logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Spektakularny mural Yves Saint Laurent dla L’Oreal w ścisłym centrum Warszawy

  PR 12.01.2022, przeczytano 418 razy
ilustracjastrzałka

W grudniu 2021 roku, Braughman Group Media zaprezentował najnowszy mural luksusowej marki Yves Saint Laurent L’Oreal, na prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-spektakularny-mural-yves-saint-laurent-dla-l%E2%80%99oreal-w-scislym-centrum-warszawy,394366,artykul.html

W ścisłym centrum przy skrzyżowaniu jednych z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich ulic – Emilii Plater i Świętokrzyskiej, zaprezentowany został spektakularny mural wykonany dla luksusowej, światowej marki kosmetycznej Yves Saint Laurent.

Artystyczny projekt, zrealizowany na powierzchni ponad 370m2, w tętniącym życiem sercu miasta i w bezpośrednim sąsiedztwie prestiżowych drapaczy chmur Cosmopolitan, Złota 44 oraz InterContinental, oddaje ducha wielkomiejskiego szyku. To wielkoformatowe malowidło zostało w 100% namalowane ręcznie przez grupę warszawskich artystów, a prace nad nim trwały blisko 100 godzin.

Koncepcja artystyczna oddaje ducha przewodniej idei marki. Zapach wolności jest propozycją dla osób nie bojących się odrzucić codziennych stereotypów i pójść swoją drogą, kierując się własnymi zasadami.

Za realizację wielkoformatowego muralu odpowiada Braughman Group Media, który  jest obecnie liderem wielkoformatowej reklamy zewnętrznej OOH i Digital OOH. Firma specjalizuje się również w dziedzinie ręcznie malowanych murali. Braughman posiada aktualnie w swoim portfolio ponad 80 prestiżowych powierzchni muralowych w całym kraju, które można wzbogacić o liczne elementy niestandardowe, m.in. efekty świetlne, konstrukcje 3D lub farby antysmogowe.

Źródło: Braughman Group Media Polska Sp. z o.o.

www.braughman.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Joanna Ignaczak dołącza do zespołu Communications Publicis Groupe
Joanna Ignaczak, dotychczas Senior PR Manager w Agencji MSL, dołączyła do zespołu Communications Publicis Groupe, obejmując nowo utworzone stanowisko dyrektorki ds. komunikacji wewnętrznej i employer brandingowej całej Grupy.  
Kaufland z kampanią w rytmie disco
Piosenką „Price Fever” rozpoczyna się międzynarodowa kampania sieci Kaufland. Humorystyczny klip w rytmie disco podkreśla szeroki asortyment oraz atrakcyjne ceny produktów dostępnych w sklepach detalisty.
Żabka podjęła współpracę z marką Żywiec w związku z nadchodzącą trasą Męskie Granie. Z tej okazji partnerzy zaskakują innowacyjną kreacją marketingową z udziałem związanego z żywieckim projektem Vito Bambino. W jednym ze spotów reklamowych, który pojawił się w social mediach, Vito śpiewa wspólnie z kasjerką z Żabki fragment piosenki...
Business Accessibility Forum (BAF) to inicjatywa partnerska Fundacji Widzialni, Allegro, Microsoft Polska, Orange Polska i Santander Bank Polska. Forum będzie płaszczyzną do dyskusji i wymiany doświadczeń, aby lepiej odpowiedzieć na zobowiązania wynikające z Europejskiego Aktu o Dostępności.
IABCoffeeTalks to cykl rozmów ekspertów IAB Polska w formie live’ów. Najbliższe spotkania poświęcone będą wybranym zagadnieniom z obszaru digital marketingu opisanym również w najnowszym Raporcie Strategicznym INTERNET 2021/2022, którego premiera miała miejsce 7 czerwca podczas konferencji Forum IAB 2022. Na wydarzenia obowiązuje rejestracja.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764