logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spiralowanie, klejenie kalendarzy, foliowanie, złocenie - już w 28.05 w Łodzi

  PR 23.05.2019, przeczytano 290 razy
ilustracjastrzałka
C.P. Bourg BB3202

Już w przyszłym tygodniu w Łodzi (w dniach 28-31.05) odbędzie się polska premiera prawdopodobnie najbardziej przełomowego rozwiązania w cyfrowym druku książek w ostatnich latach – linii opartej o drukarkę Canon VarioPrint Titan 6330 wraz z oklejarką C.P. Bourg BB3202 i modułem rozcinania arkuszy (maksymalnie z B3 na 2 lub 4 użytki).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spiralowanie%2C-klejenie-kalendarzy%2C-foliowanie%2C-zlocenie---juz-w-28.05-w-lodzi,382581,artykul.html

Zapraszamy na prezentacje towarzyszące - poza linią do oprawy miękkiej będziemy premierowo prezentować półautomat do zamykania spirali włoskiej firmy Rilecart R-500 TS.

ilustracjastrzałka

Rilecar R500

Wygodne urządzenie do oprawy notesów, katalogów, kalendarzy (z opcjonalnym podajnikiem zawieszek) pozwalające w wygodny sposób realizować nawet 1500 opraw na godzinę.

Zaprezentujemy nasze innowacyjne rozwiązanie do klejenia kalendarzy Cal One 1000. Jedyne rozwiązanie na rynku, które pozwala na automatyczne doklejanie kalendariów do plecków oraz półautomatyczne doklejanie główki. Urządzenie realizuje produkcję do 1100 kalendarzy na godzinę.

ilustracjastrzałka

Cal One 1000

To już ostatni dzwonek na zamówienie maszyny z dostawą na nadchodzący sezon kalendarzowy. Sprawdź jak nasze rozwiązania przyśpieszą Twoją produkcję i zredukują ilość ludzkiej pracy niezbędnej do wykonania zadań.

Sprawdź działanie kombajnu introligatorskiego SCC pozwalającego na cięcie (gilotyną), rozcinanie (krążkami) oraz bigowanie lub perforację arkuszy oraz nową bigówkę Swift Speed pozwalającą na pracę z prędkością nawet 8000 arkuszy na godzinę i niezawodnym modułem podającym.

ilustracjastrzałka

  • Zapisy TUTAJ, liczba miejsc jest ograniczona.

Źródło: Akonda

www.akonda.pl


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: Akonda

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Koenig & Bauer i Klingele – udane partnerstwo na rzecz rozwoju
Grupa Klingele, jeden z niezależnych producentów papieru do produkcji tekstury falistej i opakowań z tektury falistej oraz firma Koenig & Bauer, drugi co do wielkości producent maszyn drukujących na świecie, w ramach zawiązanego partnerstwa na rzecz rozwoju ustanawiają nowe standardy w zakresie technologii druku opakowań. Po fazie testów maszyny w zakładzie...
Mark Andy na targach Labelexpo Europe
Podczas zbliżających się targów Labelexpo Europe w Brukseli (24-27 września br.) firma Mark Andy zaprezentuje na swoich stoiskach (nr C45 w pawilonie 4 oraz A60 w hali 8) kilka innowacyjnych maszyn ze swojego szerokiego portfolio skierowanego na rynek wąskowstęgowego druku opakowań i etykiet. Znajdą się wśród nich m.in. zupełnie nowa maszyna cyfrowa bazująca na...
Nowość w Drukarni Mellow - złocenie krawędzi
Niedawno w Oddziale Cyfrowym Drukarni Mellow pojawiła się maszyna do złocenia krawędzi. Jest to uszlechetnienie wykorzystywane do materiałów drukowanych o wysokiej gramaturze np. kaszerowanych kartek, czy wizytówek.
Z myślą o swoich klientach drukarnia internetowa Chroma.pl rozpoczęła wakacyjną promocję w  programie rabatowym. Wszyscy nowi i obecni uczestnicy programu uzyskają zwrot części wydatków za transakcje, bez względu na wysokość zamówienia.
Karton Stora Enso Cupforma Natura w opakowaniach lodów Carte d’Or
Jak informuje Stora Enso, w ostatnim czasie karton Cupforma Natura z jej oferty znalazł zastosowanie przy stworzeniu proekologicznego opakowania na lody marki Carte d’Or. Firma Unilever – ich producent – podjęła decyzję o jego wprowadzeniu na włoski rynek. Stora Enso podkreśla, że karton wykorzystany w opakowaniu powstaje w oparciu o odnawialne włókna (w związku z czym ma...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764