logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Skyvision WS100 - bezprzewodowy transmiter HDMI od Gigabyte

  PR 25.09.2012, przeczytano 745 razy
ilustracjastrzałka

Gigabyte rozszerzył swoją ofertę o nowy, innowacyjny transmiter obrazu – Skyvision WS100. Urządzenie jest w pełni zgodne ze standardem WHDI 1.0, który oferuje bezprzewodową transmisję danych w paśmie 5 GHz z prędkością do 3 Gb/s i przy opóźnieniu nie przekraczającym 1 ms. Pozwala to na bezproblemowe przesyłanie nieskompresowanego obrazu wideo w rozdzielczości 1080p oraz dźwięku przestrzennego w formacie 5.1, zapisanego z częstotliwością próbkowania do 48KHz/24 Bit.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/skyvision-ws100---bezprzewodowy-transmiter-hdmi-od-gigabyte,16722,artykul.html

Skyvision WS100 składa się z dwóch elementów* – kompaktowego nadajnika, gabarytami przypominającego pamięć przenośną oraz niewiele większego odbiornika. Zestaw taki umożliwia bezprzewodową transmisję obrazu na dystansie do 10 metrów**.

Sama instalacja WS100 jest niezwykle prosta i nie powinna sprawić kłopotów nawet użytkownikom mniej zaawansowanym w kwestiach technicznych. Nadajnik podłączamy za pomocą złącza HDMI do źródła sygnału, np. komputera, laptopa, tabletu czy konsoli. Odbiornik również podpinamy przez złącze HDMI do telewizora lub projektora.

Kolejny etap to szybka synchronizacja (wciśnięcie odpowiedniego przycisku na nadajniku) i Skyvision WS100 jest gotowy do pracy. Dodatkowo, przy przesyłaniu obrazu z komputera, telewizor lub projektor traktowany jest jak drugi monitor. Dzięki temu zyskujemy możliwość wyboru trybu pracy - klonowanie lub rozszerzenie ekranu. Wybranie drugiej opcji pozwala jednej osobie pracować przy komputerze, podczas gdy reszta domowników będzie w tym samym czasie oglądała film na dużym ekranie.

Skyvision WS100 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą przesyłać bezprzewodowo obraz z dowolnych urządzeń wyposażonych w złącze HDMI do telewizora lub projektora. Wybierając produkt Gigabyte, mamy gwarancję wysokiej jakości transmitowanego sygnału wideo bez konieczności uciążliwego prowadzenia i ukrywania kolejnych metrów kabli.

Specyfikacja Gigabyte Skyvision WS100

 • Technologia bezprzewodowa: WHDI 1.0      
 • Złącze: HDMI (Typ A)      
 • Jakość video: Nieskompresowane      
 • Rozdzielczość video HD: 480p,576p,720p,1080p/60Hz; PC: VGA (640x480), SVGA (800x600), XGA (1024x768), SXGA (1280x1024)
 • Panel: 1280x768, 1366x768, 1920x1080      
 • Audio: dźwięk przestrzenny w formacie 5.1, częstotliwość próbkowania do 48KHz/24 Bit.      
 • Częstotliwość pracy: 5.1GHz do 5.8GHz      
 • Zasięg: Do 10 metrów **      
 • Opóźnienia: < 1ms      
 • Zasilanie: nadajnik: kabel micro USB; odbiornik: kabel micro USB       
 • Wejścia/wyjścia: nadajnik: HDMI, Micro USB; odbiornik: HDMI, Micro USB      
 • Wymiary: nadajnik: 93x32x15.3 mm (Dł. x Szer. x Wys.); odbiornik: 93x82x32 mm (Dł. x Szer. x Wys.)


Sugerowana cena detaliczna transmitera Skyvision WS100 to: 489,00 PLN brutto.

Więcej informacji na temat Skyvision można znaleźć na stronie producenta.

Źródło: Gigabyte Technology

www.gigabyte.com

Dodatkowe informacje:

*Pojedynczy odbiornik może współpracować z kilkoma nadajnikami.

**Maksymalna odległość przesyłania sygnału to 10 metrów w linii prostej. Wszelkie przeszkody lub bariery mogą powodować zakłócenia jakości obrazu.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Integart podsumowuje targi Remadays 2019
Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays 2019 dobiegły końca. W tym roku na 300 m2 powierzchni, na dwóch stoiskach P15 i M15, Integart zaprezentował poszerzoną, kompleksową ofertę najnowocześniejszych technologii i rozwiązań dla LFP oraz mediów do druku wielkoformatowego. Podczas RemaDays przeprowadziliśmy setki rozmów biznesowych, uścisnęliśmy...
Będzie nowe oprogramowanie do aparatów Nikon Z 7 i Nikon Z 6
Firma Nikon ogłosiła rozpoczęcie prac nad nowym oprogramowaniem do swoich pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Nikon Z 7 i Nikon Z 6. Oprogramowanie da dostęp do nowych funkcji, np. AF z detekcją oka, oraz doda obsługę sygnałów wyjściowych RAW i kart pamięci CFexpress. Ponadto udoskonali funkcje AF/AE obu aparatów.
Badanie: 77% konsumentów woli kupować marki, które podzielają ich wartości

Google, PayPal, Gillette i Johnson & Johnson to marki, które znalazły się w globalnym top ten Meaningful Brands 2019. W Polsce najbardziej meaningful są Google, Nivea, Allegro, YouTube i Rossmann. 82% marek mogłoby po prostu zniknąć z polskiego rynku i nikt by się nie zmartwił. To bardzo duży, bo blisko 10% wzrost w stosunku do danych z poprzedniej fali. Marki Meaningful...
„Bierz życie za rogi” – nowa kampania Banku Pekao S.A.
„Bierz życie za rogi” to hasło przewodnie nowej kampanii Banku Pekao S.A., która będzie promować w pierwszej kolejności Konto Przekorzystne naszego banku. W kampanii została wykorzystana postać wybitnego himalaisty i skialpinisty Andrzeja Bargiela. Inspiracją dla stworzenia kampanii było docenienie ambitnych pomysłów i śmiałych planów...
Katarzyna Nosowska w kampanii ING „Dobry Głos dla firm”
W najnowszej kampanii ING Katarzyna Nosowska zaświadcza, że zaśpiewa, żeby Twoja firma miała więcej klientów. Bank kolejny raz zachęca Polaków do dawania dobrych opinii na temat firm bo to dla nich najlepsza reklama.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764