logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sławek Wala jurorem Innovation Awards 2021

  PR 08.07.2021, przeczytano 677 razy
ilustracja

Sławek Wala, chief technology officer w VMLY&R Poland, zasiada w jury 7 edycji Innovation Awards w grupie Innowacje w Biznesie. Konkurs ocenia innowacyjność i odwagę w eksplorowaniu nowych rozwiązań.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/slawek-wala-jurorem-innovation-awards-2021,392212,artykul.html

Innovation Awards pod patronatem Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR jest katalizatorem innowacji w obszarze marketingu, które przynoszą wymierną biznesową wartość. SAR promuje i definiuje innowację jako zmianę w zakresie idei produktu lub usługi, ich modelu biznesowego, dystrybucji, komunikacji i generowania sprzedaży. SAR buduje wizerunek projektu jako najważniejszej platformy o innowacyjności w dziedzinie komunikacji marketingowej i marketingu w Polsce.

Rekomendacji kandydatkom i kandydatom do jury udzieliły agencje zrzeszone w SAR. W jury zasiadają eksperci interesujący się trendami, innowacjami, myślący niestandardowo, otwarci na nowe idee - praktycy z agencji reklamowych, agencji mediowych, mediów, marketerzy, a także specjaliści z branży reklamowej i spoza niej, kojarzeni z innowacjami. Jurorzy podzieleni są na trzy grupy zgodnie z obszarami zainteresowań i specjalizacji – Komunikacja, Biznes i Media.

W tym roku jurorom Innovation Awards, których zadaniem będzie ocena projektów pod kątem zmiany i potencjału jej oddziaływania w przyszłości, przewodniczy Karol Sadaj, Aion Bank. Trzy grupy jurorskie będą pracować pod kierownictwem Jakuba Barzaka, Storytel; Dariusza Maciołka, Bank BNP Paribas oraz Mateusza Felsmanna, Twin. Digital Collective.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vmlyr.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zwiastun Dying Light 2 Stay Human autorstwa Platige Image z nagrodą Silver Drum w kategorii Animacja
W piątek, 23 września 2022 r., odbyła się ceremonia Grand Award, podczas której jury wyróżniło najlepszych twórców i projekty. Wśród nagrodzonych w 28. edycji międzynarodowego festiwalu reklamowego Golden Drum znalazło się studio Platige Image, które otrzymało SILVER DRUM w kategorii Motion Craft - Animacja za trailer do gry Dying Light 2:...
Tomek Kosiński jurorem Kreatura 2022
W tegorocznej edycji konkursu do grona jury dołączył Tomek Kosiński, nasz Creative Director.
Ogłoszono nominacje w KTR - największym i najbardziej rzetelnym konkursie kreatywności w Polsce. 20 nominacji powędrowało do VMLY&R. Zwycięzców poznamy już 7 października.
Druga edycja PR Wings za nami
15 września, na uroczystej gali podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations, poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji konkursu PR Wings, organizowanego przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR). Niezależne jury składające się z 40 najwyższej klasy ekspertów, wskazało zwycięskie projekty w 14 kategoriach. Podczas wydarzenia wręczono...
Nagrodę główną i dwa wyróżnienia zdobył bank Credit Agricole w konkursie PR Wings. Nagrodzony został projekt "Wyjątkowe winyle Dawida Podsiadło z plastikowych odpadów", a wyróżnienie otrzymała kampania społeczna "#WyzwanieOszczędzanie".
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764