logo
WIADOMOŚCI

Smak prawdziwych historii w kampanii marki Landliebe

redakcja  PR 16.06.2017, przeczytano 257 razy
ilustracjastrzałka

14 czerwca rozpoczęła się kampania contentowa Prawdziwe historie smakują lepiej, wspierająca wprowadzenie na polski rynek Landliebe – marki z branży produktów mlecznych w Niemczech.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/smak-prawdziwych-historii-w-kampanii-marki-landliebe,32824,artykul.html

Główną ideą kampanii jest zwrócenie uwagi na istotę tego, co prawdziwe i naturalne. Kampania podkreśla, że wartości te są ważne nie tylko w kontekście produktów, ale także w codziennym życiu. Tak jak produkt pozbawiony ulepszaczy i konserwantów, tak i szczere relacje pomiędzy bliskimi „smakują lepiej”, gdy są autentyczne.

W opartym na społecznym eksperymencie emocjonalnym video przedstawione zostały historie bazujące na bliskości i sympatii. Dzięki nim dostrzegamy, że wyrażanie swoich uczuć na co dzień nie jest wcale tak proste i oczywiste, jak mogłoby się wydawać. O emocjach, umiejętności ich wyrażania i budowaniu relacji z najbliższymi opowiadają m.in.: starsze małżeństwo, przyjaciółki, ojciec  z synem.

Akcja Powiedz coś miłego ma na celu zwrócenie uwagi na to, jak otwartość i życzliwość kształtują wzajemne relacje. Ma też sprowokować odbiorców do refleksji na temat ich stosunków z najbliższymi.

– Landliebe jest marką globalną, jej strategia wywodzi się z wartości takich jak: miłość, naturalność i autentyczność. Naszym zadaniem było opowiedzenie pozytywnej historii. Historii dalekiej od patosu – wiarygodnej, szczerej i angażującej  – opowiada Ewa Galica, Partner & Strategic Consultant w firmie &SONS odpowiedzialnej za strategię marki Landliebe w Polsce.

Chcemy, aby ludzie zatrzymali się na chwilę i zastanowili się nad tym, jak dużo mogą zmienić w naszym życiu tak prozaiczne rzeczy jak miłe słowo lub gest. Coś z pozoru prostego, wręcz błahego potrafi być nośnikiem znacznie mocniejszych i głębszych emocji, których często się boimy. Wszystko, o czym staramy się powiedzieć w tym eksperymencie – prostota, miłość, autentyczność – to wartości wpisane w DNA marki Landliebe – mówi odpowiedzialny za kreację kampanii Andrzej Kostuś, dyrektor kreatywny agencji Sixtyone Yards. – Wierzymy, że w czasach, w których tradycyjna reklama staje się coraz mniej wiarygodna, pełne emocji prawdziwe historie lepiej dotrą do odbiorców i spotkają się z pozytywnym odbiorem – dodaje.

Aktywacja pod hasłem Prawdziwe historie smakują lepiej jest częścią ogólnopolskich działań. Kampania realizowana będzie w kanałach digitalowych oraz offline. Aktywności będą komunikowane m.in. w serwisie internetowym marki i na jej fanpage’u (https://www.facebook.com/LandliebePolska). W ramach kampanii zaplanowano też szereg działań ambientowych w przestrzeni miejskiej. W dwa ostatnie weekendy czerwca dedykowana strefa Landliebe zostanie utworzona na terenie gdańskiego Starego Maneżu (17-18.06) oraz na terenie warszawskiego Targu Śniadaniowego (24-25.06).

Strategię, kreację oraz wdrożenie kampanii przygotowała agencja Sixtyone Yards wraz z partnerem ds. strategii – &SONS Strategic Consultants. Za produkcję wydarzeń i komunikację odpowiada Open Minded Group - Katarzyna Rykaczewska. Za produkcję wykonawczą spotu odpowiadało studio produkcyjne Andiamo oraz SHOOTME Photographers & Production. Zdjęcia – Michał Klusek.

Źródło: Open Minded Group

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Agencja Lawenda Public Relations rozpoczęła współpracę z Narodową Organizacją Turystyczną Czarnogóry. Firma jest odpowiedzialna za promocję tego kraju wśród klientów indywidualnych oraz biznesowych.  
Forum GDD #Error
W tym roku Gdynia po raz kolejny stanie się miejscem wymiany myśli i doświadczeń specjalistów branży projektowej i entuzjastów dobrego wzornictwa. Hasło 11. edycji  festiwalu Gdynia Design Days – ERROR – mieści szereg interpretacji. Jak je rozumieć?
Już 6 czerwca Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych wręczy po raz pierwszy nagrodę specjalną za najlepszą optymalizację strony pod kątem SEO w ramach konkursu na Złotą Stronę Emitenta. Partnerem nagrody specjalnej jest On Board Think Kong.
Open Source Day 2018
Blisko 20 praktycznych sesji technicznych skupionych wokół 6 bloków tematycznych takich jak np. konteneryzacja, automatyzacja, data science, monitoring czy bezpieczeństwo IT czeka na uczestników konferencji Open Source Day 2018 odbywającej się 23 maja w Warszawie. Już od 11 lat wydarzenie jest platformą wymiany wiedzy dla specjalistów zainteresowanych otwartym oprogramowaniem i źr&...
Marki szukają sposobów na zwiększenie sprzedaży i zatrzymanie klientów
Firmy coraz częściej inwestują w kampanie lojalnościowe budujące emocjonalną więź z klientem. Dobrze przeprowadzona akcja przekłada się na nawet kilkuprocentowy wzrost sprzedaży. Ponad 70 proc. osób, które czują, że ich lojalność jest wynagradzana, deklaruje chęć polecenia danej marki swoim znajomym i rodzinie. Częściej też odwiedzają oni jej sklepy i wydają w nich więcej pieniędzy. Trend dostrze...
 
poniedziałek 21.05.2018, 145 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone