logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Sphinx promuje mistrzowską Kolekcję Kibica

  PR 20.02.2012, przeczytano 1468 razy

Sphinx, sieć restauracji zarządzana przez Sfinks Polska, rusza z kampanią marketingową wokół akcji promocyjnej dla wszystkich zainteresowanych zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej 2012.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/sphinx-promuje-mistrzowska-kolekcje-kibica,14697,artykul.html

Klienci zamawiając główne danie z deserem i napojem mogą zebrać Kolekcję Kibica - segregator i pięć zeszytów poświęconych drużynom biorącym udział w Mistrzostwach. Dodatkowo na fanów futbolu czekają rabaty, a także konkursy, w których do wygrania są bony do restauracji. Kolekcja Kibica będzie promowana m.in. za pomocą reklam w serwisach internetowych oraz na łamach Magazynu Futbol, a także kampanii outdoorowej. Ponadto, w akcji promocyjnej wykorzystane zostaną materiały BTL, mailingi oraz działania PR. Akcja promocyjna prowadzona pod hasłem „Sphinx – to nasza oficjalna restauracja kibica” potrwa do 1 lipca br.

Kreację kampanii stworzyła agencja Golden Submarine, a za redakcję oraz produkcję segregatorów i zeszytów odpowiada wydawnictwo Sportlive24. Komunikację PR prowadzi Practum Consulting.

W restauracjach Kolekcja Kibica będzie promowana na roll-upach, podkładach na stoły i woblerach do table standów. W Sphinksach znajdą się też ekspozycje segregatorów i zeszytów. Z kolei działania w internecie obejmą promocję na www.sphinx.pl, fanpage sieci na Facebooku, a także kampanię bannerową prowadzoną w serwisach sportowych, m.in. fulbolnews.pl.

Dodatkowo na fanpage restauracji Sphinx w serwisie Facebook rusza konkurs wiedzy oparty na informacjach zawartych w Kolekcji Kibica. Codziennie będą pojawiały się zestawy pytań, a osoba która w najkrótszym czasie odpowie bezbłędnie na wszystkie pytania otrzyma nagrodę.

Źródło: Sfinks Polska

www.sphinx.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitory wieloformatowe Newline Direct View LED all-in-one
Do oferty Newline Interactive wchodzą wielkoformatowe monitory Direct View LED all-in-one w rozmiarach – 120”, 150” i 180 cali. Seria Newline DV to połączenie najnowocześniejszej technologii z eleganckim designem.
New Balance powraca z kampanią Run Your Way
Niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, intensywności treningów, motywacji czy wyznaczonych celów, dla marki New Balance jeśli biegasz, jesteś biegaczem. Kampania ‘Run Your Way’ skierowana jest do każdego, kto mierzy się z tym sportem, bez względu na poziomu zaawansowania. Kolejna odsłona tej aktywacji wzmacnia przesłanie marki zachęcając...
McCann Poland globalnym partnerem XTB w obszarze kreacji
McCANN Poland został globalnym partnerem kreatywnym XTB. Agencja będzie odpowiadała za stworzenie międzynarodowej kampanii obejmującej opracowanie kreacji dla nowej platformy komunikacyjnej oraz za produkcję materiałów foto i wideo na wszystkich 13 rynkach, na których jest obecny XTB. Agencja została wybrana w drodze przetargu.
Badania Havas z serii Meaningful Brands już w nowym serwisie
Havas prowadzi badanie Meaningful Brands już od 15 lat – w tę okrągłą rocznicę agencja prezentuje nowy branding swojego flagowego badania oraz serwis www.meaningful-brands.com, na którym można znaleźć raporty Meaningful Brands z ostatnich 3 lat.
Piotr Grabarczyk w nowej roli w MBridge
Wraz z rozwojem struktur klienckich i agencyjnych w MBridge, Piotr Grabarczyk, który do tej pory realizował swoje zadania jako Digital Strategist, obejmuje stanowisko Team Leadera i tym samym rozwija dział, który łączy kompetencje działów sprzedaży i strategii.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764