logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spółka 360e-com wchodzi na rynek rumuński

  PR 07.11.2019, przeczytano 334 razy

Podczas konferencji Machine Learning for eCommerce Growth w Bukareszcie Krzysztof Łada, Prezes Zarządu Spółki 360e-com, zainaugurował partnerstwo z  lokalnym liderem w dostawie usług e-commerce na rynku rumuńskim – Omniconvert. Spółka 360e-com będzie odpowiedzialna za dostarczenie usług retargetingu oraz obsługę technologiczną klientów rumuńskich. Zespół Ominiconvert zaś za sprzedaż i obsługę klientów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spolka-360e-com-wchodzi-na-rynek-rumunski,384621,artykul.html

Omniconvert, wcześniej funkcjonujący jako Marketizator, istnieje na rynku od 2013 roku. Celem firmy jest wspieranie marketingowców w tworzeniu wartościowych kampanii i komunikatów, trafiających w potrzeby klientów. Obecnie Omniconvert jest liderem w dostawie usług e-commerce na rynku rumuńskim.

Podczas konferencji Machine Learning for eCommerce Growth w Bukareszcie, spółki Omniconvert oraz 360e-com oficjalnie rozpoczęły współpracę na rynku rumuńskim.

– Jestem pod wielkim wrażeniem poziomu usług oferowanych przez zespół 360e-com. Świadczone rozwiązania technologiczne doskonale uzupełniają naszą ofertę. Połączenie sił pozwoli proponować klientom bardziej kompleksową obsługę, co w świetle rozwoju e-commerce na rynku rumuńskim jest gwarantem sukcesu – mówi Valentin Radu, CEO Omniconvert.

– Rynek rumuński wyróżnia się wysoką dynamiką wzrostu. W 2019 roku ma osiągnąć wartość 4,5 miliarda euro, przy utrzymującej się od dłuższego czasu 30% dynamice wzrostu. Dzięki partnerstwu i szerokim relacjom z Omniconvert mamy ambitne plany na szybki rozwój – mówi Krzysztof Łada, Prezes Zarządu 360e-com – Jestem zachwycony profesjonalizmem zespołu Omniconvert. Pozytywna atmosfera pracy oraz entuzjazm, z jakim każdy z pracowników pracuje, przekłada się na szybki rozwój firmy. Jestem przekonany, że nasze partnerstwo zaowocuje trwałą i długoletnią współpracą, przynoszącą korzyści dla obu stron – dodaje.

Rumuńska firma odpowiedzialna jest za sprzedaż oraz obsługę klientów, zaś 360e-com za dostarczenie usług retargetingu i obsługę technologiczną. Omniconvert jest przedstawicielem 360e-com na rumuńskim rynku i to za ich pośrednictwem będą dystrybuowane usługi spółki.

Źródło: 360e-com Sp. z o.o.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Skup butelek zwrotnych Kompanii Piwowarskiej ponownie otwarty
Prawie 1 milion butelek zwrotnych w ciągu 8 miesięcy funkcjonowania skupu butelek przy Lech Browary Wielkopolski oddali mieszkańcy Poznania i okolic. Butelki zyskały „nowe życie” a Wielkopolska – czystsze środowisko. Po chwilowym zawieszeniu działalności, wynikającym z sytuacji epidemiologicznej, skup butelek ponownie otworzył się dzisiaj na ekopiwoszy.
Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764