GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Nysa: Specjalista ds. sprzedaży internetowej E-commerce

03.06.2022
Wynagrodzenie: 4 000,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 323

Specjalista ds. sprzedaży internetowej E-commerce

Miejsce pracy: Nysa (home office)

Drukarnia wielkoformatowa zatrudni osobę, która będzie miała za zadanie rozwijanie sprzedaży w sklepie internetowym, na platformach typu allegro oraz prowadzenie social mediów.

Zadania
Wdrożenie i doskonalenie sprzedaży internetowej
Aktywna współpraca z dostawcami usług internetowych;
Bieżąca obsługa sklepu internetowego, rejestracja i weryfikacja nowych klientów
Czynny udział w rozwoju internetowych narzędzi sprzedażowych firmy;
Obsługa zamówień z różnych źródeł: mail, telefon, chat, Facebook, e-sklep
Doradztwo w zakresie oferowanych produktów;
Obsługa reklamacji i zwrotów

Wymagania

Kreatywność, pozytywne nastawienie oraz orientacja na rozwiązywanie zadań
Wiedza z zakresu e-commerce , e-marketingu
Umiejętności graficzne (grafika reklamowa); posługiwanie się programami graficznymi
znajomość narzędzi marketingu internetowego (m.in. Google Analytics, Search Console, Facebook Business, Google Ads, etc.)
Mile widziana znajomość branży poligraficznej
Komunikatywności i samodzielności w działaniu
Doświadczenie w obsłudze klienta internetowego

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i prowizję od sprzedaży
Realny wpływ na organizację i rozwój firmy

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/specjalista-ds.-sprzedazy-internetowej-e-commerce%2C-nysa,86967,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
brak ikonki
Ofertę złożył: roll-upy24
Telefon: 603444350
Kontakt: Zbyszek
Nysa

Konto roll-upy24 nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Nysa: Mimaki JV33 (Sprzedam)
termin:  ?

Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764