logo
WIADOMOŚCI

Smart Company – Automatyzacja GigaCon: Technologia w zarządzaniu i komunikacji z klientem

   01.10.2018, przeczytano 387 razy
ilustracjastrzałka

Zapraszamy na nową konferencję poświęconą prezentacji rozwiązań pozwalających na sprawną analizę danych, poprawę komunikacji z klientem i efektywne zarządzanie firmą, czyli Smart Company – Automatyzacja GigaCon. Odbędzie się ona już 10 października w Warszawie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/smart-company-%E2%80%93-automatyzacja-gigacon%3A-technologia-w-zarzadzaniu-i-komunikacji-z-klientem,379562,artykul.html

Postaramy się pokazać w jaki sposób nowe technologie mogą wpłynąć na lepsze wykorzystanie zasobów firmowych, analizować dane i tworzyć rozwiązania bezpośrednio wpływające na poprawę wyników przedsiębiorstwa, lepszą analizę potrzeb rynkowych i komunikacji z klientem.

Poruszymy m.in. takie tematy jak:

Śledzenie zasobów z wykorzystaniem beaconów LTE oraz technologii blockchain
– Sylwester Wieczorkowski (Niezależny Ekspert)

BigData w praktyce – jak wykorzystać jej potencjał?
– Monika Kołodziejczyk (Niezależny Ekspert)

Best practice: 7 sposobów na proaktywne zarządzanie i optymalizację pracy działu IT
– Paweł Wałuszko (Niezależny Ekspert)

Wdrożenie i automatyzacja procesów zarządzania danymi
– Dariusz Gałęzowski (PKO Bank Polski)

SMART OFFICE – jak wewnętrzne działy nadążają za zmianami cyfrowej rewolucji
– Robert Gontkiewicz (Optimatis)

FlowBoard – rewolucja w zarządzaniu procesami w firmie
– Przemysław Tomulik (LOG Systems)

Smart, Smarter, Statlook – Automatyzacja wielu kluczowych elementów w organizacji – od sprzętu i oprogramowania po dane osobowe
– Piotr Kubiak (A plus C Systems)

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi wykładami na stronie konferencji!

Udział w konferencji jest bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest rejestracja poprzez formularz, który znajduje się tuż pod agendą na stronie – link powyżej. Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: GigaCon

gigacon.org

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Badanie: Jakość obsługi w kanałach zdalnych
W październiku i listopadzie br. eksperci portalu MojeBankowanie.pl w ramach 4. edycji rankingu „Instytucja roku” zbadali jakość obsługi w zdalnych kanałach kontaktu, gdzie szczególną uwagę zwrócono na możliwości ulokowania środków oraz zasady działania bankowego funduszu gwarancyjnego.
Coraz więcej nowych firm w gronie Członków PIAP
W ostatnim kwartale grono Członków PIAP powiększyło się o nowe firmy z branży. Członkami PIAP zostały firmy: „Alexander Creator”, Fresh iD Products, Kopertomat.pl, Ptak Warsaw Expo, oraz tampogadzet.pl.
Sukces Seminarium Wielkoformatowego Atrium i Ikonos
Ogromnym sukcesem zakończyło się Seminarium Wielkoformatowe Atrium Centrum Ploterowe i Ikonos. 140 uczestników, 10 prelegentów, liczne prezentacje i pokazy oraz muzyczne atrakcje. Tak w skrócie można podsumować to wydarzenie.
Samsung przedłuża współpracę z MKOl do 2028 roku
Międzynarodowy Komitet Olimpijski (MKOl) i firma Samsung Electronics podczas oficjalnej ceremonii w Seulu ogłosiły przedłużenie swojego globalnego olimpijskiego partnerstwa do roku 2028.
Nowa reklama aplikacji mobilnej Banku Millennium
Rozpoczyna się emisja nowej reklamy Banku Millennium, w której Radek Kotarski opowiada o wygodzie korzystania z aplikacji mobilnej, przywołując historię jednego z najpopularniejszych na świecie dań.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone