logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spingo i DPD Pickup w drukarni Chroma

  PR 21.06.2024, przeczytano 776 razy

Chroma.pl przypomina o usłudze SPINGO, która oferuje firmom możliwość odroczenia płatności nawet do 45 dni. To nie tylko wygoda, ale także sposób na strategiczne zarządzanie budżetem. Drukarnia oferuje też swoim klientom usługę DPD Pickup, która zapewnia wyjątkową wygodę i szybkość dostawy. Dzięki szerokiej sieci ponad 2500 punktów DPD Pickup i automatów paczkowych, klienci mogą odbierać swoje zamówienia w dogodnych dla siebie lokalizacjach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spingo-i-dpd-pickup-w-drukarni-chroma,404745,artykul.html

SPINGO

to prosta i wygodna forma płatności, umożliwiająca drukowanie więcej bez natychmiastowego obciążania budżetu. Usługa jest dostępna dla firm zamawiających w złotówkach i dotyczących zamówień powyżej 500 zł netto.

Proces weryfikacji online jest szybki i bezpieczny, obejmuje ustalenie warunków odroczenia i weryfikację danych. Pierwsze 15 dni odroczenia płatności jest całkowicie darmowe. Informacje o terminie i sposobie wykonania spłaty są wysyłane drogą mailową zaraz po zrealizowaniu transakcji, a przypomnienia o płatności są wysyłane trzy dni przed terminem za pomocą wiadomości SMS. Klienci mogą również monitorować stan swoich faktur w panelu klienta.

SPINGO to prawdziwa rewolucja w zakupach B2B. Dzięki tej usłudze firmy mogą korzystać z atrakcyjnych ofert zakupowych i elastyczniej zarządzać swoim budżetem. Zachęcamy naszych klientów do korzystania z SPINGO i czerpania korzyści z odroczonych płatności. Dla dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem obsługi klienta Chroma.pl.

Chroma i DPD Pickup – Wygoda i Szybkość Dostawy

Korzyści dla Klientów:

  • Przewidywany czas dostawy to zaledwie 1-2 dni robocze: Dzięki temu Twoje zamówienia dotrą szybko i na czas.
  • Powiadomienia e-mail/SMS: Klienci otrzymują bieżące informacje o statusie swojej paczki.
  • Interaktywne zarządzanie dostawą: Możliwość zmiany terminu doręczenia przez internet i aplikację mobilną DPD Mobile.
  • Elastyczność odbioru: 3 dni robocze na odebranie paczki z punktu DPD Pickup lub automatu paczkowego.
  • Wygodne nadawanie przesyłek: Nie musisz czekać na kuriera, paczkę możesz nadać w wybranym punkcie DPD Pickup.
  • Bezpieczeństwo i monitoring przesyłki: Historia przesyłki dostępna online, zapewniając pełną kontrolę nad procesem dostawy.

Źródło: Chroma

chroma.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Renata Dobrucka prelegentem Packaging Innovations
W dniach 09-10 Października 2024 roku w EXPO Kraków odbędzie się 16. edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – jednego z największych i najbardziej merytorycznych wydarzeń dla branży opakowań w Polsce dla producentów opakowań, etykiet, maszyn, komponentów, standów reklamowych, ale także usługodawców związanych z projektowaniem, badaniem opakowań,...
Canon podsumowuje targi drupa 2024. Kampania The Power to Move
Canon, globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług w zakresie cyfrowego druku produkcyjnego, uznaje targi drupa 2024 za wydarzenie wyjątkowe pod względem zaangażowania klientów, skali dokonanych inwestycji i zainteresowania odwiedzających. Pomimo spadku liczby gości w porównaniu z edycją targów w 2016 r., obecni i potencjalni klienci tłumnie odwiedzali...
Chroma dumą prezentuje nowy program rabatowy skierowany do firm z branży reklamowej. Program "Rabat dla branży" to odpowiedź na potrzeby agencji marketingowych, drukarni, agencji reklamowych, wydawnictw, studiów graficznych i innych podmiotów związanych z reklamą. Weryfikacja odbywa się na podstawie kodów PKD, zapewniając, że oferty trafiają do...
Quad Europe podsumowuje targi Drupa 2024
Udział w tegorocznych targach Drupa stanowi znacznie więcej niż tylko okazję do poznania najnowszych produktów i usług. Jest to również wyjątkowa szansa na zanurzenie się w najnowsze trendy rynkowe oraz zrozumienie dynamicznie zmieniających się potrzeb naszej branży.
Mark Andy i Rotometal: strategiczne partnerstwo
Firma Mark Andy poinformowała o nawiązaniu strategicznej współpracy z polskim przedsiębiorstwem - Rotometal. Ten dynamicznie rozwijający się producent zaawansowanych narzędzi do drukowania, m.in. cylindrów i oprzyrządowania do nich, stał się tym samym certyfikowanym dostawcą Mark Andy w tym obszarze.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764