logo
WIADOMOŚCI

Sklep Born2be.pl z pierwszą kampanią telewizyjną

Mateusz Zawiślak  PR 13.10.2017, przeczytano 724 razy
Marcin Winkler - wiceprezes AZAGroup

Pierwsza reklamowa kampania telewizyjna born2be.pl, internetowego sklepu z obuwiem i odzieżą, ruszyła w październiku i potrwa do połowy listopada. Decyzja o zakupie czasu antenowego jest efektem bardzo dynamicznego rozwoju tego e-commerce, który zyskał pozycję lidera w swojej kategorii zaledwie w ciągu półrocza.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sklep-born2be.pl-z-pierwsza-kampania-telewizyjna,34093,artykul.html

Właścicielem marki born2be jest AZAGroup. Sklep może się pochwalić ofertą ponad 15 000 produktów ze średniej i niskiej półki cenowej oraz liczbą ponad dwóch i pół miliona wizyt miesięcznie.

- Wystartowaliśmy z prawdziwym przytupem, ale oczywiście jest to dla nas dopiero początek drogi. Naszym celem jest stały rozwój w sferze produktów i usług. Systematycznie inwestujemy oraz wdrażamy najnowsze rozwiązania technologiczne, projektowe oraz logistyczne. Nasi klienci korzystają zatem nie tylko z atrakcyjnej cenowo oferty, ale także z intuicyjnej w obsłudze platformy oraz najwyższego bezpieczeństwa transakcji - powiedział Marcin Winkler, wiceprezes AZAGroup.

Przeprowadzenie kampanii reklamowej w kanale o tak szerokim dotarciu jak telewizja (TVN, POLSAT oraz stacje tematyczne) jest podyktowane chęcią zaprezentowania marki. Jednak głównym celem jest wzbogacenie bazy klientów zainteresowanych nowościami produktowymi wprowadzonymi w sklepie born2be. Mowa tu o 13 nowych kategoriach odzieżowych. Kampania ma także swoją odsłonę w sieci.

- Chociaż możemy się pochwalić znacznym wzrostem sprzedaży, poprzez kampanię chcemy dotrzeć do tych osób z grupy docelowej, które nie miały jeszcze okazji poznać naszej marki oraz jej wzbogaconej oferty – podkreślił Daniel Duniak, dyrektor marketingu AZAGroup.

Idea kreatywna kampanii przygotowana przez agencję Bridge2fun opiera się na założeniu, że dobry styl może być łatwo i szybko dostępny dla każdego i to w rozsądnej cenie. W spocie stanowiącym jej oś zobaczyć można kobietę przemierzającą bogato zdobione, nieco baśniowe wnętrza w coraz to nowych stylizacjach. W ostatniej scenie bohaterka zastępuje stojące na cokole klasyczne popiersie jednym z produktów z oferty internetowego sklepu – eleganckim butem na obcasie. Za scenariusz i reżyserię spotu odpowiadają Krzysztof Kosz i Kuba Bujas, za produkcję agencja Bridge2Fun, a za zakup mediów dom mediowy Carat.

born2be.pl nie jest jedynym sklepem internetowym prowadzonym przez AZAGroup. Powstała na początku 2017 r. firma zarządza również sklepami renee.pl oraz multu.pl zatrudniając wielu specjalistów z branży m.in. e-commerce, nowych technologii, UX, mody oraz designu. Poprzez oferowanie produktów wysokiej jakości w rozsądnych cenach i obsługę na poziomie premium, firma chce wspierać rozwój idei „smart living”.

Źródło: AZAGroup

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Które marki osiągnęły największe wzrosty znajomości podczas MŚ 2018?
Agencja mediowa Starcom, na zakończenie piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji, zbadała znajomość marek, które Polakom kojarzą się z mundialem i polską reprezentacją w piłce nożnej. W badaniu znajomości spontanicznej największe wzrosty, w stosunku do badania przed mistrzostwami, osiągnęły marki Adidas, Visa, Biedronka i Lotos. Odsetek osób,...
Portfolio 38PR & Content Communication powiększyło się o kolejną markę wnętrzarską – KAPPALA. To producent umywalek z kompozytu, które charakteryzuje idealnie gładka powierzchnia, perfekcyjnie cienkie krawędzie, wysoki połysk i nowoczesny design. Choć marka obecna jest na rynku od 2 lat, do tej pory nie podejmowała działań komunikacyjnych. Od...
Influencertool: Analiza i prowadzenie działań z liderami opinii
Influencer marketing to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów marketingu. Milionowe zasięgi w połączeniu z osobistą relacją i siłą rekomendacji sprawiają, że trudno dziś wyobrazić sobie markę czy kampanię reklamową nieuwzględniającą tego kanału komunikacji.
Reklama w radiu czy w telewizji? Atrakcyjna witryna sklepowa czy plakaty z nową ofertą? Co tak naprawdę wzbudza zainteresowanie klientów? Jak pokazuje badanie „Polacy w świecie wina”, klientów przyciąga wino! Konsumenci cenią łatwość dostępu do zakupu tego trunku, dlatego już ponad ¼ Polaków kupuje wino w małym sklepie osiedlowym.
Kampania ING: Życie lubi zaskakiwać, zwłaszcza przed pierwszym
ING Bank Śląski promuje nową ofertę, która daje dostęp do pieniędzy na 15 dni przed wpływem pensji na konto. „Pensja na już” dostępna jest dla klientów indywidualnych.
 
sobota 21.07.2018, 143 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone