logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Spółka Yieldbird członkiem IAB Europe

  PR 20.11.2019, przeczytano 165 razy

W październiku br. spółka Yieldbird dołączyła do IAB Europe – wiodącej organizacji zrzeszającej podmioty europejskiego ekosystemu reklamy cyfrowej. Firma z Grupy Agora specjalizująca się w optymalizacji zasobów reklamowych wydawców została drugim polskim członkiem tego stowarzyszenia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/spolka-yieldbird-czlonkiem-iab-europe,384786,artykul.html

Dzięki członkostwu w IAB Europe przedstawiciele Yieldbird mogą aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia i wdrażania standardów praktyk biznesowych zapewniających spójne działanie i jednolity rozwój reklamy cyfrowej na rynku europejskim. To także okazja do wymiany doświadczeń i konsultacji z reprezentantami czołowych firm internetowych, również tych działających w branży reklamy programatycznej.

Eksperci z Yieldbird aktywnie angażują się w promowanie dobrych praktyk oraz propagowanie wiedzy związanej z główną sferą działania firmy, m.in. biorąc udział w konferencjach branżowych organizowanych przez IAB Europe. Już dziś eksperci Yieldbird opowiedzą o reklamie programatycznej od strony wydawców na konferencji The Virtual Programmatic Day IAB Europe (19 listopada br., Londyn i transmisja online).

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Trzecia edycja „Jedziemy Wpolskę”
Wirtualna Polska obchodzi w tym roku swoje 25-lecie. Z tej okazji reporterzy chcą pokazać różnorodność naszego kraju oraz poruszyć tematy interesujące mieszkańców. Poprzednie edycje skupiały się na materiałach z Polski zachodniej i centralnej. Tym razem dziennikarze przybliżą piękno wschodnich regionów.
Już jutro, w piątek 3 lipca br., kina sieci Helios wznowią po przerwie działalność z nowym, dynamicznym cennikiem, seansami prywatnymi oraz bogatą ofertą projektów specjalnych, w tym: koncertów, maratonów filmowych oraz bajkowych atrakcji dla najmłodszych. Sieć zadba, aby każdy czuł się komfortowo podczas wizyty w ulubionym kinie, przestrzegając wszystkich zaostrzonych zasad...
W piątek 10 lipca w Multikinie w Łodzi, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Szczecinie odbędą się pierwsze seanse filmowe. Przyjemny i bezproblemowy udział w projekcji filmów zapewni przygotowane zaplecze sanitarne.
Ile gospodarstw domowych korzysta z Samsung Smart TV?
Liczba wykorzystywanych telewizorów wzrosła w pierwszej połowie 2020 roku o ponad 25 procent w stosunku do tego samego okresu w 2019 roku.
Gazeta Wyborcza z grantem na procesy sądowe z podmiotami państwowymi
Europejskie Centrum Wolności Prasy i Mediów (ECPMF) przyznało „Gazecie Wyborczej” 15 tys. euro na wsparcie w procesach sądowych. To dotąd największy grant przyznany przez organizację, której celem jest walka o niezależne dziennikarstwo i obrona przed działaniami, które zagrażają wolności mediów w krajach Unii Europejskiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764