logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Solidarna Polska ogłasza konkurs na logo partii

   08.03.2012, przeczytano 1439 razy

Solidarna Polska ogłasza konkurs otwarty na projekt loga Solidarnej Polski, partii która powstanie dopiero 24 marca. Logo powinno ujmować takie elementy (wartości) jak: Polska, Rodzina, Wsparcie, Wspólnota, Współpraca, Bezpieczeństwo, Naród. Do wygrania 5 tys. zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/solidarna-polska-oglasza-konkurs-na-logo-partii,14905,artykul.html

Projekty loga należy przesyłać na adres mailowy kluby.ziobro(at)gmial.com lub umieszczać na profilu facebookowym Solidarnej Polski - w terminie do dnia 19 marca 2012 roku. Autor zwycięskiego projektu loga otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5.000 zł.

Solidarna Polska ma być formacją odwołującą się do wartości i tradycji, ale też nowoczesną formacją centroprawicową, organizatorzy chcieliby znaleźć tego odzwierciedlenie w nowym logo.

Źródło: Klub Parlamentarny Solidarna Polska

www.facebook.pl/solidarnapl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network z nagrodą w konkursie Digital Signage Awards 2020
Niestandardową, innowacyjną kampanię dla telewizji Fox, promującą serial „Chicago Fire”, poświęcony służbom ratowniczym, docenili najlepsi fachowcy w branży światowej. Nagroda Digital Signage Award przyznawana jest za niestandardowe, kreatywne i innowacyjnie technologicznie kampanie oraz za nadzwyczajne rozwiązania na polu digital signage, z wykorzystaniem cyfrowych nośników...
Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” nagrodzona przez Communication Arts
Communication Arts, czasopismo dla osób zajmujących się profesjonalnie komunikacją wizualną, ogłosiło zwycięzców 61 edycji dorocznego konkursu ilustracyjnego. Animacja poświęcona historii „Sądu Ostatecznego” Hansa Memlinga, przygotowana przez TOFU Studio na zlecenie Muzeum Narodowego w Gdańsku trafiła do ścisłego grona tegorocznych laureatów.
Kreatywna Generacja Z pokazuje, jak znaleźć złoty środek
Ruszyła 10-ta edycja Międzynarodowego Konkursu Graficznego, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Genezą konkursu jest rozwijanie kreatywności młodych grafików, a tegorocznym tematem, który daje artystom pole do popisu jest „Za dużo, za mało”.
IDA Design Awards ogłoszone - podwójna radość w Hi!Brands
Zespół Hi!Brands otrzymał srebrną nagrodę w kategorii Product design za projekt Bee Fee i wyróżnienie za identyfikację wizualną Krakowa w tegorocznej edycji IDA.
Wystawa najlepszych polskich okładek 2019 roku – Konkurs 30/30
Organizatorzy VI edycji Konkursu 30/30 na najlepszą polską okładkę płytową 2019 roku przedstawili tytułowych 30-tu finalistów, których prace będzie można oglądać od 27 marca 2020 roku na wystawie w prestiżowej Galerii Na Dziedzińcu Starego Browaru w Poznaniu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764