logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

Skorzystaj z bezpłatnych porad ekspertów API.PL

| 30.03.2020 00:03

Potrzebujesz wsparcia i porady z zakresu druku wielkoformatowego i sitodruku? Chcesz poszerzyć wiedzę nt. procesów technologicznych, obsługi urządzeń, doboru atramentów, farb i podłoży do druku? Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji online z naszymi ekspertami.

Miniaturka

Konsultacje przygotowaliśmy z myślą o tych wszystkich, którzy w codziennej pracy napotykają na różnego rodzaju problemy z drukiem. Samodzielna konserwacja urządzeń, stosowanie odpowiednich mediów, atramentów i technologii w druku sublimacyjnym i ekosolwentowym, wybór typów podłoży do poszczególnych technologii druku, dobór farb sitodrukowych, a może wskazanie konkretnych rozwiązań z oferty API.PL, które pomogą sprostać realizacji nawet najtrudniejszych zamówień? Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji. Podpowiedzą, jak znaleźć rozwiązanie problemów oraz poprawić jakość i wydajność wydruków, bez względu na zastosowaną technologię.

Konsultacje podzielone są na obszary odpowiadające poszczególnym technologiom druku. Udzielamy porad w zakresie: sitodruku, druku UV, druku ekosolwentowego i DTG, sublimacji, termotransferu, foli flex, mediów do druku oraz rozwiązywania problemów technicznych z urządzeniami marki EPSON i HandTop.

Konsultacje są całkowicie bezpłatne. Z naszymi ekspertami można kontaktować się każdego dnia w czasie zaplanowanych dyżurów za pomocą komunikatora Skype lub telefonicznie. Zapraszamy do zapoznania się harmonogramem konsultacji i wybrania obszaru z druku wielkoformatowego i sitodruku, który Państwa interesuje.

Harmonogram dostępny jest TUTAJ

-----------------
API.PL Sp. z o.o.

avatar użytkownika
+ +

Aleksandrów Łódzki
wiadomości: 40
w Signs.pl od 30.09.2016
IP: 178.43.118.XXX
REKLAMA:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764