logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Speedyjet JM160 z Jet Media w drukarni MMM

  PR 20.06.2011, przeczytano 4261 razy
ilustracjastrzałka

W firmie „MMM” z Konstancina został uruchomiony ploter wielkoformatowy SpeedyJet JM160. Jest to premierowa instalacja nowej marki ploterów wprowadzonych na polski rynek przez Jet Media.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/speedyjet-jm160-z-jet-media-w-drukarni-mmm,12742,artykul.html

Pierwszy ploter w „MMM”
MMM istnieje od 2006r. Dotychczas funkcjonowała na rynku jako firma handlowa oraz pośrednik w produkcjach reklamowych. Ploter SpeedyJet JM160 to pierwszy ploter drukujący w firmie. Teraz głównym obszarem działalności „MMM” jest produkcja aplikacji drukowanych reklamowych. Klientami są głownie agencje reklamowe.

- O inwestycji w tę maszynę zadecydował bardzo korzystny stosunek ceny urządzenia i atramentu do jakości wytwarzanych aplikacji – powiedziała Magdalena Pietras -Nalewczyńska, właścicielka „MMM” - Pozwala nam to oferować wysokiej jakości produkty w atrakcyjnej dla klienta cenie. Planujemy poszerzenie naszego parku maszynowego o kolejny taki model.

Ploter SpeedyJet JM160
To bardzo ekonomiczny i prosty ploter solwentowy o szerokości zadruku 160 cm. Urządzenie wyposażone jest w części i rozwiązania pochodzące bezpośrednio od znanych i cenionych producentów tego typu sprzętu. Sercem urządzenia jest głowica EPSON typu DX5 - generuje ona kroplę o trzech rozmiarach, a maksymalna rozdzielczość druku wynosi 1440x1440 dpi. Maszyna posiada stałe zasilanie w atrament MediaINK. Cena urządzenia gotowego do pracy wraz z instalacją u klienta wynosi 44 000 zł netto.

Źródło: Jet Mediaavatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: jetmedia

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network uruchamia spektakularny ekran w Katowicach
Screen Network uruchomiło Super Screen na fasadzie Galerii Katowickiej. To drugi wielkoformatowy ekran spółki w regionie – tuż obok, na budynku dworca znajduje się drugi ekran Digital OOH. Firma określa uruchomienie nośnika jako powstanie „śląskiego Times Square”.
Creative Brand Stories realizuje strefy Tiger Energy Drink
Bossa Nova Events, jedna z agencji należących do grupy marketingowej Creative Brand Stories, drugi rok z rzędu odpowiada za realizację stref brandowych Tiger Energy Drink na festiwalach muzycznych i letnich wydarzeniach. 
Samsung Display Roadshow: Visual Experience Transformation – podsumowanie
13 czerwca 2024 roku w Krakowie odbyła się konferencja wieńcząca trasę Samsung Display Roadshow “Visual Experience Transformation”, która przyniosła niezwykłe doświadczenia i inspiracje. Cykl obejmował pięć miast (Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Kraków) i trwał od 16 maja do 13 czerwca, gromadząc łącznie ponad 400 gości. Samsung Display...
Ergo Hestia sponsorem tytularnym Inside Seaside
Sopocka firma kolejny rok z rzędu została sponsorem tytularnym gdańskiego festiwalu. Na ERGO Hestia Theatre Stage zagrają m.in. Kevin Morby, Hania Rani, RY X i Kasia Lins. Podczas Inside Seaside zostanie zaprezentowana wystawa Kruchość by Artystyczna Podróż i zorganizowana dyskusja o literaturze.
Coca-Cola zaprasza do Warszawskiej Strefy Kibica
Tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to nie tylko okazja do kibicowania polskiej drużynie, lecz również idealny moment na wspólne spędzanie czasu. Coca-Cola zachęca do odwiedzenia Warszawskiej Strefy Kibica, której marka jest partnerem – na fanów piłki nożnej czekają transmisje sportowych zmagań oraz inne atrakcje.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764