logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spokój Film wyprodukował trailer radiowego serialu kryminalnego Radia Zet

  PR 28.09.2022, przeczytano 284 razy
ilustracja

W poniedziałek 26 września, na antenie Radia ZET, ruszył pierwszy radiowy serial kryminalny „Niech to usłyszą”. Spokój Film wyprodukował trailer promujący nową produkcję. Scenariusz serialu został napisany przez mistrzów polskiego kryminału, Wojciecha Chmielarza i Jakuba Ćwieka.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spokoj-film-wyprodukowal-trailer-radiowego-serialu-kryminalnego-radia-zet,397392,artykul.html

Trailer emitowany jest w ramach kampanii promocyjnej obejmującej telewizje ogólnopolskie i kanały tematyczne, sieci kin Helios i Cinema City oraz nośniki reklamy zewnętrznej w wybranych miastach. Powstały jego trzy wersje 15, 30 i 45-sekundowe.

Spot promujący „Niech to usłyszą” wyreżyserował Miłosz Sakowski reprezentowany przez agencję Match and Spark, zaś za produkcję odpowiadał stworzony przez Jana Szczeniowskiego dom produkcyjny Spokój Film.

- Napisanie i wyreżyserowanie filmowych obrazów do serialu audio to szalenie inspirujące, ale też odpowiedzialne zadanie, bo tworząc filmowe kadry, zderzamy się przecież z największą konkurencją, która nie zna ograniczeń czasowych czy budżetowych, czyli… ludzką wyobraźnią – komentuje reżyser, Miłosz Sakowski. - Zespół Radia Zet dał nam jednak dużo kreatywnej swobody i zaufanie, co mam nadzieję przełożyło się na trailer, który zachęci słuchaczy do wejścia w historię „Niech to usłyszą” – podsumowuje.

W produkcję zaangażowano piosenkarkę, kompozytorkę i autorkę tekstów Margaret, dziennikarza i krytyka kulinarnego Roberta Makłowicza oraz wybitnych aktorów, m.in. Mateusza Damięckiego, Karolinę Gorczycę, Andrzeja Grabowskiego, Krystiana Pestę, czy Bartosza Gelnera. Na potrzeby serialu Margaret nagrała także piosenkę „Niespokojne morze”, której premiera odbyła się 11 sierpnia 2022, a teledysk do niej powstał na planie trailera „Niech to usłyszą”.

- To był świetny projekt z punktu widzenia produkcji. Startowaliśmy z czystą kartą ograniczoną tylko budżetem. Na linii reżyser - producent powstawał skrypt trailera. To bardzo pojemny format, w którym można się wykazać. Kluczowa była też w tym modelu partnerska współpraca z klientem, który oddał się w nasze ręce zakreślając tylko ramy tego, co musi być dowiezione pod względem komunikacji. - komentuje Jan Szczeniowski, producent i właściciel Spokój Film.

Źródło: Spokój Film

www.spokoj.film

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Heads Advertising z kampanią dla Oleju Wielkopolskiego
Ruszyła ogólnopolska kampania Oleju Wielkopolskiego przygotowana przez agencję Heads Advertising, pod hasłem „Wielkopolski WIE”.
„499 sekund” – wystawa dźwiękowa Agnieszki Słodownik i Karoliny Wlazło-Malinowskiej w galerii Art Walk na placu Europejskim
Ghelamco Poland i Fundacja Sztuka w Mieście zapraszają na niecodzienną wystawę galerii Art Walk. „499 sekund” to narracja dźwiękowa, którą widzowie eksplorują, używając własnych smartfonów i słuchawek. Już 8 grudnia artystki opowiedzą o powstawaniu wystawy w ramach autorskiego oprowadzania po ekspozycji.
Cheetos zachęca do wspólnej rodzinnej zabawy w towarzystwie limitowanej edycji chrupek
„A Ty co ułożysz z Cheetos Hashtags?” to hasło ogólnopolskiej kampanii, w której Cheetos prezentuje dwie nowości o oryginalnym kształcie chrupek w postaci hashtagu. Limitowana edycja Cheetos to odpowiedź na oczekiwania współczesnych konsumentów, którzy poszukują ciekawych smaków i okazji do spędzania czasu w rodzinnym gronie. Aby zainspirować i zaangażować do wspólnej...
ASB Poland ponownie stawia na Skylight
Firma ASB Poland, zakończyła proces zwiększenia i aranżacji powierzchni w budynku Skylight. W efekcie dotychczasowe biuro przeszło metamorfozę, a inspirowaną naturą przestrzeń biurową stworzono na 16 i 20 piętrze. Za zarządzanie procesem aranżacji, o łącznej powierzchni ponad 1900 mkw., odpowiadał dział Workplaces w firmie Globalworth, która jest właścicielem i...
Cykl szkoleniowy CAD Projekt Design z Grupą Tubądzin
Projektowanie to proces wymagający szerokiej wiedzy i profesjonalnego podejścia. Dlatego w realizacji najbardziej wyszukanych wizji pomagają dziś zaawansowane programy, takie jak CAD decor PRO. Autorzy aplikacji wraz z Grupą Tubądzin przeprowadzili cykl szkoleń w największych miastach w Polsce.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764