logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Śladem konturów

  PR 03.06.2022, przeczytano 233 razy
ilustracja

Kontur nadaje przestrzeni kształt. Formuje obiekty i pozwala im zaistnieć. Tworzy sytuacje.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sladem-konturow,396147,artykul.html

To właśnie on jest motywem przewodnim prac Kamila Lacha. Zbiór wybranych rysunków, grafik, obrazów, plakatów i innych realizacji artysty, zagości w galerii Traffic Design 3 czerwca.

Można w nich odnaleźć dużo przeżyć i codzienności wplecionej pomiędzy bloki i kamienice. Zwięzła, graficzna forma jest wynikiem tych zainteresowań, ale także potrzeby znalezienia oddechu w tym przesyconym wszystkim świecie.

- Kontur to dla mnie rysunek, taki pierwotny, bez zbędnych dodatków. Od zawsze determinuje mój proces twórczy, a ta wystawa jest w pewnym sensie jego dotychczasowym podsumowaniem. - Kamil Lach, artysta.

Otwarcie wystawy „Kontury” rozpocznie wernisaż 3 czerwca o 19.00. W kolejne dni galerię Traffic Design przy ul. Żeromskiego 36 w Gdyni będzie można odwiedzać bezpłatnie do 25 czerwca od czwartku do soboty między 12.00 a 16.00.

Kamil Lach – ilustrator i projektant graficzny, absolwent Grafiki na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Mieszka i pracuje we Wrocławiu, gdzie współtworzy studio projektowe Odra Studio oraz fundację wspierania kultury Salto. Zajmuje się przede wszystkim ilustracją oraz projektowaniem graficznym. Tworzy m.in. plakaty, okładki muzyczne, wydawnictwa, identyfikacje wizualne, murale i inne. W swoich pracach porusza proste z pozoru tematy, starając się opowiadać o nich przez pryzmat zainteresowań kulturą wizualną przestrzeni miejskiej.

Źródło: Stowarzyszenie Traffic Design

Dodatkowe informacje:

Wystawa jest finansowana ze środków Miasta Gdynia.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Spokój Film wyprodukował trailer radiowego serialu kryminalnego Radia Zet
W poniedziałek 26 września, na antenie Radia ZET, ruszył pierwszy radiowy serial kryminalny „Niech to usłyszą”. Spokój Film wyprodukował trailer promujący nową produkcję. Scenariusz serialu został napisany przez mistrzów polskiego kryminału, Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka.
Value Media z obsługą 360 grupy Trefl
Value Media wygrało przetarg na kompleksową obsługę mediową firmy Trefl SA. Agencja odpowiada za strategię, planowanie i zakup mediów online i offline. W obszarze digital i influencer marketingu Value Media będzie współpracować w modelu House of Communication z agencjami Group One: martech i e-commerce SalesTube oraz branded contentową Labcon.
Międzynarodowa promocja Promo Show 2023
Francja, Niemcy, Holandia, Litwa, Łotwa i Estonia. To kraje, od których rozpoczęta została międzynarodowa promocja targów PROMO SHOW. Wystawcy przyszłorocznej edycji rozdawali zaproszenia na lutowe wydarzenie oraz informowali o zachodzących zmianach na rynku targów reklamy w Polsce. Bezpośrednie spotkania z top agencjami dobrze rokują na frekwencje...
NT–ware, oddział Canon produkujący m.in. uznane oprogramowanie chmurowe uniFLOW Online, zajął pierwszą pozycję na rynku Europy Zachodniej w 2021 r. w kategorii urządzeń i systemów do zarządzania drukiem.
Jak Polacy kupują online?
Odzież (65%), obuwie (52%) i kosmetyki (49%) to zdecydowanie najczęściej kupowane kategorie produktów w sieci. Decyzje zakupowe podejmujemy patrząc przede wszystkim na cenę produktów (77%) i czas realizacji zamówienia (44%), ale też dostępne formy płatności (28%).
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764