logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spiralowanie, klejenie kalendarzy, foliowanie, złocenie - już w 28.05 w Łodzi

  PR 23.05.2019, przeczytano 243 razy
ilustracjastrzałka
C.P. Bourg BB3202

Już w przyszłym tygodniu w Łodzi (w dniach 28-31.05) odbędzie się polska premiera prawdopodobnie najbardziej przełomowego rozwiązania w cyfrowym druku książek w ostatnich latach – linii opartej o drukarkę Canon VarioPrint Titan 6330 wraz z oklejarką C.P. Bourg BB3202 i modułem rozcinania arkuszy (maksymalnie z B3 na 2 lub 4 użytki).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spiralowanie%2C-klejenie-kalendarzy%2C-foliowanie%2C-zlocenie---juz-w-28.05-w-lodzi,382581,artykul.html

Zapraszamy na prezentacje towarzyszące - poza linią do oprawy miękkiej będziemy premierowo prezentować półautomat do zamykania spirali włoskiej firmy Rilecart R-500 TS.

ilustracjastrzałka

Rilecar R500

Wygodne urządzenie do oprawy notesów, katalogów, kalendarzy (z opcjonalnym podajnikiem zawieszek) pozwalające w wygodny sposób realizować nawet 1500 opraw na godzinę.

Zaprezentujemy nasze innowacyjne rozwiązanie do klejenia kalendarzy Cal One 1000. Jedyne rozwiązanie na rynku, które pozwala na automatyczne doklejanie kalendariów do plecków oraz półautomatyczne doklejanie główki. Urządzenie realizuje produkcję do 1100 kalendarzy na godzinę.

ilustracjastrzałka

Cal One 1000

To już ostatni dzwonek na zamówienie maszyny z dostawą na nadchodzący sezon kalendarzowy. Sprawdź jak nasze rozwiązania przyśpieszą Twoją produkcję i zredukują ilość ludzkiej pracy niezbędnej do wykonania zadań.

Sprawdź działanie kombajnu introligatorskiego SCC pozwalającego na cięcie (gilotyną), rozcinanie (krążkami) oraz bigowanie lub perforację arkuszy oraz nową bigówkę Swift Speed pozwalającą na pracę z prędkością nawet 8000 arkuszy na godzinę i niezawodnym modułem podającym.

ilustracjastrzałka

  • Zapisy TUTAJ, liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło: Akonda

www.akonda.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nilpeter świętuje setne urodziny firmy
1 maja 2019 roku w swojej siedzibie w duńskim Slagelse firma Nilpeter, założona w 1919 roku w Kopenhadze przez dwóch przyjaciół, obchodziła okrągłą, setną rocznicę istnienia. Przedsiębiorstwo do dzisiaj pozostaje w rękach rodziny założycieli i obecnie jest zarządzane przez trzecie (w osobie Larsa Eriksena) oraz czwarte (w osobie Petera Eriksena) pokolenie właścicieli. W...
W ramach transformacji cyfrowej Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) systematycznie rozszerza swoje cyfrowe modele biznesowe. W ramach tej strategii firma nabyła start-up Crispy Mountain GmbH z Moguncji w Niemczech, który oferuje Keyline, opartą na chmurze platformę zarządzania drukarnią. Współpraca z Crispy Mountain pozwoli zaoferować platformę...
Koenig & Bauer o cyfrowej transformacji i Connected Services - cz. 2.
W dniach 16. i 17. maja pod hasłem „Koenig & Bauer 4.0 – druk akcydensowy & Connected Services“ firma Koenig & Bauer zaprezentowała specjalistom akcydensowym z całego świata swoją ofertę z zakresu transformacji cyfrowej oraz usług opartych o zbieranie danych.
Polski oddział Sun Chemical po raz kolejny już wziął udział w Forum Fleksograficznym, zorganizowanym przez Polską Izbę Fleksografów (PIF). Kolejny raz był platynowym sponsorem wydarzenia, jakie miało miejsce we Wrocławiu w dniach 3-4 czerwca. Podczas niego miała miejsce również prezentacja przedstawiciela Sun Chemical, dotycząca polityki zrównoważonego...
Ricoh Pro VC70000 w Melter
Melter, jedna z firm w branży Direct mail w Niemczech, zdecydowała się na rozszerzenie swojego parku maszynowego o najnowszy atramentowy system produkcyjny na papier ciągły Ricoh Pro VC70000. Firma posiada już dwa cyfrowe systemy produkcyjne Ricoh Pro C9200.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764