logo
WIADOMOŚCI

Sklep Born2be.pl z pierwszą kampanią telewizyjną

Mateusz Zawiślak  PR 13.10.2017, przeczytano 988 razy
Marcin Winkler - wiceprezes AZAGroup

Pierwsza reklamowa kampania telewizyjna born2be.pl, internetowego sklepu z obuwiem i odzieżą, ruszyła w październiku i potrwa do połowy listopada. Decyzja o zakupie czasu antenowego jest efektem bardzo dynamicznego rozwoju tego e-commerce, który zyskał pozycję lidera w swojej kategorii zaledwie w ciągu półrocza.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sklep-born2be.pl-z-pierwsza-kampania-telewizyjna,34093,artykul.html

Właścicielem marki born2be jest AZAGroup. Sklep może się pochwalić ofertą ponad 15 000 produktów ze średniej i niskiej półki cenowej oraz liczbą ponad dwóch i pół miliona wizyt miesięcznie.

- Wystartowaliśmy z prawdziwym przytupem, ale oczywiście jest to dla nas dopiero początek drogi. Naszym celem jest stały rozwój w sferze produktów i usług. Systematycznie inwestujemy oraz wdrażamy najnowsze rozwiązania technologiczne, projektowe oraz logistyczne. Nasi klienci korzystają zatem nie tylko z atrakcyjnej cenowo oferty, ale także z intuicyjnej w obsłudze platformy oraz najwyższego bezpieczeństwa transakcji - powiedział Marcin Winkler, wiceprezes AZAGroup.

Przeprowadzenie kampanii reklamowej w kanale o tak szerokim dotarciu jak telewizja (TVN, POLSAT oraz stacje tematyczne) jest podyktowane chęcią zaprezentowania marki. Jednak głównym celem jest wzbogacenie bazy klientów zainteresowanych nowościami produktowymi wprowadzonymi w sklepie born2be. Mowa tu o 13 nowych kategoriach odzieżowych. Kampania ma także swoją odsłonę w sieci.

- Chociaż możemy się pochwalić znacznym wzrostem sprzedaży, poprzez kampanię chcemy dotrzeć do tych osób z grupy docelowej, które nie miały jeszcze okazji poznać naszej marki oraz jej wzbogaconej oferty – podkreślił Daniel Duniak, dyrektor marketingu AZAGroup.

Idea kreatywna kampanii przygotowana przez agencję Bridge2fun opiera się na założeniu, że dobry styl może być łatwo i szybko dostępny dla każdego i to w rozsądnej cenie. W spocie stanowiącym jej oś zobaczyć można kobietę przemierzającą bogato zdobione, nieco baśniowe wnętrza w coraz to nowych stylizacjach. W ostatniej scenie bohaterka zastępuje stojące na cokole klasyczne popiersie jednym z produktów z oferty internetowego sklepu – eleganckim butem na obcasie. Za scenariusz i reżyserię spotu odpowiadają Krzysztof Kosz i Kuba Bujas, za produkcję agencja Bridge2Fun, a za zakup mediów dom mediowy Carat.

born2be.pl nie jest jedynym sklepem internetowym prowadzonym przez AZAGroup. Powstała na początku 2017 r. firma zarządza również sklepami renee.pl oraz multu.pl zatrudniając wielu specjalistów z branży m.in. e-commerce, nowych technologii, UX, mody oraz designu. Poprzez oferowanie produktów wysokiej jakości w rozsądnych cenach i obsługę na poziomie premium, firma chce wspierać rozwój idei „smart living”.

Źródło: AZAGroup

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Kolejny startup inwestuje w ploter Mutoh Valuejet 1624 X
Druk Komplex to firma z Kościana w fazie startupu. Po analizie dostępnych na rynku technologii druku wielkoformatowego, wybór padł na technologię żywiczną i ploter Mutoh ValueJet 1624 X.
Zintegrowana kampania suszarki Infinity marki Vileda
Marka Vileda, oferująca produkty w kategorii suszarek na pranie inwestuje w jej rozwój – właśnie rozpoczęła dużą, zintegrowaną kampanię 360. To pierwsza w Polsce kampania marketingowa asortymentu suszarek. Vileda promuje kategorię jednym ze swoich topowych produktów – suszarką Infinity.
Złota Loteria Frosty ze wsparciem reklamowym
Ile waży sztabka złota? Okazję do tego, aby sprawdzić to osobiście daje FRoSTA. Nie tylko złoto, ale wiele innych nagród pieniężnych czeka na uczestników jesiennej loterii firmy.
Agencja Clue PR członkiem IAB Polska
We wrześniu br. agencja Clue PR, działająca w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i specjalizująca się w komunikacji nowych technologii została przyjęta do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.
Prime Time PR z nowym Social Media Specialist
Wraz z początkiem września do zespołu agencji Prime Time PR dołączyła Paulina Kołodziej.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone