Szczecin: Specjalista w dziale sprzedaży

19.02.2021
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 704

Zakres obowiązków:
• Współpraca i budowanie długotrwałych relacji z Kontrahentami
• Utrzymywanie relacji z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych Klientów
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Obsługa procesu reklamacyjnego
• Raportowanie do Zarządu

Wymagania:
• Doświadczenie w branży poligraficznej, reklamowej, wydawniczej lub pokrewnej
• Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych
• Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
• Komunikatywność

Firma oferuje:
• Umowę o pracę
• Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. ZS/02/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/specjalista-w-dziale-sprzedazy-%2C-szczecin,83107,ogloszenie.html

Ofertę złożył: biurounikadr
Telefon: 914882327
Kontakt: Angelika Siuber
Ul. K. Kolumba 86-89 70-035 Szczecin
e-mail: biuro@unikadr.pl

Konto biurounikadr nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.