logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sklepzplakatami.pl od studia graficznego Graffidea

  PR 23.09.2020, przeczytano 330 razy
ilustracjastrzałka

Blisko 1000 wyselekcjonowanych grafik oraz zdjęć dostępnych w kilku formatach do wyboru od A4 do B1, to propozycja platformy on-line www.sklepzplakatami.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sklepzplakatami.pl-od-studia-graficznego-graffidea,388542,artykul.html

Platforma stworzona przez studio graficzne Graffidea we współpracy z bankiem zdjęć Shutterstock umożliwia zamawianie plakatów do domu oraz biura. Grafiki podzielone są tematycznie, a szereg galerii z inspiracjami ułatwia wybór. Plakaty drukowane w jakości fotograficznej na dedykowanym do zdjęć papierze matowym gwarantują doskonałe odwzorowanie kolorów i głębokie czernie. Przesyłki można zamawiać poprzez dwie firmy kurierskie, paczkomaty lub z odbiorem osobistym w siedzibie firmy. Plakaty mogą być od razu oprawione w ramy lub przygotowane do samodzielnego oprawienia.

Studio graficzne GRAFFIDEA istnieje od 2011 roku, obsługuje klientów korporacyjnych oraz instytucje publiczne w zakresie identyfikacji wizualnej oraz druku poprzez własną drukarnię GRAFFPRINT. Sklepzplakatami.pl jest pierwszym projektem dedykowanym dla klienta indywidualnego.

Źródło: GRAFFIDEA

www.graffidea.pl


avatar użytkownika
?

Tekst opublikował użytkownik: GRAFFIDEA

(Marcin Dryzek )

GRAFFIDEA o sobie:

Studio graficzne GRAFFIDEA istnieje od 2011 roku, obsługuje klientów korporacyjnych oraz instytucje publiczne w zakresie identyfikacji wizualnej oraz druku poprzez własną drukarnię GRAFFPRINT.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Unife rusza z kampanią Hop-On for our Planet
Za 5 lat ok 40% wysoko wykwalifikowanych pracowników przemysłu kolejowego przejdzie na emeryturę. Już teraz polskie, jak i europejskie koleje, zmagają się z brakami kadrowymi. Żeby temu zaradzić, Europejskie Stowarzyszenie Przemysłu Zaopatrzenia Kolei (UNIFE) zleciło badanie pokolenia Z (16-25 lat) oraz zorganizowało kampanię HOP ON FOR OUR PLANET (WSKAKUJ DLA...
Samsung i Sokół powracają w kampanii Galaxy Note20 Ultra 5G
Supermoc do pracy i po pracy to kampania Galaxy Note20 Ultra 5G, w której Samsung ponownie łączy siły z Sokołem. Tym razem, w myśl zasady, że „Biznes jest jak gra, żeby wygrać trzeba znać kombinacje”, Wojtek zaprezentuje triki i wskazówki, które pozwolą w pełni wykorzystać swój potencjał.
W najbliższy poniedziałek (02.11) odbędzie się spotkanie informacyjne dla zainteresowanych uczestnictwem w projekcie MŚP – „Krok po kroku jak przejść przez ścieżkę rekrutacji, w ramach sektora komunikacja marketingowa”.
Biedronka wręcza nagrodę 100 tys. zł i odsłania antysmogowy mural
Zakończenie drugiego etapu nagrody Biedronki za książkę dla dzieci Piórko 2020 sieć sklepów ogłosiła w niezwykły sposób. Laureatka kategorii „Ilustracje” tegorocznego Piórka, Magdalena Starowicz, otrzymała od Biedronki czek na 100 tys. zł, a zaprojektowana przez nią okładka książki trafiła na odsłonięty na warszawskim Powiślu mural....
ING: Kampania kantoru walut online
ING Bank Śląski rusza z kampanią kantoru walut online dla firm w mediach społecznościowych. To wygodna usługa, niezbędna w każdej nowoczesnej firmie. Klikasz i masz.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764