logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Skyvision WS100 - bezprzewodowy transmiter HDMI od Gigabyte

  PR 25.09.2012, przeczytano 778 razy
ilustracjastrzałka

Gigabyte rozszerzył swoją ofertę o nowy, innowacyjny transmiter obrazu – Skyvision WS100. Urządzenie jest w pełni zgodne ze standardem WHDI 1.0, który oferuje bezprzewodową transmisję danych w paśmie 5 GHz z prędkością do 3 Gb/s i przy opóźnieniu nie przekraczającym 1 ms. Pozwala to na bezproblemowe przesyłanie nieskompresowanego obrazu wideo w rozdzielczości 1080p oraz dźwięku przestrzennego w formacie 5.1, zapisanego z częstotliwością próbkowania do 48KHz/24 Bit.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/skyvision-ws100---bezprzewodowy-transmiter-hdmi-od-gigabyte,16722,artykul.html

Skyvision WS100 składa się z dwóch elementów* – kompaktowego nadajnika, gabarytami przypominającego pamięć przenośną oraz niewiele większego odbiornika. Zestaw taki umożliwia bezprzewodową transmisję obrazu na dystansie do 10 metrów**.

Sama instalacja WS100 jest niezwykle prosta i nie powinna sprawić kłopotów nawet użytkownikom mniej zaawansowanym w kwestiach technicznych. Nadajnik podłączamy za pomocą złącza HDMI do źródła sygnału, np. komputera, laptopa, tabletu czy konsoli. Odbiornik również podpinamy przez złącze HDMI do telewizora lub projektora.

Kolejny etap to szybka synchronizacja (wciśnięcie odpowiedniego przycisku na nadajniku) i Skyvision WS100 jest gotowy do pracy. Dodatkowo, przy przesyłaniu obrazu z komputera, telewizor lub projektor traktowany jest jak drugi monitor. Dzięki temu zyskujemy możliwość wyboru trybu pracy - klonowanie lub rozszerzenie ekranu. Wybranie drugiej opcji pozwala jednej osobie pracować przy komputerze, podczas gdy reszta domowników będzie w tym samym czasie oglądała film na dużym ekranie.

Skyvision WS100 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą przesyłać bezprzewodowo obraz z dowolnych urządzeń wyposażonych w złącze HDMI do telewizora lub projektora. Wybierając produkt Gigabyte, mamy gwarancję wysokiej jakości transmitowanego sygnału wideo bez konieczności uciążliwego prowadzenia i ukrywania kolejnych metrów kabli.

Specyfikacja Gigabyte Skyvision WS100

 • Technologia bezprzewodowa: WHDI 1.0      
 • Złącze: HDMI (Typ A)      
 • Jakość video: Nieskompresowane      
 • Rozdzielczość video HD: 480p,576p,720p,1080p/60Hz; PC: VGA (640x480), SVGA (800x600), XGA (1024x768), SXGA (1280x1024)
 • Panel: 1280x768, 1366x768, 1920x1080      
 • Audio: dźwięk przestrzenny w formacie 5.1, częstotliwość próbkowania do 48KHz/24 Bit.      
 • Częstotliwość pracy: 5.1GHz do 5.8GHz      
 • Zasięg: Do 10 metrów **      
 • Opóźnienia: < 1ms      
 • Zasilanie: nadajnik: kabel micro USB; odbiornik: kabel micro USB       
 • Wejścia/wyjścia: nadajnik: HDMI, Micro USB; odbiornik: HDMI, Micro USB      
 • Wymiary: nadajnik: 93x32x15.3 mm (Dł. x Szer. x Wys.); odbiornik: 93x82x32 mm (Dł. x Szer. x Wys.)


Sugerowana cena detaliczna transmitera Skyvision WS100 to: 489,00 PLN brutto.

Więcej informacji na temat Skyvision można znaleźć na stronie producenta.

Źródło: Gigabyte Technology

www.gigabyte.com

Dodatkowe informacje:

*Pojedynczy odbiornik może współpracować z kilkoma nadajnikami.

**Maksymalna odległość przesyłania sygnału to 10 metrów w linii prostej. Wszelkie przeszkody lub bariery mogą powodować zakłócenia jakości obrazu.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plakaty kubańskie lat 60. i 70. na tle twórczości plakatowej w Polsce i Czechosłowacji
Wystawa w Muzeum Plakatu w Wilanowie prezentuje wybór 169 plakatów z Kuby, Czechosłowacji i Polski z lat 60. i 70. XX wieku. Układ dzieł na ekspozycji umożliwi publiczności porównanie rozmaitych koncepcji i stylistyk artystycznych oraz sposobów i technik druku w podobnych lub wręcz tych samych tematach podejmowanych przez artystów z krajów...
20-lecie Galerii Rusz w Muzeum Plakatu w Wilanowie
Prezentacja dokumentacji 150 prac z dorobku artystów Joanny Górskiej i Rafała Góralskiego, tworzących od sierpnia 1999 roku sztukę, która ma poRUSZać i prowowokować do myślenia. Zapraszamy do zapoznania  z wyborem 150 prac z 20-letniej działalności Galerii Rusz, które będą prezentowane na ekranie w Galerii Format B1.
Przejdźmy na Ty w różnych stylach – nowa kampania Tyskiego
19 sierpnia br. ruszyła nowa kampania telewizyjna marki Tyskie „Przejdźmy na Ty w różnych stylach”, w której pojawiają się trzy Tyskie nowości – Pszenne, Pilzne i Palone.  Spot można zobaczyć w telewizji i internecie. Kampania potrwa do końca roku.
Agencja będzie odpowiadać za przygotowanie strategii kreatywnej i wdrożenie nowej platformy komunikacji w kanałach online należących do serwisu prezentującego oferty sprzedaży i wynajmu nieruchomości. CTM będzie również wspierać kreatywnie działania z zakresu performance marketingu i zajmie się realizacją spotu promocyjnego przeznaczonego do kanałów digitalowych.
Nowości od Canon na Festiwaludruku.pl
Tradycyjnie już w połowie września (18-19.09) przedstawiciele branży poligraficznej i reklamowej spotkają się w warszawskiej hali EXPO XXI. FestiwalDruku.pl to bowiem jedno z największych wydarzeń poświęconych kreatywnym rozwiązaniom poligraficznym dla niemal każdej branży. W tym roku gwiazdą na stoisku Canon (stoisko E5) będzie najnowsza wersja drukarki rolowej Océ...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764