Wrocław: Specjalista ds. obsługi Klienta/Grafik w drukarni

23.06.2020
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1183

Poszukujemy doświadczonej osoby do pracy w SUPERDRUKOWANIE.PL - drukarni wielkoformatowej na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta/Grafik.

Jesteśmy producentem banerów, kasetonów, tablic, fototapet i wszystkiego co jest związane z reklamą. Do naszego Zespołu poszukujemy doświadczonej osoby z umiejętnościami graficznymi, która nie boi się pracy pod presją czasu, nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami.
Obowiązki:
- przyjmowanie i bieżąca obsługa Zleceń Klientów
- weryfikacja poprawności przesyłanych przez Klientów do druku plików
- przygotowanie plików do druku
- wykonywanie projektów graficznych (bannery, ulotki, kasetony, litery, tablice itp.)
- przygotowywanie wycen dla Klientów w oparciu o cenniki
- wprowadzanie i dalsza obsługa Zleceń w systemie CRM

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość pracy w programach graficznych (preferowane to Photoshop, Corel)
- wiedza z zakresu poligrafii (znajomość materiałów wykorzystywanych w druku wielkoformatowym)
- znajomość rysunku technicznego (podstawy)
- szybkość i sprawność działania
- umiejętność pracy pod presją czasu
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole
- wyższe wykształcenie
- mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zastrzegamy sobie odpowiedzieć tylko na wybrane oferty.

Prosimy nie zapomnieć w CV zawrzeć klauzuli poufności.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/specjalista-ds.-obslugi-klienta-grafik-w-drukarni-%2C-wroclaw,80619,ogloszenie.html

avatar użytkownika
Ofertę złożył: lord_mefisto
Telefon: 502133622
Kontakt: SUPERDRUKOWANIE.PL

e-mail: superdrukowanie@gmail.com

Konto lord_mefisto nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.