorzystano Wielkanoc jako czas powrotów Polaków do domu na święta, promując korzystanie z usług norweskieg...
Nowe spoty Eurobanku z wampirami
600 zł darmowego limitu na start przez 90 dni promuje eurobank w najnowszym wydaniu kampanii wizerunkowej z wampirami.W piątek 23. marca Felix, Vlad i Maciek - postaci wampirów z kampanii eurobanku - wracają w nowej odsłonie.
Lotos nagrodzony za sponsoring i marketing sportowy
Podczas XIV Gali Sportu i Biznesu Grupa LOTOS otrzymała nagrody w kategoriach „Sponsor Sportu” oraz „Kampania Marketingowa” za dokonania sponsoringowe w 2017 roku i kampanię „NAJ nie bierze się znikąd”. Grupa LOTOS po raz kolejny została uhonorowana prestiżowymi nagrodami Biznesu Sportowego - Statuetkami DEMES promującymi osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność m...
Oprogramowanie RIP pomaga wykorzystywać maksimum potencjału drukarek do tekstyliów Epson
Epson wprowadza oprogramowanie Edge Print RIP dołączane do drukarek do tekstyliów z serii F. Będzie ono udostępniane w zestawie z nowymi drukarkami, co pozwoli użytkownikom osiągać najlepsze rezultaty druku. Ponadto współpracując z silnikiem programu Adobe Photoshop, nowy software zapewni użytkownikom szybkość i wysoką wydajność w przetwarzaniu danych Post Script dla różnego formatu plików. Ed...
Good One PR wypromuje polskiego asystenta głosowego
W lutym warszawska agencja Good One PR nawiązała współpracę z akceleratorem startupów Kogifi. Do zadań agencji należy opracowanie i realizacja strategii wdrożenia na rodzimy rynek jednego z projektów spółki, którym jest pierwszy polski asystent głosowy oparty o algorytm sztucznej inteligencji.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone