logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Skyn ratuje intymność w kampanii „Save Intimacy”

  PR 19.07.2018, przeczytano 712 razy

Stała obserwacja najnowszych trendów i zachowań społecznych pozwoliła na dołączenie nowego wątku do komunikacji marki SKYN, która prowadzona jest niezmiennie od 2015 r. i porusza się w obrębie hasła „Feel everything. Poczuj wszystko”. Dzięki analizie zebranych danych, możliwe było postawienie tezy, że coraz więcej młodych ludzi ma duże problemy z nawiązywaniem bliskich, intymnych relacji, a świat osobistych doznań został przeniesiony do strefy wirtualnej. SKYN zadaje więc pytanie, na którym opiera podstawy nowej kampanii - gdzie podziała się bliskość, która łączyła ludzi przed nadejściem ery cyfrowej?


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/skyn-ratuje-intymnosc-w-kampanii-_save-intimacy_,37306,artykul.html

Kampania Save Intimacy przypomina o tym, jak ważna w związkach jest intymność, o której tak często zapominamy na rzecz życia toczącego się w sieci, na portalach społecznościowych czy w aplikacjach mobilnych. SKYN mówiąc o tym poważnym problemie dzisiejszych czasów, czyli oddalaniu się od siebie w realnym świecie, prezentuje swój sposób na pozytywne wykorzystanie technologii w relacjach międzyludzkich - nowatorskiego materiału SKYNFEEL, obecnego we wszystkich prezerwatywach marki SKYN.

Przekornie do tematu działania w ramach Save Intimacy prowadzone są z wykorzystaniem wielu narzędzi koncentrujących się na sferze online. Ten zabieg ma na celu zapewnić jak najszersze dotarcie z przekazem do millenialsów, stanowiących target grupę tej kampanii.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Kampania social media skupia się na kanałach marki na Facebooku, Instagramie oraz Youtubie, gdzie prowadzone są silne działania świadomościowe wraz z promocją spotu reklamowego. Kampania digital marketingowa opiera się przede wszystkim na aktywnościach social media oraz display. Działania wspierane są współpracą nawiązaną z portalem Filmweb, który cyklicznie udostępnia swój serwis pod materiały brandingowe marki oraz tworzy specjalne sekcje, przygotowane na wyłączność kampanii Save Intimacy. Spot reklamowy, emitowany w kanałach telewizyjnych jest polską adaptacją spotu globalnego. Do oryginalnej reklamy została dodana dodatkowa plansza, aby przystosować materiał do wymogów lokalnego rynku i oczekiwań polskiego konsumenta. Materiał po zmianach został pozytywnie przyjęty przez badaną grupę odbiorców i lepiej oceniony niż oryginał, trafiając tym samym do szerokiej dystrybucji telewizyjnej.

Bieżące kampanie wspierane są działaniami PR skoncentrowanymi przede wszystkim na mediach online z kategorii serwisów kobiecych i lifestylowych. Równocześnie prowadzona jest kampania influencerska na platformie Instagram, której celem jest budowanie świadomości, poszerzając tym samym potencjalną grupę konsumentów. Oprócz działań w sferze online trwa także kampania trade marketingowa w postaci nośników reklamy BTL na terenach sklepów, oferujących produkty marki SKYN. 

Kampania rozpoczęła się na początku czerwca i potrwa do końca lipca 2018 r. Za działania w ramach kampanii Save Intimacy odpowiedzialna jest agencja buzz. (social media). Usługi agencji obejmują adaptację kampanii na rynek polski, w tym kampanię social media, kampanię digital marketingową, kampanię trade marketingową (nośniki BTL) oraz marketing rekomendacji - buzz.club i Public Relations - buzz.relations. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Wavamaker.

Źródło: SKYN

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Opakowanie ma większy wpływ na decyzje zakupowe niż reklama
Nawet 80 proc. decyzji zakupowych zapada w miejscu sprzedaży, a 70 proc. z nich ma charakter impulsowy. Blisko połowa milenialsów podczas robienia zakupów przemierza cały sklep, a decyduje się na ten produkt, który najbardziej się wyróżnia. To właśnie opakowanie, a nie reklama, jest najskuteczniejszym narzędziem promocji. Konsumenci zwracają uwagę nie tylko na kwestie wizualne,...
„Jej czarne oczy” w najnowszym spocie dla Vision Express
Ruszyła kolejna odsłona kampanii dla Vision Express – „Wielka wyprzedaż”. Za koncepcję kreatywną nowej kampanii odpowiada agencja Walk Creative, produkcją zajął się dom produkcyjny SZUT SZUT STUDIO. Spotom towarzysz znany przebój „Jej czarne oczy” zespołu Ivan i Delfin.
Cyfrowe billboardy komunikujące się z przechodniem: To już działa
Reklamy cyfrowe zbiorą dane o przechodniach z ich smartfonów oraz na podstawie analizy wizualnej umożliwią reklamodawcom precyzyjne dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów. Reklama coraz chętniej korzysta z rozwiązań takich jak sztuczna inteligencja czy rozszerzona rzeczywistość, a także z technologii blockchain, dzięki której może przejść rewolucję. W planach jest...
Małgorzata Socha w spocie salonów Agata
Rusza kolejna odsłona spotów telewizyjnych firmy Agata z cyklu „Dla każdego coś” z Małgorzatą  Sochą w roli głównej. W najnowszej kreacji jak zawsze nie brakuje dużej dawki humoru i lekkości przekazu. Tym razem Ambasadorka przychodzi z pomocą klientowi, który staje przed wyborem odpowiednich mebli do kuchni.
Polaków irytują nietrafne oferty i nieprzemyślany marketing
Nadmierna liczba telefonów i e-maili, zalewanie niedopasowanymi treściami oraz różnice między ofertą online a offline – to według badań SAP najczęstsze zachowania marek, które irytują konsumentów i mogą ich zniechęcić do korzystania z produktów i usług danej firmy. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw zaczyna stawiać pozytywne doświadczenia klientów w centrum uwagi....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764