logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sokołów uruchomił dwie nowe strony internetowe

  PR 22.04.2020, przeczytano 1367 razy
ilustracjastrzałka

Sokołów prezentuje dwie nowe witryny internetowe, dostosowane do potrzeb konkretnych grup odbiorców. Serwis www.sokolow.pl to dobrze znana klientom strona produktowa, która została opracowana zgodnie z oczekiwaniami konsumentów i trendami. Strona www.sokolowsa.pl to nowa witryna stworzona z myślą o pracownikach, partnerach biznesowych i przedstawicielach mediów. Obydwa serwisy wyróżnia nowoczesna szata graficzna, przejrzysty układ oraz intuicyjna nawigacja.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sokolow-uruchomil-dwie-nowe-strony-internetowe,386698,artykul.html

Ze względu na dużą ilość różnorodnych materiałów, jak również odmienne potrzeby określonych grup odbiorców, Sokołów podjął decyzję o zastąpieniu dotychczasowej witryny firmowej dwoma odrębnymi serwisami.

– Strona internetowa to w dzisiejszych czasach zazwyczaj pierwsze źródło informacji o firmie – podkreśla Bogusław Miszczuk, Prezes Zarządu Sokołów S.A. – Tutaj trafiają zarówno konsumenci, jak i partnerzy biznesowi, potencjalni pracownicy czy przedstawiciele mediów. Zależy nam, by w naszych serwisach w wygodny sposób mogli znaleźć wszystkie treści, których poszukują. Nasze nowe strony w optymalnym stopniu odpowiadają na ich potrzeby i oczekiwania. Są nowoczesne, przejrzyste i łatwe w nawigacji

Dotychczasowa witryna www.sokolow.pl zyskała nowy wygląd i funkcjonalności. Użytkownicy znajdą tu  szczegółowe opisy produktów, ich wartości odżywcze oraz informacje o nowościach produktowych. Z pewnością przydatny będzie też szeroki wybór przepisów, pogrupowanych w kategorie posiłków i poszczególnych okazji. Dużym ułatwieniem dla konsumentów jest też wyszukiwarka sklepów – Delikatesów Mięsnych Sokołów, umożliwiająca szybkie znalezienie punktu sprzedaży w danej okolicy.

ilustracjastrzałka

Nowa strona korporacyjna www.sokolowsa.pl zawiera treści skierowane do partnerów biznesowych, dziennikarzy i pracowników – również potencjalnych. Tutaj prezentowane są wszystkie aktualne wydarzenia z życia firmy. Witryna jest też źródłem informacji na temat strategii zrównoważonego rozwoju Grupy Sokołów oraz działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Wysoka funkcjonalność wyróżnia zakładkę „kariera”. Potencjalni pracownicy mogą przekonać się, jak na co dzień wygląda praca w Sokołowie i na jakie benefity mogą liczyć. Mają też możliwość śledzenia prowadzonych rekrutacji oraz szybkiego aplikowania na wybrane przez siebie stanowiska.

ilustracjastrzałka

Nowe strony są dostępne w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Istotnym elementem obu serwisów jest wygoda użytkowania, którą zapewnia intuicyjna nawigacja i estetyczna szata graficzna.

Za koncepcję i realizację projektów nowych stron firmy Sokołów odpowiada wrocławska agencja Amooco.

Źródło: Sokołów S.A.

www.sokolow.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Niebiesko wszędzie: kampania towarzysząca debiutowi platformy Max
Max zadebiutował w Polsce 11 czerwca. Platforma oferuje dostęp do najbardziej jakościowych treści globalnych marek takich jak: HBO, DC czy Warner Bros. i najlepszych produkcji lokalnych, a także daje możliwość śledzenia wydarzeń sportowych, w tym wszystkich transmisji ze zbliżających się Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024. Start serwisu Max był największym wydarzeniem branży...
Sport.pl z projektem premium na Euro 2024
Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej redakcja Sport.pl rozpoczęła nowy projekt dla kibiców zainteresowanych jakościowymi treściami sportowymi – Magazyn.Sport.pl na Euro. Na autorskiej stronie będzie można znaleźć pogłębione teksty eksperckie ukazujące ciekawe tematy związane z piłką nożną i historyczne oraz zaskakujące case studies. Dodatkowo, z okazji...
Dziesięciu twórców internetowych dołączyło do agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych. Są wśród nich m.in. Torii (łącznie 2,2 mln subskrypcji na trzech kanałach na YouTubie), duet PK Sisters (1,4 mln obserwujących na TikToku) czy Coocharz (258 tys. obserwujących na Instagramie).
Employee TV – z myślą o komunikacji wewnętrznej
Jak ważny jest dialog pomiędzy pracownikiem a pracodawcą? Jak dużym wyzwaniem jest skuteczne dotarcie z komunikatem w tradycyjnej formie? W efektywnej komunikacji wewnętrznej liczy się autentyczność, szacunek, zaangażowanie, ciekawy format i ludzka twarz biznesu. Dlatego agencja 24/7Communication stworzyła nowe narzędzie – Employee...
Mery Spolsky, Artur Barciś i Damian Kwiek dołączają do Radia Nowy Świat
Artura Barcisia usłyszeć będzie można po raz pierwszy 13 czerwca w audycji o g. 14.00. Damian Kwiek pojawi się 14 czerwca z rozmową w programie „Cały nasz świat” (11:00-12:00), a w sobotę 15 czerwca o g. 13.00 na antenie stacji zadebiutuje Mery Spolsky.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764