logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Śledztwo Pisma - serial reporterski dostępny też na Tokfm.pl i w aplikacji Tok FM

  PR 18.10.2019, przeczytano 368 razy
ilustracjastrzałka

18 października 2019 r. swoją premierę w internecie miało “Śledztwo Pisma” - wyjątkowy projekt audio w postaci 6-odcinkowego reporterskiego serialu podcastowego. "Śledztwo Pisma" prowadzi Mirosław Wlekły, jeden z najlepszych polskich reporterów prasowych i książkowych. Pierwszy odcinek serialu można już odsłuchać m.in. na stronie sledztwopisma.pl oraz na platformie podcastowej tokfm.pl i w aplikacji TOK FM, które zostały partnerami dystrybucyjnymi projektu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sledztwo-pisma---serial-reporterski-dostepny-tez-na-tokfm.pl-i-w-aplikacji-tok-fm,384401,artykul.html

Pięć lat temu Agatę i Jana oskarżono o znęcanie się nad czwórką dzieci. Ze szczególnym okrucieństwem. Nie zostali jednak skazani. Czyżby byli niewinni? A może są inne powody? O tym właśnie jest "Śledztwo Pisma" - reporterska historia opowiadana tydzień po tygodniu.

- Po tajemniczej wiadomości od informatorki postanowiłem wrócić do bohaterów historii, którą opisałem przed laty. Okazało się, że małżeństwo skazane za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad przybranymi dziećmi wciąż przebywa na wolności. Nikt nie wiedział, gdzie są. Do dzisiaj nie zostali prawomocnie skazani. Co więcej, w toku moje śledztwa wyszło, że znęcanie się nad dziećmi jest wierzchołkiem góry lodowej. A w tle nazwiska z pierwszych stron gazet - komentuje Mirosław Wlekły.

Serial składa się z sześciu odcinków - każdy z nich będzie udostępniany premierowo co tydzień, w piątek o godz 12:00. Partnerami dystrybucyjnymi projektu są tokfm.pl i aplikacja z podcastami TOK FM.

Materiałów audio można już słuchać też na dedykowanej projektowi stronie sledztwopisma.pl, a od poniedziałku również na Spotify, Apple Podcast, Google Podcast i YouTube.

"Śledztwo Pisma" wyprodukowała Fundacja Pismo, wydawca miesięcznika “Pismo. Magazyn Opinii”. Producentem serialu jest Piotr Nesterowicz, wydawca “Pisma” oraz prezes Fundacji Pismo, a kierowniczką produkcji Barbara Sowa, która na co dzień odpowiada za rozwój audio i kieruje wydaniami cyfrowymi miesięcznika.

Reżyserem serialu odpowiedzialnym za montaż i dźwięk jest Maciej Zych. Nagrań dokonano w studiu Osorno, należącym do Krzysztofa Czeczota. W podcaście wykorzystano nagrania bohaterów i świadków, a wybrane fragmenty materiałów i akt czyta lektorka, Agata Turkot. Autorem muzyki do "Śledztwa Pisma" jest Wojciech “Wojtall” Wierzba, a ilustracje do wszystkich odcinków stworzył Tomasz Majewski.

"Śledztwo Pisma" powstało dzięki wsparciu Sebastiana Kulczyka.

Premierze "Śledztwa" towarzyszy kampania radiowa zaplanowana przez Grupę Radiową Agory. Spoty do niej zostały przygotowane we własnym zakresie przez Fundację Pismo. Trwają też inne działania promocyjne online, głównie w mediach społecznościowych, które prowadzą agencje Runaways oraz Video Brothers zgodnie z pomysłem Fundacji Pismo.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Big Data pozwala przewidywać zachowania konsumentów
Analiza Big Data może dostarczyć cennych informacji na temat zachowań klientów i skuteczności kampanii reklamowych. Szczególnie pożądane przez przedsiębiorców są usługi związane z wydobywaniem danych z treści publikowanych w social media. Pozwala to na porównywanie pozycji marki względem konkurencji, a także badanie odczuć ludzi związanych z wizerunkiem polityków. Dane...
Australijski oddział Google jest atakowany przez lokalne organy nadzorujące z powodu praktyk gromadzenia danych na urządzeniach z Androidem – w szczególności sprzecznych z prawem ustawień danych lokalizacji.
Taśmowe oglądanie seriali staje się coraz częstsze
Trwająca moda na taśmowe oglądanie seriali czasami przybiera coraz większą skalę. Internauci licytują się między sobą na liczbę obejrzanych odcinków za jednym zamachem. – Osoby, które są wysoko zbingowane, będą siedziały przed telewizorem, tabletem czy komórką nawet i kilka godzin bez przerwy – mówi Anna Jupowicz-Ginalska z Uniwersytet...
E-mail marketing coraz precyzyjniej dociera z reklamą do konsumentów
E-mail marketing to jeden z najtańszych sposobów dotarcia z reklamą do odbiorców. Nie wymaga specjalnych narzędzi, przygotowań ani dużego budżetu, dzięki czemu jest opłacalny zarówno dla dużych, jak i małych firm. Ta forma przekazu staje się coraz bardziej precyzyjna. W mailingu wykorzystywane są nowe technologie, jak uczenie maszynowe czy sztuczna...
Telewizja Sportdigital Fussball, posiadająca prawa do pokazywania 30 meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy w sezonach 2019/20 i 2020/21 na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii, podpisała umowę z Onefootball. Na bazie porozumienia użytkownicy platformy streamingowej w tych krajach będą także mogli oglądać mecze polskiej ligi.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764