logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spacecat Industries z kolejną kampanią dla New Balance

  PR 16.03.2023, przeczytano 342 razy

Kultowy model New Balance 550 wywodzi się ze świata koszykówki, jednak już na stałe wpisał się w światowej klasy streetstyle. W jego odświeżonej wersji możemy zobaczyć między innymi Hailey Bieber czy Emily Ratajkowsky. Teraz przyszedł czas na polską odsłonę kampanii modelu 550 na TikToku, w której połączono klimat szkolnej sali gimnastycznej ze światem mody, a to wszystko w TikTokowym stylu opartym o ciekawe efekty transitions.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spacecat-industries-z-kolejna-kampania-dla-new-balance,399310,artykul.html

Do kampanii zaangażowano dwójkę utalentowanych twórców znanych zarówno ze swoich umiejętności tanecznych, jak i ciekawego wyczucia stylu, Szymona Bożyckiego i Julię Gizelską, którzy przedstawili nowy model New Balance 550. Kampania odzwierciedla ich naturalność i energię, co jest kluczowym atrybutem materiałów tworzonych w ramach modelu TikTok Friendly Video Production. Kreacje zostały oparte o twórczość zaangażowanych influencerów, aby najlepiej oddać ich charakter i dopasować komunikację w sposób natywny do platformy. W ramach jednego dnia zdjęciowego powstało w sumie 10 materiałów wykorzystanych w kampanii zasięgowej i trafficowej na TikToku.

Za strategię, kreację, współpracę z twórcami, jak i zakup mediów odpowiada agencja SpaceCat Industries. To kolejny projekt agencji dla marki New Balance w autorskim modelu TikTok Friendly Video Production. Głównym założeniem tego modelu kreatywno-produkcyjnego jest połączenie naturalnych talentów twórców i TikTokowego stylu montażu z profesjonalną produkcją reklamową na planie zdjęciowym. Dzięki temu powstają materiały idealnie dopasowane do charakteru platformy i obecnej na niej grupy odbiorców.

Źródło: SpaceCat Industries

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Panasonic: aktualizacja oprogramowania aparatu Lumix S5II i S5IIX
Panasonic wprowadza istotną aktualizację oprogramowania sprzętowego dla LUMIX S5II oraz S5IIX, swoich pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Nie tylko usprawnia ona fotografowanie, ale również zwiększa możliwości udostępniania zdjęć i filmów.
Płyty Swedboard w ofercie Sico Print Solutions
SICO Print Solutions, dostawca rozwiązań do druku cyfrowego, z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z firmą SWEDBOARD, producentem ekologicznych płyt kartonowych z rdzeniem przypominającym strukturę zagęszczonego plastra miodu. Ta współpraca pozwoli SICO Print Solutions oferować swoim klientom nowe, zrównoważone rozwiązania, które...
Firma Lavazza bezprzetargowo przedłużyła umowę ramową z NAV agency.
Allegro z międzynarodową platformą komunikacji
Allegro ogłasza ewolucję komunikacyjną marki. Idea kreatywna i hasło „Jak tak, to Allegro” skupiają się na różnorodności kategorii i szerokim wyborze produktów na platformie, które odzwierciedlają codzienne potrzeby, wyzwania i plany  współczesnych konsumentów.
Cofające się streamy w promocji filmu Omen
W ramach promocji filmu “Omen: Początek” studia 20th Century widzowie Twitcha mogli oglądać wyjątkowe transmisje. Podczas ich trwania zaaranżowane zostały problemy techniczne powodujące cofanie się całego materiału. W kampanii wzięli udział popularni twórcy gamingowi: Seto, Kamyk oraz Pago. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764