logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sławni Słowacy wykładowcami w Szkole Kreatywnej Fotografii

  PR 25.09.2008, przeczytano 2373 razy
ilustracjastrzałka

Szkoła Kreatywnej Fotografii z roku na rok staje się coraz bardziej międzynarodowa. Byli już studenci ze Stanów Zjednoczonych, Ukrainy, Niemiec, Bułgarii. Były wykłady sław takich jak Ernestin Ruben czy autorka najważniejszej monografii o fotografii światowej Naomi Rosenblum. Jednak w tym roku SKF zrobił kolejny krok dalej. Na krakowskiej uczelni wykładać będzie na stałe dwoje znanych słowackich fotografów: Tomas Agat Blonski i Lucia Benicka.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/slawni-slowacy-wykladowcami-w-szkole-kreatywnej-fotografii,7887,artykul.html

Tomas Agat Blonski jest obecnie wykładowcą sztuki multimedialnej i fotografii na Politechnice w Koszycach. Na swoim koncie ma wystawy zarówno na Słowacji jak i poza jej granicami. Jednym z najbardziej znanych jego projektów jest wystawa „ I AM/ JA SOM”.

Z kolei Lucia Benicka karierę zrobiła już jako studentka, była stypendystką Fulbrighta w USA, uczyła się między innymi w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Finlandii i Holandii. Jest członkinią międzynarodowego stowarzyszenia fotografów IPRN, autorką wielu katalogów i publikacji. Teraz wzmocni zespół wykładowców krakowskiej SKF (www.ksa.edu.pl). Kolejnym krokiem ku umiędzynarodowieniu Szkoły Kreatywnej Fotografii jest planowana wystawa w Berlinie.

Źródło: Krakowskie Szkoły Artystyczne

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

ING z nową kampanią w zakresie cyberbezpieczeństwa
ING Bank Śląski w nowej kampanii wspiera Polaków w lepszym dbaniu o bezpieczeństwo w internecie. Bank promuje dodatkowe, innowacyjne zabezpieczenia w „Strefie bezpieczeństwa” w aplikacji Moje ING i pokazuje, że można robić swoje, bezpieczniej.
Ukraiński artysta dla Prologis Park Warsaw-Żerań
Na fasadzie magazynu Prologis w Warszawie, streetartowy malarz ukraiński Alex Maksiov, stworzył ogromny mural 3D przedstawiający cztery sikorki.
Hard Rock Cafe poszerza współpracę ze światową legendą piłki nożnej Lionelem Messim i prezentuje najnowszą wersję cieszącego się powodzeniem wśród fanów burgera Messi Burger - Champion's Edition. Burger Messi Burger Champion's Edition dostępny w restauracjach Hard Rock Cafe na całym świecie, odpowiedni dla najlepszego gracza wszech czasów, jest teraz dostępny z trzema...
Żywiec wciąż zachęca, by doceniać to, co w życiu ważne i skupiać się na relacjach z bliskimi, zwłaszcza przed Świętami. Idei drugiego Ż nie mogłoby więc zabraknąć w zimowej komunikacji marki. Na półki trafiły już piwa Żywiec w opakowaniach nawiązujących do wzorów świątecznych swetrów. Akcji towarzyszy konkurs, w którym do wygrania są...
Velobank z kampanią „Świat bardziej Velo”
VeloBank wdrożył nową strategię, zaprezentował logotyp i ruszył z promocją odmienionej marki. Hasłem kampanii jest „Świat bardziej Velo”, które ma pokazać, że bank poprzez swoje wartości, produkty i jakość obsługi tworzy bankowość bardziej dopasowaną do współczesnego klienta. 16 listopada wystartowała kampania teaserowa, a 21 listopada kampania wizerunkowa...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764