logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spółka 360e-com wchodzi na rynek rumuński

  PR 07.11.2019, przeczytano 135 razy

Podczas konferencji Machine Learning for eCommerce Growth w Bukareszcie Krzysztof Łada, Prezes Zarządu Spółki 360e-com, zainaugurował partnerstwo z  lokalnym liderem w dostawie usług e-commerce na rynku rumuńskim – Omniconvert. Spółka 360e-com będzie odpowiedzialna za dostarczenie usług retargetingu oraz obsługę technologiczną klientów rumuńskich. Zespół Ominiconvert zaś za sprzedaż i obsługę klientów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spolka-360e-com-wchodzi-na-rynek-rumunski,384621,artykul.html

Omniconvert, wcześniej funkcjonujący jako Marketizator, istnieje na rynku od 2013 roku. Celem firmy jest wspieranie marketingowców w tworzeniu wartościowych kampanii i komunikatów, trafiających w potrzeby klientów. Obecnie Omniconvert jest liderem w dostawie usług e-commerce na rynku rumuńskim.

Podczas konferencji Machine Learning for eCommerce Growth w Bukareszcie, spółki Omniconvert oraz 360e-com oficjalnie rozpoczęły współpracę na rynku rumuńskim.

– Jestem pod wielkim wrażeniem poziomu usług oferowanych przez zespół 360e-com. Świadczone rozwiązania technologiczne doskonale uzupełniają naszą ofertę. Połączenie sił pozwoli proponować klientom bardziej kompleksową obsługę, co w świetle rozwoju e-commerce na rynku rumuńskim jest gwarantem sukcesu – mówi Valentin Radu, CEO Omniconvert.

– Rynek rumuński wyróżnia się wysoką dynamiką wzrostu. W 2019 roku ma osiągnąć wartość 4,5 miliarda euro, przy utrzymującej się od dłuższego czasu 30% dynamice wzrostu. Dzięki partnerstwu i szerokim relacjom z Omniconvert mamy ambitne plany na szybki rozwój – mówi Krzysztof Łada, Prezes Zarządu 360e-com – Jestem zachwycony profesjonalizmem zespołu Omniconvert. Pozytywna atmosfera pracy oraz entuzjazm, z jakim każdy z pracowników pracuje, przekłada się na szybki rozwój firmy. Jestem przekonany, że nasze partnerstwo zaowocuje trwałą i długoletnią współpracą, przynoszącą korzyści dla obu stron – dodaje.

Rumuńska firma odpowiedzialna jest za sprzedaż oraz obsługę klientów, zaś 360e-com za dostarczenie usług retargetingu i obsługę technologiczną. Omniconvert jest przedstawicielem 360e-com na rumuńskim rynku i to za ich pośrednictwem będą dystrybuowane usługi spółki.

Źródło: 360e-com Sp. z o.o.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

MORE – Miejskie Okna Reklamowe od Jetline
MORE to więcej niż cyfrowa reklama zewnętrzna, to nowoczesne spojrzenie na witryny pawilonów, punktów usługowych czy gastronomicznych. Sieć ekranów stworzonych przez MyLED dla JetLINE jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych klientów oraz marketerów.
Samsung QPR: profesjonalne ekrany QLED 8K
Samsung Electronics Polska wprowadza do sprzedaży monitory profesjonalne 8K z serii QPR. Najnowsze urządzenia z rodziny wyświetlaczy profesjonalnych, oferują najwyższą jakość wyświetlanego obrazu, szczególnie ważną dla klientów biznesowych. Ekran wyposażony jest w matrycę o rozdzielczość 33 mln pikseli, a funkcja upscalingu AI znacząco poprawia jakość obrazu.
Decathlon i Hand Made znów w jednej drużynie
Agencja reklamowa Hand Made wygrała przetarg na koncept kreatywny oraz realizację kampanii promocyjnej dla marki własnej Decathlon – IMVISO (futsal).
Lekcje aktorstwa w kampanii świątecznej SOS Wiosek Dziecięcych
Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce rozpoczyna nową kampanię, której celem jest zapewnienie rodzinnych świąt opuszczonym i osieroconym dzieciom oraz rodzinom znajdującym się w kryzysowej sytuacji. W tym roku do wsparcia akcji Stowarzyszenie zaprosiło Tomasza Kota oraz innych znanych aktorów filmowych i teatralnych.
„Don’t just take, give.” - najnowsza kampania marki Instax dla Fujifilm
Wystartowała kampania marki instax, której jedną z odsłon jest konkurs konsumencki, w ramach którego każdy może zostać instaxfluencerem. W wyniku wygranego przetargu, za adaptację globalnej kampanii odpowiada agencja Bluecloud Interactive.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764