Wrocław Fabryczna: Specjalista ds. obsługi Klienta/Grafik.

08.09.2021
Oferta ważna do:31.10.2021 godz. 09:00
Odsłon: 752

Poszukujemy doświadczonej osoby do pracy w naszej firmie - wrocławskiej drukarni wielkoformatowej superdrukowanie.pl na stanowisko: Specjalista ds. obsługi Klienta/Grafik.

Jesteśmy producentem banerów, kasetonów, tablic, fototapet, plakatów i wszystkiego co jest związane z reklamą. Do naszego Zespołu poszukujemy doświadczonej osoby z umiejętnościami graficznymi, która nie boi się pracy pod presją czasu, nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami.

Obowiązki:

• przyjmowanie i bieżąca obsługa Zleceń Klientów, korespondencja mailowa
• weryfikacja poprawności przesyłanych przez Klientów do druku plików
• przygotowanie plików do druku
• wykonywanie projektów graficznych (bannery, ulotki, kasetony, litery, tablice
itp.)
• przygotowywanie wycen dla Klientów w oparciu o cenniki
• wprowadzanie i dalsza obsługa Zleceń w systemie CRM

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość pracy w programach graficznych (preferowane to Photoshop, Corel)
• wiedza z zakresu poligrafii (znajomość materiałów wykorzystywanych w druku wielkoformatowym)
• znajomość rysunku technicznego (podstawy)
• szybkość i sprawność działania
• umiejętność pracy pod presją czasu
• komunikatywność
• umiejętność pracy w zespole
• wyższe wykształcenie
• mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

• umowę o pracę
• pracę od poniedziałku do piątku
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• atrakcyjne wynagrodzenie

Zastrzegamy sobie odpowiedzieć tylko na wybrane oferty.
Prosimy nie zapomnieć w CV zawrzeć klauzuli poufności.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/specjalista-ds.-obslugi-klienta-grafik.%2C-wroclaw-fabryczna,84731,ogloszenie.html

avatar użytkownika
Ofertę złożył: lord_mefisto
Telefon: 502133622
Kontakt: SUPERDRUKOWANIE.PL
ul. Ojców Oblatów 1, Wrocław
e-mail: superdrukowanie@gmail.com

Konto lord_mefisto nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Wrocław Fabryczna - więcej ofert

  • Wrocław Fabryczna: Dam pracę (1)

  • Wrocław Fabryczna: Szukam pracy (0)

  • Wrocław Fabryczna: Sprzedam (0)

  • Wrocław Fabryczna: Kupię (0)

  • Wrocław Fabryczna: Dam zlecenie (0)

  • Wrocław Fabryczna: Przyjmę zlecenie (0)

  • Wrocław Fabryczna: Różności (0)

  • Wrocław Fabryczna: Oferty Last minute (0)

  • Wrocław Fabryczna: Zamówienia publiczne (0)