logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Śniadaniowa i Palma kontynuują współpracę z Insignią

  PR 28.02.2024, przeczytano 450 razy
ilustracja

Firma Bielmar dołączyła do grona Klientów agencji Insignia w styczniu 2022. Dotychczasowa współpraca zaowocowała budową komunikacji wizerunkowej i sprzedażowej marek Śniadaniowa oraz Palma.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sniadaniowa-i-palma-kontynuuja-wspolprace-z-insignia,403267,artykul.html

Do działań agencji niezmiennie należą między innymi przygotowywanie koncepcji i strategii marketingowych oraz planowanie i realizacja kampanii mediowych. W ich ramach tworzone są liczne materiały promocyjne, w tym copywriterskie.

Kolejny rok powierzamy komunikację naszych flagowych marek agencji Insignia. Brand hero w postaci Pani Śniadaniowej w dalszym ciągu pracuje dla marki Śniadaniowa.

Dla Palmy kontynuujemy komunikację platformową, która została wypracowana w poprzednim roku – mówi Małgorzata Sienkiewicz, Marketing Manager, Bielmar. – Cenimy Insignię za profesjonalizm i zaangażowanie Zespołu, ale szczególnie za otwartość i gotowość na dynamiczne zmiany – dodaje.

Współpraca poskutkowała szeregiem niestandardowych działań, których przykładem jest udział marki Śniadaniowa w Wielkiej Trasie Śniadaniowej. Z kolei Palma rozpoczęła swoją komunikację na TikToku.

Zdolność do elastycznego reagowania na potrzeby Klienta jest kluczowym elementem owocnej współpracy w prowadzonych projektach. Cieszymy się, że marka Bielmar jest otwarta na nowatorskie rozwiązania, a nasza energia i zaangażowanie są doceniane – mówi Katarzyna Hoszowska, Senior Account Manager, Insignia.

Źródło: Insignia

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Shakira nową ambasadorką Ipanema
Kolumbijska artystka i bizneswoman, Shakira, została nową ambasadorką brazylijskiej marki obuwia Ipanema i twarzą wyjątkowej kampanii kolekcji Ipanema Sempre Nova.
Niższe ceny w Carrefour - marka Tex w kampanii wizerunkowej
Carrefour Polska ruszył z ogólnopolską kampanią promującą TEX. Marka ta zaprojektowana we Francji, od wielu lat dostępna jest w tej sieci na wyłączność. Dzięki wysokiej jakości odzieży, obuwia i dodatków oferowanych w konkurencyjnych cenach, zyskuje ona coraz więcej klientów na polskim rynku. W ramach wiosennej kampanii, produkty TEX oferowane są, m.in. w...
Puma rusza z kampanią, która stawia na szybkość
PUMA rozpoczęła pierwszą od 10 lat ogólnoświatową kampanię „FOREVER. FASTER. - See The Game Like We Do”. Nowe działania zapraszają profesjonalnych, jak i amatorskich sportowców do postrzegania rozgrywki w sposób, w jaki robi to PUMA.
Carrefour włącza się w kampanię społeczną UOKiK
Carrefour Polska dołącza do ogólnopolskiej kampanii Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów “Inwestujesz? Daj sobie czas. Sprawdzaj, czytaj, pytaj!”. Informacje na temat akcji, której celem jest ostrzeżenie Polaków przed fałszywymi inwestycjami, pojawią się we wszystkich hiper- i supermarketach Carrefour w Polsce, a także w mediach...
Labelomat - projektowanie etykiet online
W dzisiejszym świecie, gdzie pierwsze wrażenie odgrywa ważną rolę, etykiety stanowią nieodłączną część produktów. Odpowiednio zaprojektowane etykiety nie tylko przyciągają uwagę, ale także przekazują istotne informacje o produkcie.Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych projektantów i przedsiębiorców, powstało innowacyjny narzędzie o nazwie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764