logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Skyvision WS100 - bezprzewodowy transmiter HDMI od Gigabyte

  PR 25.09.2012, przeczytano 760 razy
ilustracjastrzałka

Gigabyte rozszerzył swoją ofertę o nowy, innowacyjny transmiter obrazu – Skyvision WS100. Urządzenie jest w pełni zgodne ze standardem WHDI 1.0, który oferuje bezprzewodową transmisję danych w paśmie 5 GHz z prędkością do 3 Gb/s i przy opóźnieniu nie przekraczającym 1 ms. Pozwala to na bezproblemowe przesyłanie nieskompresowanego obrazu wideo w rozdzielczości 1080p oraz dźwięku przestrzennego w formacie 5.1, zapisanego z częstotliwością próbkowania do 48KHz/24 Bit.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/skyvision-ws100---bezprzewodowy-transmiter-hdmi-od-gigabyte,16722,artykul.html

Skyvision WS100 składa się z dwóch elementów* – kompaktowego nadajnika, gabarytami przypominającego pamięć przenośną oraz niewiele większego odbiornika. Zestaw taki umożliwia bezprzewodową transmisję obrazu na dystansie do 10 metrów**.

Sama instalacja WS100 jest niezwykle prosta i nie powinna sprawić kłopotów nawet użytkownikom mniej zaawansowanym w kwestiach technicznych. Nadajnik podłączamy za pomocą złącza HDMI do źródła sygnału, np. komputera, laptopa, tabletu czy konsoli. Odbiornik również podpinamy przez złącze HDMI do telewizora lub projektora.

Kolejny etap to szybka synchronizacja (wciśnięcie odpowiedniego przycisku na nadajniku) i Skyvision WS100 jest gotowy do pracy. Dodatkowo, przy przesyłaniu obrazu z komputera, telewizor lub projektor traktowany jest jak drugi monitor. Dzięki temu zyskujemy możliwość wyboru trybu pracy - klonowanie lub rozszerzenie ekranu. Wybranie drugiej opcji pozwala jednej osobie pracować przy komputerze, podczas gdy reszta domowników będzie w tym samym czasie oglądała film na dużym ekranie.

Skyvision WS100 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą przesyłać bezprzewodowo obraz z dowolnych urządzeń wyposażonych w złącze HDMI do telewizora lub projektora. Wybierając produkt Gigabyte, mamy gwarancję wysokiej jakości transmitowanego sygnału wideo bez konieczności uciążliwego prowadzenia i ukrywania kolejnych metrów kabli.

Specyfikacja Gigabyte Skyvision WS100

 • Technologia bezprzewodowa: WHDI 1.0      
 • Złącze: HDMI (Typ A)      
 • Jakość video: Nieskompresowane      
 • Rozdzielczość video HD: 480p,576p,720p,1080p/60Hz; PC: VGA (640x480), SVGA (800x600), XGA (1024x768), SXGA (1280x1024)
 • Panel: 1280x768, 1366x768, 1920x1080      
 • Audio: dźwięk przestrzenny w formacie 5.1, częstotliwość próbkowania do 48KHz/24 Bit.      
 • Częstotliwość pracy: 5.1GHz do 5.8GHz      
 • Zasięg: Do 10 metrów **      
 • Opóźnienia: < 1ms      
 • Zasilanie: nadajnik: kabel micro USB; odbiornik: kabel micro USB       
 • Wejścia/wyjścia: nadajnik: HDMI, Micro USB; odbiornik: HDMI, Micro USB      
 • Wymiary: nadajnik: 93x32x15.3 mm (Dł. x Szer. x Wys.); odbiornik: 93x82x32 mm (Dł. x Szer. x Wys.)


Sugerowana cena detaliczna transmitera Skyvision WS100 to: 489,00 PLN brutto.

Więcej informacji na temat Skyvision można znaleźć na stronie producenta.

Źródło: Gigabyte Technology

www.gigabyte.com

Dodatkowe informacje:

*Pojedynczy odbiornik może współpracować z kilkoma nadajnikami.

**Maksymalna odległość przesyłania sygnału to 10 metrów w linii prostej. Wszelkie przeszkody lub bariery mogą powodować zakłócenia jakości obrazu.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764