logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sklep internetowy Wawel S.A.

  PR 10.12.2001, przeczytano 4217 razy

Polska Platforma Internetowa na zlecenie Wawel S.A. przygotowała amatorom czekolady ciekawą propozycję.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sklep-internetowy-wawel-s.a.,669,artykul.html

Już od Mikołajek interaktywny serwis e-commerce www.wawel-sklep.com.pl podsuwa swoim klientom pomysł na prawdziwie oryginalną niespodziankę dla bliskiej osoby. Poprzez Internet w prosty sposób można zamówić atrakcyjnie zapakowany słodki prezent.

Wyroby Wawelu w wiklinowym koszu wyglądają imponująco i są dostępne w 7 różnych kompozycjach o kusząco brzmiących nazwach: „cudowne marzenie”, „oczarowanie”, „słodka tajemnica”, „niebiańska rozkosz”, „czekoladowa kraina”, „królewski smak” oraz „podróż sentymentalna”. Wystarczy jednym kliknięciem wybrać odpowiedni kosz słodyczy, drugim dołączyć liścik z dedykacją, a kurier z niespodzianką zapuka do drzwi obdarowanej osoby w wyznaczonym terminie. Standardowy czas realizacji zamówień to 4 dni.

Wszystkie słodycze dostępne w internetowej ofercie Wawelu umieszczane są w koszu w opakowaniach zbiorczych, zabezpieczających je przed ewentualnymi skutkami transportu.
Oprócz kuszących zestawów łakoci – tym razem już zupełnie bezpłatnie - można wysłać internetową kartkę świąteczną.

Sklep internetowy opiera się na mechanizmie stworzonym przez Polską Platformę Internetową z Krakowa. Akceptowane są dwie metody płatności – karta kredytowa oraz home banking.
Transakcje wykonywane z użyciem karty płatniczej zabezpiecza specjalizująca się w tej dziedzinie, niezależna firma PolCard. Zastosowane techniki informatyczne, oparte na automatycznym kodowaniu wpisywanych przez klienta danych są rozkodowywane bezpośrednio na stronach gwaranta transakcji. Zatem wszystkie wymagane parametry karty płatniczej są znane jedynie jej posiadaczowi i bankowi, który ją wydał.

Interaktywny sklep to już trzeci serwis www, po korporacyjnym wawel.com.pl oraz produktowym danusia.pl, jakie PPI w tym roku wykonała dla Wawel S.A.


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: ppi

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa kampania Snickers we współpracy z Dharnim
Jakie efekty może przynieść współpraca kreatywnej młodej osoby z marką produkującą pyszne batony? Odpowiedź znajduje się na Instagramie Dharniego – beatboxera popularnego wśród młodego pokolenia. W ramach współpracy z kultową marką Snickers powstała piosenka, w nieoczywisty sposób pokazująca różnice pomiędzy wariantami tego...
Nowa kampania marki Amica promuje sprzęty parowe
17 maja br. marka Amica rozpoczęła kampanię “Mężczyzna idealny szuka pary”. Dynamiczny, muzyczny spot promuje najnowsze urządzenia Amica z funkcją pary, które pozwalają sprostać codziennym wyzwaniom. Kampania obejmuje media tradycyjne i digitalowe: telewizję, radio, media społecznościowe i kanały YouTube.
Agencja Dziadek do orzechów wygrała przetarg na obsługę marki Tarczyn
Firma Maspex rozstrzygnęła przetarg na obsługę marki Tarczyn w 2021 roku. W postępowaniu przetargowym wybrano agencję Dziadek do orzechów, która zajmie się obsługą komunikacji marki w digitalu.
Słoneczna kampania Energi Obrotu
Od 17 maja w TV obejrzeć można pierwszy fotowoltaiczny spot telewizyjny Energi Obrotu, spółki zależnej Energi z Grupy ORLEN. Udział wzięli w nim reprezentanci Polski w koszykówce.
#Supermocokularów: kampania edukacyjna Czas Na Wzrok 2021
Nieprawidłowe użytkowanie okularów nabywanych poza salonami optycznymi i kwestia ograniczania liczby odpadów bez recyklingu i właściwego odzyskiwania surowców to dwa kluczowe obszary, z którymi – we współpracy z partnerskimi salonami optycznymi – zmierzy się w tym roku Grupa Essilor. Wystartowała kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii Czas Na Wzrok.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764